Защото кучето не е диво, а домашно животно - както ти си имаш куче, то си има човек! Ако държиш за запазване и развитие на породата, то не може без селекция, правила и документи. Селското-съседско развъждане е висша форма на безотговорност, избиване на комплекси, некомпетентност, нехайство, липса на чувства и е признак за абсолютна простащина и твърдоглавство и липса на заинтересованост и усилия!!!
Нищо не каза, пич. Първо не си питал кучето дали за него има значение дали има или няма родословие, та да твърдиш,че няма значение, второ никъде на казвам, че родословието е важно за кучето, то си е куче, родословието е важно за ПОРОДАТА!!! И тези неща, които си окачествил като "само" не са май само "само" а са си всички важни неща, освен това кучето да е куче, а да не е крокодил например!


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +








