Американски Стафордшир Териер Говорилня
#359
Публикувано: 15 February 2009 - 11:33 PM
#362
Публикувано: 16 February 2009 - 07:27 PM
Цитат
Дано тези срещи са по чести и да се събираме повечко американци,че стига само сънища ;)!Някой трябва да вземе отношение в тази посока ;D ;D ;D ;D ;D!
Taka me e iad,4e ne sam si v Plovdiv :mazohist:
Ilko malkite sa STRAHOTNI.Kaji im,4e kato se pribera gi 4aka jestoko nama4kvane ;D

#363
Публикувано: 16 February 2009 - 07:46 PM
Цитат
A,ama toi Ceasar o6te ne znae li? ;)

#364
Публикувано: 16 February 2009 - 07:57 PM
Цитат
Цитат
A,ama toi Ceasar o6te ne znae li? ;)
Вече знае ама друго си е като да свикне с идеята.... ;) ;) ;) ;)
Хей тъкмо да ми докараш някое американче....може ли а? :P :P :P :P :P :P :P
#365
Публикувано: 16 February 2009 - 07:59 PM
Цитат
Цитат
Дано тези срещи са по чести и да се събираме повечко американци,че стига само сънища ;)!Някой трябва да вземе отношение в тази посока ;D ;D ;D ;D ;D!
Taka me e iad,4e ne sam si v Plovdiv :mazohist:
Ама те сами няма да те оставят намира - страшно са контактни и гледат да гепнат някой да го целуват само...мен ме измиха целият.... :P :P :P :P :P :P
#366
Публикувано: 16 February 2009 - 08:02 PM
Цитат
Tuka ima mnogo,kaji koe i se pribiram s nego ;)

#367
Публикувано: 16 February 2009 - 08:09 PM
Цитат
Цитат
Tuka ima mnogo,kaji koe i se pribiram s nego ;)
Сега ще видя дали има някое свободно в квалитетен развъдник,което и да не е много далеч от Вегас и го пускам.... ;D ;D ;D ;D ;D
#368 Guest_LucaB_*
Публикувано: 16 February 2009 - 08:16 PM
Цитат
...абе, май ТЕ ще те намачкат и ще те олижат така, че после може една седмица да не се къпеш ;D- питай ceasar как старателно го измиха...!
Цитат
Хей тъкмо да ми докараш някое американче....може ли а?
denicc
Tuka ima mnogo,kaji koe i se pribiram s nego
#369
Публикувано: 16 February 2009 - 08:18 PM
Цитат
Цитат
...абе, май ТЕ ще те намачкат и ще те олижат така, че после може една седмица да не се къпеш ;D- питай ceasar как старателно го измиха...!
Цитат
Хей тъкмо да ми докараш някое американче....може ли а?
denicc
Tuka ima mnogo,kaji koe i se pribiram s nego
LucaB давай да търсим заедно аз искам мъжко, ти може ако искаш женско да вземеш.... ;) ;) ;) ;) ;) Че да си вкараме още една двойка американчета..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
#370
Публикувано: 16 February 2009 - 08:29 PM
Цитат
Az izlizam,za6oto pri nas deniat e o6e v na4aloto si,vie mislete i mi pi6ete.Re6ite li KUPUVAM :samodovolen:

#371
Публикувано: 16 February 2009 - 08:50 PM
Цитат
Цитат
Tuka ima mnogo,kaji koe i se pribiram s nego ;)
Искаш ли да ти покажа едно мъничко американче? ;) :blink: ;D
#376
Публикувано: 16 February 2009 - 10:27 PM


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +








