Американски Стафордшир Териер Говорилня
#825
Публикувано: 03 April 2009 - 01:20 PM
kris4an, в Apr 3 2009, 10:19 AM, написа:
Вие не развъждахте ли китайски голи кучета освен булдоци ?
Много далновидно сте се насочили към стафа - определено се харчи повече !
Много далновидно сте се насочили към стафа - определено се харчи повече !
Първо - мисля, че се бъркате с друг БГ развъдник RandomAllure.
Второ - нападателния тон по какъв повод? ;}}}

Представете си само каква тишина щеше да настане,
ако хората говореха само това, което знаят.
#828
Публикувано: 03 April 2009 - 07:49 PM
Инфо за Ниш...ksrs@yubc.net
I grupa:Saso Pesev(MKD)
II grupa: Erika Szokol(H)-doberman,snauceri
Miomir Marcic-rotvajler
Saso Pesev(MKD)-cane corso
Nenad Stojmenovic-sarplaninac
III grupa:Brigita Kresmer(SLO)
IV grupa:Dejan Zivadinovic
V grupa:Sinisa Sancanin
VI grupa:Velimir Netkovic
VII grupa:Zoran Curcic
VIII grupa: Ivan Vasiljevic
Tatjana Urek(SLO)
IX grupa: Tatjana Urek(SLO)
X grupa: Dejan Zivadinovic
I grupa:Saso Pesev(MKD)
II grupa: Erika Szokol(H)-doberman,snauceri
Miomir Marcic-rotvajler
Saso Pesev(MKD)-cane corso
Nenad Stojmenovic-sarplaninac
III grupa:Brigita Kresmer(SLO)
IV grupa:Dejan Zivadinovic
V grupa:Sinisa Sancanin
VI grupa:Velimir Netkovic
VII grupa:Zoran Curcic
VIII grupa: Ivan Vasiljevic
Tatjana Urek(SLO)
IX grupa: Tatjana Urek(SLO)
X grupa: Dejan Zivadinovic
#829
#830
Публикувано: 03 April 2009 - 09:15 PM
Светла, хайде вече да ни зарадваш с една хубава вест !
Надявам се да имаш нещо предвид
.
#831
Публикувано: 03 April 2009 - 09:51 PM
д-р Светла Колева, в Apr 3 2009, 07:56 PM, написа:
Ами Тихомире, какво да ти кажа....
кучето е супер - страхотен кандидат-жених за "Коколина" 
Аз съм с двете ръце ЗА такава връзка и ако се
осъществи, веднага си заплювам едно момиченце!
Между другото Светле, помниш ли кога беше това събитие от снимката?
Тук се опитвам да хендлерствам, като водя сестричката на КОКО (МАРИЙН МИРАЖ) -
MORNING STAR DANGEROUS DE LUKA. Ей какви времена бяха, хубаво беше някога, ама...
#832
#833
Публикувано: 04 April 2009 - 10:07 AM
Цитат
Между другото Светле, помниш ли кога беше това събитие от снимката?
Тук се опитвам да хендлерствам, като водя сестричката на КОКО (МАРИЙН МИРАЖ) -
MORNING STAR DANGEROUS DE LUKA. Ей какви времена бяха, хубаво беше някога, ама...
Тук се опитвам да хендлерствам, като водя сестричката на КОКО (МАРИЙН МИРАЖ) -
MORNING STAR DANGEROUS DE LUKA. Ей какви времена бяха, хубаво беше някога, ама...
Невъзможно е да забравя, кога точно беше, защото точно преди 3 месеца бях родила дъщеря си
Да, много хубави времена бяха, ама... знаеш ли, може и да се върнат
#834
Публикувано: 04 April 2009 - 06:27 PM
bulldogmen, в Apr 3 2009, 08:49 PM, написа:
Инфо за Ниш...ksrs@yubc.net
I grupa:Saso Pesev(MKD)
II grupa: Erika Szokol(H)-doberman,snauceri
Miomir Marcic-rotvajler
Saso Pesev(MKD)-cane corso
Nenad Stojmenovic-sarplaninac
III grupa:Brigita Kresmer(SLO)
IV grupa:Dejan Zivadinovic
V grupa:Sinisa Sancanin
VI grupa:Velimir Netkovic
VII grupa:Zoran Curcic
VIII grupa: Ivan Vasiljevic
Tatjana Urek(SLO)
IX grupa: Tatjana Urek(SLO)
X grupa: Dejan Zivadinovic
I grupa:Saso Pesev(MKD)
II grupa: Erika Szokol(H)-doberman,snauceri
Miomir Marcic-rotvajler
Saso Pesev(MKD)-cane corso
Nenad Stojmenovic-sarplaninac
III grupa:Brigita Kresmer(SLO)
IV grupa:Dejan Zivadinovic
V grupa:Sinisa Sancanin
VI grupa:Velimir Netkovic
VII grupa:Zoran Curcic
VIII grupa: Ivan Vasiljevic
Tatjana Urek(SLO)
IX grupa: Tatjana Urek(SLO)
X grupa: Dejan Zivadinovic
Спасибо!!
Если есть эксперты,значит и проведение выставки известно!!!! Вы не подскажите???
Нам нужно,чем быстрее тем лучше!! Дело в том,что сначала мы приедем к вам в Болгарию


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +


























