Dog.bg Форуми : Кучета в приюти

Към съдържанието

 
 
 

"Величието на една нация, нейният морален прогрес може да се определи според начина, по който тя се отнася към животните.”
Махатма Ганди

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Кучета в приюти тема за разяснение

#161 Потребителят е офлайн   elena07 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1875
  • Регистрация: 08-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 May 2010 - 12:32 AM

Аз пък се чудя, защо след като и модераторския форум е "скрит" форум, на никого не му е интересен, никой не го коментира и никой не иска той да се открие, не виждам логиката - единия да искаш да го гледаш, другия не - все си е "скрит" форум?
User's Signature

Качена снимка

#162 Потребителят е офлайн   Andriana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 10-October 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 30 May 2010 - 12:57 AM

Nickey,


Да, много грозно е,включително твоето изказваане. Аз не съм малоумна, случайно знам, че всеки може да оплюва когото където намери за добре. Ами просто не го афиширайте чак толкова. Бях останала с впечатление, че тук важни са животните.

Поздрави!
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#163 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 May 2010 - 01:07 AM

Ти да забеляза кой го афишира? Човека, който беше изключен заради създаване на интриги и неоправдано доверие. Иначе ние по откритите теми си им казваме на който не ни кефи в прав текст и те знаят защо.
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#164 Потребителят е офлайн   Andriana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 10-October 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 30 May 2010 - 01:21 AM

Забелязах естествено, ама все пак не е редно да се парадира с това, че в тайните ви форуми оплювате хората, които хал хабер си нямат за това. Дано ме разбереш правилно, аз много харесвам хората тук и ми е гадно, когато има подобни конфликти...
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#165 Потребителят е офлайн   Гатофила Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 471
  • Регистрация: 20-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 May 2010 - 01:26 AM

Научете, моля, български и значението на думите.
Не може да се 'парадира' с нещо лошо (каквото е оплюването).

#166 Потребителят е офлайн   Andriana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 10-October 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 30 May 2010 - 01:48 AM

Уважаема Гатофила,

Мисля, че добре се справям с българския. Моля, обърнете внимание, чи всеки може да парадира с каквото желае. Дори с глупоста си! Например аз :dh_188:

Това, естествено, не се отнася за Вас! :re_037:

P.S. Наистина ми стана много мъчно от тази тема, не пиша за да си запълвам времето. Излючително уважавам хорате тук и затова бях разочарована от тази тема. Не съм наясно с проблема, но ми е мъчно, като виждам подобни неща от такива достойни хора.
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#167 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 30 May 2010 - 02:19 AM

На всички ни е много, много неприятно. Дрязги, неразбирателства е имало и винаги ще има. Дори и между хора, които иначе могат да се нарекат приятели, па ако ще и виртуални да са. Много сме, различни сме и няма начин да не се караме за това или онова.
Но това, да се прави опит да се внасят интриги във форума, като се изнасят части от факти и се хиперболиризат незначителни и обикновени неща (като скрити форуми, каквито има във всеки един форум по света), да чоплиш оттук и оттам, отвсякъде, та дано изскочи нещо кирливо - това е обидно и грозно. Когато това не става между нас си - да се срещнем и да се изпокараме (защото и това го има), а става пред очите на целия форум (като точно това е замисъла всъщност) тогава да, много е тъжно. Когато са те настъпили и го правиш, за да оклепаш до когото се докопаш - тогава е и недостойно.
Именно защото отблъсква точно тези хора, които виждат тук съмишленици и не ги вълнуват долните дрязги. Искат да помагат, без да ги тикат в мръсотията.
Нещата са си постарому. Който иска да помага - помага. Жлъчта си я преглъща, който си я произвежда.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#168 Потребителят е офлайн   asar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1351
  • Регистрация: 22-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 May 2010 - 12:24 PM

Добре, Илит благодаря за отговора, поне най-посленещо конструтивно. За работното време и всичко останало ще се осведомя по телефоните.

Сега малко да отговоря на някой от тук пишещите.

д-р Бобадова

Ти ли си предводителя на кръстоносния поход срещу Лъчезар? За една неплатена сметка от 600 лв. си готова да затриеш и човек и животните му. Сигурно не всички потребители на този форум знаят, че ти си отказавала лечение на бездомни животни, дори и с осигурен попучител, поради лични пристрастия. Просто ти си човек, който не обича да му се търси отговорност.
Кажи тук пред всички във форума как миналото лято лекува една мое черно коте на 3м. с 3-дневна гладна терапия. И как няколкоко часа след като го взех от клиниката ти то рухна вкъщи. В Св. Антим ме питаха какви манипулации са правени на котето, за да знаят и те какво да направят. Но когато на следващия ден открих в клиниката само Мъжо ти, той ми каза, че за 3 - дневен престой и 25 лв. котето е лекувано с гладна терапия. Не са му правени изследвания, не са му давани витамини, нито слагано на системи и т.н. Само глад!
След този случай ти отказа лечение на бездомно коте, дадено ми от Мариета Станкова още докато беше в изолатора в Перник.
Според лекарската етика доктора трябва да оказва помощ дори и на враговете си. Какво остава за животните? А за бездомните животни с попечител :dry:
По въпроса за протеста тиедва ли знаеш, че аз присъствах на срещите на организаторите от ФБ. Била си поканена и си отказала. Като лице на предишната кампания никакъв семинар и сертификат не оправдават неучастието ти на протеста. Други 10 вместо теб :ab_041: Колкото повече, толкова по-убедително!

blueocean

Вяроятно под това, че си ми направила услуга имаш предвид, че подаде жалба срещу Алиса и Поли Заркова и Нора Рандева във връзка с продаденото черно кученце. Да - но, когато започна проверката по случая в продължение на 1 м. след изтичането на крайния срок ти все ощенямаше време да си напишеш писмените обяснения. През това време намираше време да пишеш във форума и да даваш съвети. Даваш ли си изобщо сметка какво направи? За просрочване на срока на проверката дознателката носи отговорност. Как искаш прокурора и дознателката да вземат наша страна, след като дори уважение не прояви към тях. Накара прокурор, който трябва да реши преписката и да се произнесе по жалбата и жена, която трябва да проуча въпроса да те чакат повече от 1 м. след крайния срок.
По въпроса за кучетата - не знам кои са тези неваксинирани и необазпаразитени кучета. Аз имам само едно куче и то е с паспорт - Кристал. Него изобщо дори не го предлагам за осиновяване вече. Но ако говориш за кучетата на Лъчезар - това не е истина. Всичките му кучета са с заверени от ветеринар паспорти, кастрирани, ваксинирани и т.н.
По въпроса за приемните домове и осиновяванията в чужбина въпроса беше за това, че Илит ги обяви в скрития форум. Всичко останало е ясно и поне от мен не е коментирано. Искаш да отречеш, че в скрития форум сте оплювали пишещи в този форум. Няма да успеете. Отвратих се от повдението Ви още когато започнахте да плюете по Винету. След това започнахте с Лъчезар и т.н Никой не отрича, че сте направили и полезни неща, но Вие не отричаите какво сте правили. Най-малкото постовете и дори целиет теми може да са съхранени.

tey4e - да съгласна съм, че новата директорка не обича кучета, също както и предишния надробил кашата. Но, все пак неините правомощия са до вратата на интерната. Тя не може да се разпорежда в целия кв. Надежда.

Buddy28 - всщност не знам защо не разбра, че в този форум аз съм единствения защитник на Лъчезар и негов приятел, човек който постоянно работи с него. Ако намериш един мой пост срещу него - сложи го тук.

Bushkata

Относно скрития форум - в сайт за животни - женски хормонални проблеми и поведенчески отклонения, свързани с това, готварски рецепти, тема за крещене, тема за преброяване на редиците, наречена Достъп :ab_041:
Нямало теми за оплюване на потребители - ами сигурна ли си?
И искам да те попитам - като защитаваш този Явор заради неплатените сметки на Rasta, ти негов адвокат ли си, пълномощник ли си, член от неговото семейството ли си. Или просто и ти имаш същия бизнес като него и много държиш чрез форума на dog.bg да покажеш на потребителите, че е много укорително да не си плащат хотелите за кучета, ако случайно закъсат финансово. И какво ги чака - публично опозоряване.
ЛС, телефонните разговори, разговорите по скайп и сещите нямат нищо общо с това в публичното пространство да се поддържат форуми с теми за осмиване, оплюване и всяккави недоброжелателни коментари към други потребители на форума.
И моля - ясно е, че календарите и другите позитивни инициативи не са се родили от нищото. За всичко положително от мен :rc_036: Обаче за клеветите и обидите :ea_103:
И няма извадени от контекста постове - поне аз не съм публикувала такива.
Да - отвори скиритя форум и остави потребителите сами да преценят. Нали така пишеш - всеки има глава да прецени.

wind - относно крайно неуместното си сравнение с работно място и форума на dog.bg, ако мой приятел е в беда и има нужда от помощ - винаги ще го подкрепя, доверието на работодателя ми, както и това на хора, осмиващи други хора и на всичко отгоре и на които не може да се разчита винаги са на второ място.
Нали затова са приятелите - те те подкрепят, когато имаш нужда, дори и когато не си прав. Мисля, че отговорих достатъчно ясно на коментара ти.

И накрая на всички искам да кажа - с кучета се занивам само по изключение, а не като правило. Основно съм любител на котките. Те са моята слабост. Отказала съм се да задомявам в чужбина, а в момента нямам куче за задомяване, само едно малко коте, което обаче е достатъчнно красиво, за да бъде лесно задомено. Така, че колкото и да не Ви се вярва темата беше за 6 кучета от Надежда І ч.

Желая Ви приятен ден!
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#169 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 May 2010 - 12:53 PM

Пу аз първа :ab_041:

Асар, услуга на теб не съм направила. Написах "помогнах". Само 2 седмици след обаждането ти обяснението беше написано. Макар и твоите обяснения да бяха меко казано нелепи какво трябва да се пише там. Ти що не се обади по-рано? Или да чета мисли? Даването на съвети колко ли време ми е отнело.. 2 минути, 3? При полижение, че шефовете са ми постоянно на главата и макар да седи зареден, форума не го гледам постоянно. А за обяснението, т.к. не съм адвокат, ми трябваше около ден, за да го направя както се очаква. Ти не се постара да ни помогнеш в това писане, ами напишете за стари случаи, цитирайте закон еди кой си, ама ко гласи - търсете си вие. Направо си юрист за възвеличаване. Пък като не съм написала обяснения навреме и толкова съм се забавила, къде в закона пише, че са длъжни да ме чакат? Или се пуска без моите обяснения или ми се пуска призовка. Не е ли така? Ти дори не можа да се разходиш до метростанцията, за да ти дам обясненията. Но ти обичаш да се обясняваш. Дай тази тема верно да си обясняваме стари неща.

Никой не е отричал да сме обсъждали потребители. Особено такива, които хем не са финансови попечители, хем после казват "ама тия от форума още ли не са ми платили сметките". Ама ако ние сме кръстоносците срещу Лъчезар, ти явно си му адвокат. Пази Боже от такива приятели. А като си се отвратила, що не се махна? Защото беше по-готино да даваш достъп на приятелите си до информацията там. Хахахаха, ще ми говори за морал, хахахха.

И как като юрист се осмеляваш да държиш сметка на хората, че искат сметките при тях да са покрити? Или дай да видим сега, дай на приятел 1000 лева, той да не ти ги връща, а ти после продължавай да му даваш пари. Докъде ще стигнеш? Ще ли да имаш пари за храна на себе си и подопечените си любимци с подобно поведение? А пък ако имаш и заплати да плащаш или да изхранваш дете, обясни после, че просто не можеш да откажеш на човек, грижещ се за животни, пък да седят гладни другите... Гениално!

За стремежа ти да върнеш кучетата пред интерната при ясна заплаха за живота им (голяма работа каква е била съдбата на Белчо, него вече го няма, темата не е за него) - ясно показва що за човек си и как реално се грижиш за животните. Директорката може и да няма власт над Надежда, ама при следващото обаждане на Екото за същите кучета, какво ли ще им се случи? Дали директорката на Екото ще е доволна да разбере, че кучетата, които никога не е трябвало да се върнат там, са си на старото място? Или целиш точно това - загуба на доверие, АРС да загубят Богров и отново да започнат кошмарите от Сеславци, само че в двоен мащаб? И после да кажеш "ми те АРС са виновни"? Май вече излиза наяве истинската цел на темата. Защото ако беше загрижена, щеше да знаеш кой им ходи на гости на тези кучета и каква е историята покрай тях. Или ти я знаеш, но пак преиначаваш? И като ти се отговаря задълбаваш в някакви други неща, само и само да пръскаш кал? Амм, аз съм дебела, амм, не, чакай сега - ненормална съм, аммм, ко да измисля сега и да си го изсмъча от пръстите?

Хахахахахаха
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#170 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 30 May 2010 - 12:58 PM

Показване на мнениетоasar, в 30 May 2010 - 12:29 PM, написа:


И искам да те попитам - като защитаваш този Явор заради неплатените сметки на Rasta, ти негов адвокат ли си, пълномощник ли си, член от неговото семейството ли си.


Не. Но аз съм човекът, който започна да изпраща хора, които имаха нужда, при него. След като той прие да гледа 45 -те кученца от границата. След това му се обаждах и му казвах, че хора от форума, грижещи се за бездомни животни имат нужда от услугите му. Заради което той правеше и отстъпки. Демек аз съм пряко или косвено човека, който му натресе неблагонадежден човек.
Ей за това вече не протектирам никого.
Добре, че той е достатъчно етичен, да не ми споменава дори за това. Дали приема все още с отворени обятия и с желание за помощ бездомни животни - не знам.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#171 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 May 2010 - 01:06 PM

Офф, забравих нещо. Пу, да му се невиди.

На срещата, на която аз бях с организаторите, теб не те видях. Пък беше за организирането на протеста. Айде стига с лъжите, а?
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#172 Потребителят е офлайн   asar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1351
  • Регистрация: 22-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 May 2010 - 01:11 PM

blueocean - какво значи "тръгва без твоите обяснения". Когато си подала жалба и не искаш да дадеш обяснениа, това на практика означава, че оттегляш жалбата. И понеже и 4-те жалби вървяха заедно, на практика твоето отношение щеше да доведе до тотален крах на цялата акция.
Всъщност абсолютно не е вярно, че не съм те предупредила - писах ти веднага на лични. Както и не е вярно, че не съм помогнала за обясненията. Зе твое сведение - като закони и всичко останало писах на Мечопух, както и на dmm. Мечопух ти е дала да ползваш неините. И въпреки това - ти пак не беше готова.
И аз и Мечопух ти звъняхме и непрекъснато да те подканвахме.
Нямаш оправдание. И още - да те попитам като коментираш знанията ми като юрист, ти имаш нижната квалификация да правиш подобни преценки. Май не. Също както в скрития форум - важното е да се плюе. Бъди сигурна - който, където и както е необходимо ги е оценил. Определено не си ти човека.
По въпроса за Лъчо - той е мой приятел и аз заставам зад него.
И да - негов адвокат съм. Друго?
Непокритата сметка при Бобадова е за кучета, които не са негови. Всъщност е най-добре той лично да го обясни това.
Незовисимо дали съм казала на Лъчо какви са коментарите, това не прави Вашето поведение по-морално и достойно.
За кучетата - няма такова нещо като да бъдат убити. Ако има опасения в тази насока се рави жалба по ЗЗЖ - има даже и такаваа норма - за пропагадиране на насилие над животните. И се налагат съответните санкции. И кое те кара да мислиш, че живота на тези кучета е застрашен.
Защото те са прибрани като агресивни.

За протеста - пак се изказваш неподготвена. Може да не съм била на първата, но със сигурност съм била на последната. Плакатите, които носехме с Лъчо са направени по наша поръчка и с наши средства. Можеш да си направиш труда да влезеш във ФБ и да видиш кореспонденцията ми с организаторите преди да се изказваш. Пак по тяхна молба се обадих на Явор Гечев от 4 лапи да вземе участие и за разлика от д-р Бо той прие.
Други въпроси по организацията да имаш - като връзки с медии - нещо не си в час изобщо с моето участие май.
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#173 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 May 2010 - 01:21 PM

Непрекъснато си ми звъняла??? Защо лъжеш?!?!?! Даде ми нейните Мечо, да, и тогава седнах вече да пиша моите. И жалбите не вървяха заедно, пратихме ги поотделно и не като една. Престани да лъжеш и изопачаваш! И ето и доказателството:

Прикачена снимка

В същия ден ми звънна, за да си сигурна, че съм видяла ЛС.

Предишното ти писмо по повода беше едва при пускането на жалбата, от Февруари месец. Следващото ти е да изискаш някой да направи плакати за протеста.

П.п. Няма начин кучетата да бъдат убити... При сигнал за агресия, нали си запозната какво им се случва в изолатора, ако някой не ги измъкне? И да си пишеш жалбите, кучетата вее няма да ги има. А щом Белчо е съсечен с брадва, то садиста само с него ще се задоволи. А аз живея на Хавайските острови!
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#174 Потребителят е офлайн   asar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1351
  • Регистрация: 22-September 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 May 2010 - 01:31 PM

Да Мечо ти е дала неините - и за това написах. Само дето за написването на неините и оказах пълна подкрепа като консултация. Това е. Макар и да са пуснати поотделно, жалбите се събират в прокуратурата, защото касаят един и същи случай, едни и същи лица. Но ти и това не можа да проумееш. Въпреки, че ти се обясни. Или просто се опитваш да оправдаеш безотговорността си по един толкова важен проблем като този със Заркова и продажбата на бездомните животни.
И знаеш ли защо - защото е много по-лесно да подпишеш готова, написана от друг жалба и да трупаш актив. Не че не се оценва частието ти. Но с последващото си поведение беше на косъм да провалиш всичко. Това е - и на друго място писах - Ограмотяваите се бе хора преди да пишете тук неграмотни постове. Ограмоти се и ти. И разбери, че жалбите вървяха заедно. Спри да ръсиш глупости - абсолютно неверни и да показваш неграмотност тук.
За кучетата - мислиш ле че новата директорка ще излезе и пред очите на децата ще си съсече или отрови. Децата обичат кучетата. И всъщност това са квартални кучета, с които те си играят.
Само за сведение - на всички в момента в двора на интерната леличките и директорката си отглеждат бебета - кучета.
Е, сега какво ще кажете. Хора спрете да коментирате неща върух които нямате преки, лични наблюдения. Само така - за идеята.

И междудругото двете с Мечо решихме, че като прочетеш неите това е достатъчно. Изобщо наясно ли си колко разговора имахме с нея заради теб и забавянето ти? Че не си наясно колко пъти на мен ми се е обаждала дознателката. Защото това носене на ръка на обясненията беше изключение от правилото. За което изрично и се помолих. Писмените обяснения се пишат лично, на място в районното. Изобщо за постовете ти и за цялото ти поведение - Нямам думи.
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#175 Потребителят е офлайн   d-r Bobadova Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6824
  • Регистрация: 22-October 07
  • Gender:Female
  • Location:P. Sherman 42 Wallaby Way, Sydney

Публикувано: 30 May 2010 - 01:40 PM

Наистина е досадно:)
Пиша само, за да стане ясно на Асар, че съм видяла бръщолевенията. И за да стане ясно, че ми писна ог лупости. Не ти дължа обяснение за нищо:) Ни-щич-ко! Обяснявах, обяснявах... Ефект - зеро! Наистина, пий нещо за тия нерви. Щото освен, че оака всичко тук друго не направи. Държиш се неадекватно, за човек концентрирал се върху друго. Кръстоносен поход няма, няма намеса на военните, нито на извънземните, нито са замесени евреите. Ти започна война, последиците си ги поеми.
Остани си със здраве
Без лоши мисли
Аз
User's Signature

Ветеринарна клиника "Добро хрумване!" ул. "Княз Борис I" N125, София
тел: 929 80 29; 0896 604 835
Качена снимка

#176 Потребителят е офлайн   JL Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 614
  • Регистрация: 10-October 08
  • Gender:Female

Публикувано: 30 May 2010 - 01:52 PM

Показване на мнениетоNa Nio priqtelq, в 29 May 2010 - 12:53 PM, написа:

Пък да ви кажа и аз какво ме обижда...

Регистрирах се във форума по стечение на обстоятелствата...
Не защото сега съм открил "любовта си към животните".Не.
Постепенно с четенето на всякакви неща, се заинтригувах и видях светлинката в тунела, която винаги съм търсел.Тази светлина стана ярка, когато се даде гласност с историята на Мими.Бях възхитен от доста хора.Начина по който разсъждават, действат, дори начина по който се изразяват писмено.С някои от тях имах и удоволствието да се запозная на живо.
Имам си обаче една слабост.

Когато повярвам в нещо, съм готов да направя всичко, на всяка цена!

С гореизложените "вафлички и храсти" успяхте да ме накарате да се чувствам като дете, на което са обещали колело "ама друг път"...

Изпитвам безкрайно разочарование и дребна утеха, че някой все пак е заобиколил акото...


Исках да сложа плюсче на този коментар, но тук няма плюсчета и минуси.

Чудех се вчера на какво се дължи организираното изяждане на потребителя Rasta (която не познавам). Задавала съм си този въпрос и друг път, по повод на реакцията към постовете на други потребители.

Относно скрития форум.
Мисля, че всички потребители на dog.bg трябва да са наясно, че има такъв, както и да знаят и имената на потребителите, които участват в него и критерия, по който се получава достъп.
Това НЕ Е СЪЩОТО, като група във фейсбук, да ме прощавате. В една група във фейсбук членовете нямат достъп но персоналната информация за останалите потребители и не могат да злоупотребяват с нея, за разлика от тук.

В един открит форум се спазва определена етика и защита на участниците като лични данни.

Спазват ли се тези правила в скрития форум? Контролира ли се изнасянето на персонална информация ? Както разбирам - не.

Освен това, наличието на група в групата означава, че едни хора ще получат подкрепа по-лесно от други хора във всяко отношение - информация, пари идеи.
Други хора, както е случая с Раста, не само няма да я получат, но и ще получат "един по носа", както се казва. Толкова приказки се изписаха в нейната тема за котето и овчарката, нямащи нищо общо с темата, но модераторът нито се опита да ги спре, нито ги махна от там, както беше редно. Това прилича на Фермата. Всички сме равни, но някои са по-равни.

Хора, осъзнайте се. Не е страшно, че Asar е изнесла тази информация. Страшно е, че има какво да изнесе. Че има компрометиращи аспекти в дейността на този скрит форум.

Осъзнайте се, и както се казва, поправете се навреме, защото репутацията на форума ще се срине.
User's Signature

С какво сме по-добри от кучетата, ако се държим като прасета ?

#177 Потребителят е офлайн   rodegunda Икона

  • планински вир
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7045
  • Регистрация: 30-October 07
  • Gender:Female

Публикувано: 30 May 2010 - 01:56 PM

.


#178 Потребителят е офлайн   JL Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 614
  • Регистрация: 10-October 08
  • Gender:Female

Публикувано: 30 May 2010 - 01:57 PM

ПП.
(Ха сега, една бърза конференция, кой е пък тоя и какво знаем за него и тярба ли да ни пука какво казва .)
User's Signature

С какво сме по-добри от кучетата, ако се държим като прасета ?

#179 Потребителят е офлайн   Lutchezar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1705
  • Регистрация: 02-January 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 30 May 2010 - 01:58 PM

Понеже се говори за някакви пари които дължа на "Добро Хрумване" ще повторя за N-ти път историята:

Момичето Т. намира блъснато куче с надут корем на Ломско шосе и околовръстното. Обажда ми се. Аз звъня в ДХ и питам има ши място и ресурси т.е. средства в касичката за този случай. Положителен отговор. Кучето е вече в Илиянци. Намирам един познат, който отива и го кара до ДХ. Никой не обещава нищо,никой не подписва нищо, никой не пита за операции или за стойност на лечение. След което ми казват че дължа пари за кола втора употреба. Няма как да не се изсмея. Това си беше дребно изнудване! Ако мине номера. Ама не мина. След това имаше още няколко подобни случая и се опря до шефа на клиниката д-р Кирилов /безспорно истинският професионалист и най-добрият доктор там/,който въведе ред и справедливост.
User's Signature

,,Работата по общественополезни каузи е бавна, уморителна, неблагодарна, а ползите ще се видят най-рано от следващото поколение. Освен това всички, които имат някакъв пряк търговски интерес от тези каузи, се вбесяват, като видят, че ти нямаш такъв и постоянно ти вменяват мисли, постъпки и чувства, които и при най-голямо желание ти не можеш да си спомниш да си помислил, направил или изпитал..."

#180 Потребителят е офлайн   Fullmoon Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2269
  • Регистрация: 27-January 08
  • Gender:Female

Публикувано: 30 May 2010 - 02:03 PM

Да се поправим навреме? Моля, другарко, учителко, повече няма да правя така! Посипвам си главата с пепел! С какви лични данни се злоупотребява в скрития форум? Моят телефон, адрес съм си публикувала там, защото смятам, че мога да го предоставя на останалите при нужда от бързо реагиране. Какви компрометиращи аспекти? Моля? Асар, човек, който без притеснение лъже, е изнесла информация колко сме компрометирани, за да ви покаже истината - нейната "истина".
Питай дог.бг, нека той ти каже дали се спазват правилата в скрития форум.
User's Signature

Качена снимка

  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни