Dog.bg Форуми : Стафордширски бултериер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (89 Страници) +
  • « Първа
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Стафордширски бултериер

#1641 Guest_slavio_*

  • Група: Гости

Публикувано: 22 January 2014 - 09:08 PM

аз имам др вид кучета само ловни ......но се влюбих в тази порода.....

#1642 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Публикувано: 22 January 2014 - 11:06 PM

Народа бе казъл че за всеки влак си има и пътници, та във този ред на мисли и за стаф бултериера си има точно определени мераклии и ценители! :md_064:

Развъдници за породата вече има четири на брой, като в единия (моят) има свободно бебе, в друг един съвсем скоро се очакват такива, а за другите два нямам информация дали и какво планират за тази 2014 година като развъден план. Цената от 1000 лв за обещаващо бебе от тази порода на фона на световният пазар и ареал където се среща породата е възможно най-минималната за това куче и даже бих казал смешна. лошото на нашия човек български е че той винаги търси и иска най-ефтиното и същевремнно има мерак да има от най-хубавото. Склонен е обаче, като му се дръпнат фекалиите от уплаха с чуването на тази цена от 1000 лв. веднага да каже като лисицата че видиш ли понеже туй грозде за него е много високо - значи то сигурно ще и да е кисело и за туй аджеба той вече и не иска от него... :beer: Ха наздраве, поне да ударим по едно и да не мислим за киселото грозде и "скъпите" стафордшир бултерири!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#1643 Guest_slavio_*

  • Група: Гости

Публикувано: 23 January 2014 - 08:06 AM

Говорим за световния пазар така ли?ами сигурно световната минимална заплата навсякаде е 160 евро нали така........и с тига с тази лисица нека си има ценители

#1644 Guest_slavio_*

  • Група: Гости

Публикувано: 23 January 2014 - 08:08 AM

наздраве :fd_094:

#1645 Потребителят е офлайн   dilqn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 17-November 08
  • Gender:Male
  • Location:ПЛОВДИВ

Публикувано: 23 January 2014 - 11:16 AM

А някой може ли да даде по подробна информация за очакваното кучило Качена снимка

#1646 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Публикувано: 23 January 2014 - 05:42 PM

Показване на мнениетоkircho74, в 24 December 2013 - 09:17 PM, написа:

потвърдена бременност TRAKIASTAFF представя ARES и TANGRA a.k.a SHПрикачен файл IMGP0644.JPGOKE очакваме бебета края на януари 2014

Ами само ако се върнете страничка назад и ще видите снимки на родителите Арес и Тангра! :md_064:
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#1647 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 23 January 2014 - 08:00 PM

Показване на мнениетоslavio, в 23 January 2014 - 06:06 AM, написа:

Говорим за световния пазар така ли?ами сигурно световната минимална заплата навсякаде е 160 евро нали така........и с тига с тази лисица нека си има ценители


Никакво значение няма каква е минималната заплата. Аз като развъдчик '"бивш" мога да ти кажа, че и в БГ и в Англия един чувал с кучешка храна струва 100лв. Една кучка изяжда по 2 чувала на месец докато кърми, а като се отбият малките съм купувала по 3 чувала с храна всеки месец докато навършиха 3 месеца. Говоря за средно кучило от 4-5 кученца. Можеш ли да сметнеш колко хилядарки са това? И после искаш да ти до дам за 200лв, еми няма да стане. Безплатни кучета за мераклии има в приюта за кучета, красиви, смели, стават за пазачи, неродословни. Отговарят на всички изисквания. СБТ наистина е за ценители и според мен тия кученца трябва да струват даже по 2 бона и нагоре, за да не може всеки клошар да си взима модерно куче и после да пълни приютите. Това е. Коментара ми е толкова агресивен, тъй като в последно време има ужасно много изоставени породисти кучета в приютите - това питбули, стафове, бултериери, добермани, овчарки, лабрадори, даже кокер шпаньоли. Това за мен е знак, че трябва да се понамалят мераклиите развъждачи, които си мисля че сиренето в магазина е без пари. Щото хич не е лесно да изхраниш едно кучило гладни кученца, и да ги храниш докато им намериш нови стопани. Ако не си на загуба с много пари след продажбата на кученцата пляскаш с ръце и продължаваш напред. Развъждането на кучета е скъпичко хоби, дръпни един кредит и си купи СБТ, иначе ги гледай само на картинка.
Относно ловните, в приютите е пълно вече с курцхаари, трицветни гончета, даже и ваймаранер изоставиха скоро. Тия всички кучета, ако бяха закупени за 1000лв познай дали щяха да ги изхвърлят като ненужна вещ. На българина трябва да му бръкнеш дълбоооко в джоба, за да цени това което притежава и да не го подритва като боклук.

#1648 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 23 January 2014 - 08:06 PM

:tb_195:

#1649 Guest_slavio_*

  • Група: Гости

Публикувано: 23 January 2014 - 08:35 PM

нямаш само ти ку4е аз да ти кажа и аз имам и моята се е ку4ила и занм за какво става на въпрос,,,,,,,не ти искам ку4етата за по 200 кинта тези си ги дръж за себе си.........сигурно съм отгледам пове4е ку4ета от тебе така 4е кредит нема да дръпна за ку4е не съм толкова залупен.........боже ще ми 4ете морал на мене.................гледай си скъпите ку4ета ..............и не се натварвай много.....нема смисъл ...излизат бръ4ки.......извинявай ама си е така......като имате толкова много пари си ги гледайте те ку4ета........ний дет немаме несме умрели за тях.....и през спокой но кат има пари можеш да ги закупиш тези от приютите за по 1000 ....да вдигнвш икономиката

#1650 Guest_slavio_*

  • Група: Гости

Публикувано: 23 January 2014 - 08:36 PM

хората нема какво да ядат ......кредети за ку4ета хахаххаха :flagbg:

#1651 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 23 January 2014 - 09:14 PM

Само като ти гледам правописа и си правя сметка за умствения ти багаж.

#1652 Guest_slavio_*

  • Група: Гости

Публикувано: 23 January 2014 - 09:16 PM

само така ли се успокояваш..................и аз веднага ти премерих колко ти е сурватаката

#1653 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 23 January 2014 - 09:35 PM

кое? :ab_041:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#1654 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Публикувано: 23 January 2014 - 11:16 PM

Аз лично никой не моля да си купува от мойте бебета от по 1000 лв. и даже въобще и не съм склонен да ги продавам на некой си дето после ще напълни обявите с малки от мое женско кученце и ще ги напуска за по 200-300 лв. Просто няма как да стане дами и господа! Който иска класно куче се бърка в джоба и отива на место, гледа и ако му хареса си го купува за да си го има и да се кефи на максимум с него - всичко друго е празни приказки и свободни размисли по темата за лисунгера и чепката от преди няколко поста...

Между другото само за информация дядото на кученцата съм го купувал за 1200 евро като бебе и то без да съм могъл да си го избирам. Вземах туй дето хората ми дадоха и съм доволен, макар и да не съм могъл пръв да си избера. Защото знаех какво и от къде си купувам и защо давам тия пари. Защото бащата на кучето същата година стана топ куче на Англия. Защото после стана и Световен Шампион. Защото после негова дъщеря стана Сшетовна Шампионка, негови синове станаха Европейски и т.н. Така че, мерака се троши със пари мили ми хора и пак ви казвам - който търси ще намери!
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#1655 Guest_slavio_*

  • Група: Гости

Публикувано: 24 January 2014 - 11:42 AM

ще ги внеса от вън и ще залея пазара с ефтени кутрета да са достъпни за всеки който иска..........ващи ку4ета си ги продавайте колкото си искате ваша работа и немога да ви се меша.........но след време аз ще напълня пазара

#1656 Guest_slavio_*

  • Група: Гости

Публикувано: 24 January 2014 - 12:42 PM

лисунгера хаха тези постове за мене неважат :ba_025:

#1657 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 24 January 2014 - 01:22 PM

Ще напълниш пазара със какво със мелези?
Ти 1000 лв ти се струват скъпо пък вносно кученце на по-малка от тази цена не знам къде ще намериш,а то развъдчици няма и да ти дадат.
Ей за това сме на такъв хал:
http://forum.dog.bg/...ost__p__1130985
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#1658 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 24 January 2014 - 10:56 PM

"ефтени"... ланга-лунга, ланга-лунга... "ващи ку4ета"... ланга-лунга, ланга-лунга... :ab_041: Роди ме мамо тъп, пък аз сам ще стигна до дъното.

#1659 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Публикувано: 25 January 2014 - 01:01 AM

Ами айде де, залей пазара с ефтини стафбултериери - че аз от кога чакам да се напълни държавата с кучета от породата! :)

Виж как сам стигна до момета в който се престори на онзи недостатъчно хитър лисунгер от народната мърдост. Много прости момчета и момичета имаме в държавата и за това сме на този си хал. Защото сме пълни тъпанари, ама все се мислим за по-умни от другите и все се мъчим да откриваме нещо дето другите са ги видели и направили мнооого време преди нас самите. Аман от идиоти! :(

Като толкоз не ти се дават 1000 лв. за куче от мене или от друг български развъдчик, аз ще ти намеря куче и за 300 евро от Сърбия да речем и то читаво и от добри родители. Ама айде да видим кой ще си вдигне седалището и ще иде да го вземе от там, да му плати експорт педигрито + микрочипа + ветеринарните документи и накрая да си тегли чертата на разходите и да видим дали крайната сума няма да му надхвърли исканите в България 1000 лв. - лично на мен ми е интересно и ще помогна на който иска да си внесе куче от породата от което и да е место по света, айде чакам тарикати с конкретни мераци и аз ще им сервирам точно туй дето те желаят и на цените които те желаят! :) Смешна и жалка работа, ама айде да видим кой ще се навие на внос...
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#1660 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Публикувано: 25 January 2014 - 01:02 AM

Ами айде де, залей пазара с ефтини стафбултериери - че аз от кога чакам да се напълни държавата с кучета от породата! :)

Виж как сам стигна до момета в който се престори на онзи недостатъчно хитър лисунгер от народната мърдост. Много прости момчета и момичета имаме в държавата и за това сме на този си хал. Защото сме пълни тъпанари, ама все се мислим за по-умни от другите и все се мъчим да откриваме нещо дето другите са ги видели и направили мнооого време преди нас самите. Аман от идиоти! :(

Като толкоз не ти се дават 1000 лв. за куче от мене или от друг български развъдчик, аз ще ти намеря куче и за 300 евро от Сърбия да речем и то читаво и от добри родители. Ама айде да видим кой ще си вдигне седалището и ще иде да го вземе от там, да му плати експорт педигрито + микрочипа + ветеринарните документи и накрая да си тегли чертата на разходите и да видим дали крайната сума няма да му надхвърли исканите в България 1000 лв. - лично на мен ми е интересно и ще помогна на който иска да си внесе куче от породата от което и да е место по света, айде чакам тарикати с конкретни мераци и аз ще им сервирам точно туй дето те желаят и на цените които те желаят! :) Смешна и жалка работа, ама айде да видим кой ще се навие на внос...

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

  • (89 Страници) +
  • « Първа
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни