Американски Стафордшир Териер Говорилня
#1380
Публикувано: 14 June 2009 - 12:36 PM
#1381
#1382
#1383
Публикувано: 14 June 2009 - 12:58 PM
#1384
#1385
#1386
Публикувано: 14 June 2009 - 02:03 PM
#1387
Публикувано: 14 June 2009 - 02:15 PM
#1388
Публикувано: 14 June 2009 - 02:22 PM
#1390
Публикувано: 14 June 2009 - 02:43 PM
#1391
Публикувано: 14 June 2009 - 03:36 PM
Не съм си и помислял, че моя седем годишен пес може да стане първи в породата
срещу Беси и Лукас, ама е стана тя каквато стана. Момчето ми не е шоу куче и има ред
недостатъци като липса на премолар, меки предни крака, разтворени пръсти, коремче и др.
Обаче румънският съдия хареса осанката и темперамента му и така се стигна до: CAC, BOB & BOG
#1394 Guest_LucaB_*
Публикувано: 14 June 2009 - 09:29 PM
TORMENTOR, в Jun 14 2009, 01:36 PM, написа:
срещу Беси и Лукас, ама е стана тя каквато стана.
#1396 Guest_LucaB_*
Публикувано: 15 June 2009 - 06:37 AM
ceasar, в Jun 14 2009, 07:42 PM, написа:
...хубави модели- хубави снимки!
#1397
Публикувано: 15 June 2009 - 07:59 AM
Посещавам я на всичките ми приятели и не чак до там такива от
Предбалкана, Задбалкана, Подбалкана, Надбалкана, подстъпите към
Родопите, Рила, Пирин и най-вече на мойте фенове от полите на Витоша!


Вход
Регистрация
Помощ






Горе
Цитиране +







