Абе да ти кажа, ние у Бугарска още на бая вносни "дечица" ще има да се радваме в най-скоро време...
Е какво по-хубаво от това...и аз нещо съм се замислил за още
Публикувано: 16 October 2009 - 07:34 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 07:35 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 07:37 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 07:38 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 07:44 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 07:52 PM

Публикувано: 16 October 2009 - 07:56 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 08:01 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 08:03 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 08:09 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 08:09 PM

Публикувано: 16 October 2009 - 08:16 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 08:30 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 08:35 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 09:19 PM
Публикувано: 16 October 2009 - 09:29 PM