TORMENTOR, в Mar 5 2009, 11:37 AM, написа:
Лично аз, през миналата година съм писал три последователни
имейла на производителите и, интересувайки се от нея, но никой
така и нищо не мои отговори. Ако знаеш нещо повече за кучицата
би ли споделил с нас, защото лично мен ме интересуваше мадамата?
Шаня се подаряват ся,но май не искат да дават в чужбина,тук можеш да прочетеш повечиhttp://pesikot.org/forum/index.php?showtopic=100898 или http://www.minibull-...96f984dd1941749


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +
















