Американски Стафордшир Териер Говорилня
#20
Публикувано: 23 December 2008 - 09:48 PM

Обявяваме Траур !!! НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО, НИЩО НЕ Е ПРОСТЕНО!!! ........... Почивай в мир!
#25
Публикувано: 23 December 2008 - 10:19 PM
Цитат
Цитат
...ако имаш предвид любимката ми ANDROMEDA, о-о-о ДА! За рожба от това куче и последната си риза да дадеш
- можеш да бъдеш спокоен, че не е дадена напразно
! Колко ли струва едно куче от нея? ;)
Ти иначе на онази свимка от Будапеща с Дон ли си снимана? :blink:
#26
Публикувано: 23 December 2008 - 10:26 PM
от Дон и всичките му деца, взети заедно. Харесва ми не само защото
родословието му ми е повече на сърце, не само защото е с любимата ми
окраска в махагоново-тигрово и бяло, а защото съм имал възможност да ги
видя заедно и на едно и също място по време на Европейското в Загреб - 2007... ;)
#27 Guest_LucaB_*
Публикувано: 23 December 2008 - 10:32 PM
Цитат
Цитат
Цитат
...ако имаш предвид любимката ми ANDROMEDA, о-о-о ДА! За рожба от това куче и последната си риза да дадеш
- можеш да бъдеш спокоен, че не е дадена напразно
! Колко ли струва едно куче от нея? ;)
Ти иначе на онази свимка от Будапеща с Дон ли си снимана? :blink:
Веднага ти отговарям- кучетата от връзката Богдан + Андромеда струваха 1500 евро- при това говорим за СОБСТВЕНОСТ, а не за съсобственост и без никакви ангажименти за кученца от всяко кучило :blink: - просто си купуваш куче за 3000 лв. и то е ТВОЕ ;)!
Иначе в Будапеща имах възможността да се снимам с Дон, веднага щом съдията стисна ръката на Чиро и обяво кучето му за Euro Champ.& BOB 2008 :->)!
#29 Guest_LucaB_*
Публикувано: 23 December 2008 - 10:48 PM
Цитат
:yahoo::OK: :drugarche: :OK: :yahoo:
Може би през февруари ще имат ново кучило от Богдан, а цената ще бъде около 1500 евро- за ТВОЕ куче, а не за такова на съсобственост ;)!
"Piergiorgio Lievore" <p.lievore@cairocommunication.it>
Add sender to Contacts
To:
"Milla Stanudina" <...............................<
....in this moment I don't know exactly when will be next Bogdan's litter, probably in febrary, price is around 1.500 euro.
Thank.....


#31
Публикувано: 23 December 2008 - 10:53 PM
Цитат
Цитат
Ще вземете и мен да ме запалите по тази порода.... :blink:
:yahoo::OK: :drugarche: :OK: :yahoo:
Може би през февруари ще имат ново кучило от Богдан, а цената ще бъде около 1500 евро- за ТВОЕ куче, а не за такова на съсобственост ;)!
"Piergiorgio Lievore" <p.lievore@cairocommunication.it>
Add sender to Contacts
To:
"Milla Stanudina" <...............................<
....in this moment I don't know exactly when will be next Bogdan's litter, probably in febrary, price is around 1.500 euro.
Thank.....



Значи може да си направя евентуално подарък за рождения ден.....ако се доредя разбира се.... ;) ;) ;)
#32 Guest_LucaB_*
Публикувано: 23 December 2008 - 10:59 PM
Цитат
Цитат
Цитат
...ако имаш предвид любимката ми ANDROMEDA, о-о-о ДА! За рожба от това куче и последната си риза да дадеш
- можеш да бъдеш спокоен, че не е дадена напразно
! И да поясня, никой развъдчик няма да продаде куче на "собственост", ако сметне че кучето е ценно за него. Кучетата, които се дават на "собственост" са най-често мъжките, или тези пет-клас. :blink:
Така че не бъдете сигурни, че за 3000лв ще попаднете на най-прекрасното куче.
Би ли могла да потвърдиш твърденията си с факти, базирайки се единствено и само на СОБСТВЕНИЯ си опит?! Защото аз мога ;) винаги да се аргументирам, изхождайки от личния си опит :wub:! Ти колко импортни кучета имаш за 2008 г. ?! Аз има две :->)- последното е още 'горещо' ;) :wub:- развъдниците не са случайни,; развъдчиците са отдавна познати имена в EURO-кинологията и всеки застава твърдо зад тях със своето име ;)! Една от тях е Gabriella from Lemonvom :samodovolen: :wub:!
#35 Guest_LucaB_*
Публикувано: 23 December 2008 - 11:06 PM
Цитат
....а-а-а, а аз тогава какъв подарък да направя на bulldogmen за рождения ден :drugarche:- да не се окаже само, че през 2009г. ще бъдете рожденници с еднакви подаръци
!P.S. Макар, че той е 'нагъл' и иска три наведнъж ;D, а не знае, че трябва да внимава какво си пожелава, защото понякога желанията се сбъдват- явно подценява добрата фея LucaB :P :wub:!
#36
Публикувано: 23 December 2008 - 11:14 PM
Цитат
Цитат
Ама много ми е забавно като започнете ;D Докажи, аргументирай се, ти какво си направила, защо, кога, как...
Казвам ви хора. Качествените, ама наистина качествените и перспективни кучета, развъдниците по света или ги обявяват като "stays in kennel", или "co-owned with.." :wub:
Глупости на търкалца !!!
Всяко нещо си има цена на
този свят, така че ако попиташ
както трябва - имаш го без съмнение... B) B) B) B) B)
#37
Публикувано: 23 December 2008 - 11:16 PM
Цитат
Цитат
Значи може да си направя евентуално подарък за рождения ден.....ако се доредя разбира се.... ;) ;) ;)
....а-а-а, а аз тогава какъв подарък да направя на bulldogmen за рождения ден :drugarche:- да не се окаже само, че през 2009г. ще бъдете рожденници с еднакви подаръци
!P.S. Макар, че той е 'нагъл' и иска три наведнъж ;D, а не знае, че трябва да внимава какво си пожелава, защото понякога желанията се сбъдват- явно подценява добрата фея LucaB :P :wub:!
Ееее аз съм скромен само едно кученце си пожелавам... :blink: :blink: :blink:
Той пък и ненаситен ей....да остави малко и за другите.... ;D ;D ;D ;D ;D
#38 Guest_LucaB_*
Публикувано: 23 December 2008 - 11:19 PM
Цитат
... :namigam: ;D :namigam: ;D...знаех си аз, че bulldogmen се прецака като му дадоха кучето, ама ей на- вироглав е и не слуша! ;)!
Това е в кръга на шегата!
През 2008г. вложих сериозна сума в кучета, за които наистина си заслужва да дадеш и последната си риза- в тези кучета са вложени много надежди- както мои, така и на развъдчиците, защото те знаеха, че тяхното производство отива в сериозни ръце, които ще положат максимум усилия за тяхното популяризиране ;)! Посоката на темата, която поемаме в момента е наистина сериозна и ти Весела имаш право да твърдиш гореспоменатото :palec:, но твърдението е едностранчиво и аз бих могла да аргументирам твърденията си, но ще бъде утре!
Желая Ви прекрасна вечер :wub:!
#39
Публикувано: 23 December 2008 - 11:34 PM
Цитат
Прекалено генерализирано твърдение. Не може да се върди , че това се отнася до всеки един развъдчик и за всяко едно кучило. Ако правеха така, то щяха да имат голям брой собствени или съсобствени кучета!
В момента Лиеворе има 8 женски, и ако приемем, че в годината има 6 раждания, то броя на кучетата му следва да се увеличава с по 6 на година. Едва ли догодина ще го видиш с още 6 животни.
Има и друго - не забравяй на кого принадлежи правото на първи избор.Тази година като си вземах стафчето, трябваше да изчакам собственика на мъжкото да избере, и след това избирах аз. Слава Богу, той избра куче , което аз не исках. Собственичката на женското също си остави куче, но ме изчака първо аз да си избера.
Не следва да се абсолютизира.


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +




