Цитат
На мен не ми допада особено.Предпочитам си John Bull :wub:.А брат му - не мога да повярвам че наистина му е брат,толкова са различни и разнотипни!
МОД: ДОСТАТЪЧНО.
Едно е да има тема за АСТ във форум "Породи", друго е тя да се превръща в разправия с клуба и неговото ръководство.
Дог.бг не е място за уреждане на сметки, а място за учтиво и нормално общуване с цел повишаване на киноложката култура.
Тази тема се заключва за 3 дни. Вече е изтърбушена и изчистена от всички мнения, които се отнасят до личностни, клубни и т.н. вражди.
Екипът на дог.бг ви пожелава Весели празници! Не ги разваляйте с дърлене по форума.
Темата се отключва отново. Внимавайте да не я натъпчете с гадории отново, защото пак ще си седи под ключ.


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +


















