Dog.bg Форуми : Снимки на котки (родословни, собствени, улични... изобщо всякакви)

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Снимки на котки (родословни, собствени, улични... изобщо всякакви) фото материал

#61 Потребителят е офлайн   xrisi95 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1802
  • Регистрация: 31-May 08
  • Gender:Female
  • Location:пловдив
  • Skype:

Публикувано: 07 January 2010 - 02:18 PM

Луна е на 6 години горе-долу когато я намерихме според ветеринаря ни беше на 1годинка.Когато я намерихме я кастрирахме.Попринцип не хапе дава да я мачкаме до един момент.След това започва да мяука веднъж ако не спрем продължава и вече като и писне ни тегли по един зъб.Тези слухове че били много злобни не е вярно тя никога не ни е нападала.Имам и мъжки котарак Лео който е на горе-долу 9 години и той спасен от улицата който нито веднъж не ме е гризнал.Иска само да го мачкам и мърка даже не мога да заспя от него ab_041.gif Когато ходим на вилата ни пускаме Луна в двора който е заграден отвсякъде и се е случвало да донесе по някое убито бебе мишле dh_188.gif Иначе е много привързана към нас.Спи с нас никога не е правила бели.Много е възпитана.Когато седнем на масата не се качва дори и да сме оставили храна.Има си място за точене на ноктите лично изработено от дядо ми и само там си точи ноктите.Нея я чувстваме като човек като част от нещо без което ние не можем...Вече Луна не е точно моя и не се грижа само аз.От тази година се преместих при майка ми и Луна остана при баба и дядо защото са свикнали заедно и не исках да ги разделям.Виждам я често през два дена минавам след училище да я намачкам защото много ми липсва и събота съм цял ден с нея.
Съжелявам за огромнияяя спам и за да не е толкова голям пускам малко снимки на Лео smile.gif

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#62 Потребителят е офлайн   j_ADA_miki Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 238
  • Регистрация: 08-September 07
  • Gender:Female
  • Location:plovdiv

Публикувано: 10 January 2010 - 08:41 PM

smile.gif

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#63 Потребителят е офлайн   wendy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1155
  • Регистрация: 17-November 06
  • Location:София

Публикувано: 22 January 2010 - 10:42 PM

papyy, много хубави сибирци! Какво се е случило с ушите на мъжкия? А козината, която имат за съжаление в България няма да бъде отгледана, тук е доста топло. :( А това са истински Сибирци!
User's Signature

Tурската ангора е единствената котка с чувство за хумор!
При вида на Невските Маскарадни котки, все още никой не е успял да скрие възхищението си!

http://bendidas.com/

#64 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 January 2010 - 01:47 PM

Цитат(Athanna @ Dec 10 2009, 09:40 AM) <{POST_SNAPBACK}>


Снимките, които е качила Athanna в началото на темата ... нямат равни! Благодаря!

User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#65 Потребителят е офлайн   papyy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 803
  • Регистрация: 20-January 05
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Деца, котки, пътешествия, фотография

Публикувано: 24 January 2010 - 12:19 PM

Аз всъщност направих снимката в покрайнините на Иркутск в двора на Максим. Тези котки са семейство, мъжкият е Ирти, а женската Муся. Живеят в двора, не искат да влязат на топло при него в къщата докато не стане -20 градуса. Грамадни животни, над 8 килограма, особено Ирти има поне 10. Муся ражда всяка зима котенца при стопанина в кухнята и му ги носи на кревата да ги топли и гледа. Не знам какво е станало с ушите на Ирти, сигурно се е бил с други котараци, но той е атаман на дворняжките в крайградския район. Котенцата са вълшебно красиви, Макс винаги ги задомява само на най-хубави места със сигурно гледане и много любов. Обадих му се да му кажа как се радват на неговите котки в БГ, много се зарадва на почитателите, ще ми прати нови снимки. Сега Муся има непрогледнали котенца и ще си оставят 2 от тях, страхуват се, че Ирти е стар и може да му се случи случка. Но повечето котки там изглеждат с този вид - козина твърда, дълга, по-дълга дори от повечето персийки, много мек и изобилен подкосъм. Само чисто домашните , които не излизат извън апартамента могат да са късокосмести. Местата са много сурови като климат от наша гледна точка. Реки, широки по километър замръзват и камиони минават като по шосе. Нашите -15-20 градуса ги имат за нищо. af_089.gif
User's Signature

Обичам всички котки, вашите също.

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни