Dog.bg Форуми : Родословни Чау Чау в България

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Родословни Чау Чау в България представяне

#61 Потребителят е офлайн   danny Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 939
  • Регистрация: 25-June 05

Публикувано: 28 February 2012 - 08:49 AM

Здравейтеееее! Голямо мачкане и големи целувки и от мен! Даже не посмях да питам Фурия какво става, макар че няколко пъти започвах. После трих - така де, не обичам да дърпам съдбата за опашката, даже да е пуФФФФкава... :))) Да растете здрвички, да се наваксинирате отвсякъде, че да ви помачкаме и на живо! :beer: (бира, 'щото няма винени емотикончета)
User's Signature

Моето куче (лабрадор) има дисплазия - наследство от баща си Баркли Блондфел, който е куче на iglika (от този форум) и Мартин.

#62 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 28 February 2012 - 09:48 AM

Ехееее, ама какво стана тука?!? МНого чаувци, много нещо в последната година! Това е суперско! Браво Ия, ама си ги пазиш нещата в тайна, А? :db_046: Супер, Супер, синичко момиченце! Остава ни само канелено чау и ще имаме цялата цветова гама и разновидност на козини. Напредваме!Какво ли ще стане след 5 години да речем? Ех, размечтах се нещо...
Както и да е честито, да е жива и здрава! Изглежда страхотно!!!
User's Signature

Качена снимка

#63 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 28 February 2012 - 03:20 PM

danny
Добре че не ме пита - и без това си сидях на ръцете от неделя вечер да не скъсам телефоните и да оставя двете пътешественички да се приберат спокойно и да се настанят за отмора:-)))
Снимките с майката в снега където се хранят са уникални, тя Люси още преди тръгване като ми ги пусна умрях от хилеж.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#64 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 28 February 2012 - 06:18 PM

Аууу, синята мечта осъществена!!!Страхотно!!! Вече си имаме синя мечка в България!! Да честита, да е здрава и да носи много много награди!!! С нетърпение чакаме да я видим на живо!Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#65 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 28 February 2012 - 08:01 PM

Фурия, то скайпа ми не е индикатор. Винаги ми е пуснат компа и има отворени страници и на фейса, хората си мислят че съм там. Просто синът ми си е пуснал неговият от моят коп и дори не съм разбрала, че няма скайп.Вече нацелувах съкровището от теб. Тя е много мила душичка. И страшно игрива. Снимките в снега с майка и са уникални. Тя милата свикнала на студ и тука и е много топло. Дърпа гащите на батко сиКачена снимка

danny

Пожелавам ти и ти скоро да сбъднеш твоята. С каквото мога съм на среща, знаеш. За мачкането ще почакате, но пък ще си заслужаваКачена снимка


Имаме мечка вкъщи

Радвам се че ви харесва малката.Не съм крила нищо. Всички знаеха. Иначе как щях да докарам две кучета на двама човека.Да занеса багаж за едни и да върна за други. Моят багаж беше малка раничка в която влизаше паспорт, билети и телефон. Това е. Не оставайте с впечатление,че крия просто споделям повече с хора които търсят повече контакт с мен.

Lexus

Няма само вие да се кефите на бебе,яяяяяяяКачена снимка
Какво прави малката принцеса.Що не пускате снимки как лудуват двамата.Ама че сте егоисти ,само вие да им се радвате.Разцелувай ги от нас. Стига моля те и ти с тези цветове. Да мечта е синьо, но не кво дае. Аз винаги избирам, не купувам емоционално. Чакам.И е най важно какво е родословието,просто в случая имах късмет ,че и 4 кучета бяха сини.





Аз цинемон също харесвам и съм планирала. Но за мен цвета никога не е бил водещ, а второстепенен. за мен е важно кои са родителите. И аз много добре знам каква линия искам да градя. Цветовете се докарват в последствие. но не е там работата.Защото сега точно търся дом за мъжио бебе на 7 месеца изоставено от собственичката си.Както пък миналата седмица женската на която се намери постоянна дом, голям късмет.

Темата за цветовете е много голяма. В момента дори при голямо желание, нямам сили да я дискутирам.
Радвам се ,че ви харесва малката Кис. Много целувки от нас за всички вас.Качена снимка





#66 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 28 February 2012 - 09:12 PM

IA, ЧЕСТИТО ви прекрасно момиченце! Чудна е :ba_025:
Днес, когато ти се обадих, ти звучеше капнала , но и много превъзбудена, а аз в първия момент дори и не разбрах какво ми говориш... чух само кучета, Новосибирск и това беше :ab_041: от дни работя по 10- 12 часа и мозъка ми е изпушил :ab_041: Но Кис си заслужава цялото гърчене, на което си се подложила! А и си ощастливила още хора с двете чихита :smile:
Да ви е жива и здрава, много да ви радва, много да печели в ринговете!

#67 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 February 2012 - 09:31 PM

IA----
Честита малката принцеса,да ти е жива и здрава!!!!!!:flagbg:
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#68 Потребителят е офлайн   Мечонка Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 79
  • Регистрация: 11-December 11
  • Gender:Female

Публикувано: 29 February 2012 - 08:51 AM

IA--- Честито меченце, да ти е живо и здраво, прекрасно е! :wub:
User's Signature

Ако искаш ИСТИНСКИ приятел - вземи си КУЧЕ!



#69 Потребителят е офлайн   сесе Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1054
  • Регистрация: 11-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 February 2012 - 08:04 PM

Ия, мила пак ме изненада приятно! :rc_036: Да ти е жива и здрава новата принцеса в къщи!Пожелавам и много весели игри с двете каки и много награди! Като порасне малко, непременно искам да се запозная и с нея. За сега много целувки и на трите сладурани! :wub: :wub: :wub:
User's Signature

Качена снимка[url=http://www.glitterfy.com/]

#70 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 29 February 2012 - 10:18 PM

Много благодаря на всички които искрено ме поздравихаКачена снимка Обещавам ,че ще намачкате малката сладурка.Качена снимкаКачена снимка


И тъй като и тази тема стана боза. Отново. Разправиите са в Спецялната. Мненията са преместени тук http://forum.dog.bg/...B0/page__st__80

#71 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 29 March 2012 - 03:46 PM

Миии то, да ви се представимКачена снимка

Аз се казвам JUST LOVE ME dei LEONI IMPERIALI , в превод Просто ме Обичай. Мама ме нарича Изида, а на галено Изи.
Ха ха, с Кис сме с почти еднакви имена.Да ви разкажа как мама се сдоби и с мен.

Аз всъщност щях да бъда първото родословно чау на мама, още преди повече от три години. Тя беше хвърлила око на една сладурка от моят развъдник, но развъдчиците държаха да си я запазят, и то има защо. От тогава тя си кореспондира с тях и чака нещо друго да и хареса. Две три седмици преди да се родя аз и предложиха други бебета,но тя отказа. После се родих аз,съмичка ,без братче и сестриче. И мама взе,че много ме хареса,каза - Ето това ще е моето момичеКачена снимка от вас.

Сега да ви разкажа от къде идвамКачена снимка
Аз съм от развъдник http://www.leoniimperiali.com/ От Милано в Италия.
И вече съм собственост на този развъдник. Вижте тук
Ето тяхни снимки
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка- тати


Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка-мама



Ето такъв дребосък бях
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка


След една седмица
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка


След това така
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

И накрая 10 дни преди да ме вземат
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка


А сега пътувах така
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка


Вкъщи всички ме посрещнаха с голяма радостКачена снимка
Не мога да си играя още с Кис и да ходя при каките но скоро и това ще станеКачена снимка Надявам се, че ви харесвамКачена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#72 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 29 March 2012 - 04:01 PM

Даго нацелуваш това чудо от мен, страхотна табуретка и в муцуната е като тухла четворка. Страшно дръпна момата спрямо последни снимки от развъдника, нямам търпение да я видя на живо. Честито, да ти е жива и здрава заедно с другите дуди:-) И ако утре не вали звънни ако сте в клиниката поне Кисче да я видя)))))))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#73 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 29 March 2012 - 04:11 PM

Нямаш ядове, пък и то в таксито не валиКачена снимка

#74 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 29 March 2012 - 04:12 PM

Страхотно бебе! И каква изненада - от Леони Империали!!! Поздравления за професионалния избор! Да е жива и здрава и да ви радва много! С нетърпение ще очакваме да я видим на живо!
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#75 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 29 March 2012 - 04:25 PM

Лексус, благодаря ви много. Е не е изненада. Точно като ви споделях ,че се отказвам от едно бебе тяхно, Изи се роди. И ето ,че в бг ще има да си играят много бебета заедноКачена снимка. И аз искам да настискам БрияКачена снимка Я вземете да качите някоя снимчица на тази сладурана, да си оплакнат хората очите. Видях аз, видях колко е порасналаКачена снимка И каква сладка е станалаКачена снимка

#76 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 29 March 2012 - 04:26 PM

Показване на мнениетоIA---, в 29 March 2012 - 02:11 PM, написа:

Нямаш ядове, пък и то в таксито не валиКачена снимка

Само ми дрънни, гледаме с малката снимките и тя подскача като дивак в ритуален танц. А като й казах че който не си е подредил стаята няма да види бебе-чау ела да видиш как стаята е подредена за норматив.
Много се радвам че си извървяла търпеливо този път повече от три години. Да ти е жива и здрава тази беба заедно с останалите под покрива ви. Искам най- накрая да ги видяяяяяяяяяя!
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#77 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 29 March 2012 - 06:30 PM

Честито ОТНОВО, Люси :ab_041: ! Още едно прекрасно кутренце във вашите редици! Увеличавате се! Благородно ви завиждам! Да е живо и здраво и то, и каките му, и наборчето... а бе всички да сте живи и здрави :smile:

#78 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 29 March 2012 - 11:06 PM


totschica

Много ти благодаря.Толкова им треперя.Чакам с нетърпение деня в който всички ще са заедно.Да си играят на воля без да треперя,че някоя трябва да е в карантина.Като гледам как се търсят и им се играе ,съцето ми се къса.



Furia_S

Аз пък много искам да ги събера вече, ама няма още как . Експерименти не ми се правят, ама ми се иска.


#79 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 30 March 2012 - 10:19 AM

Карантината ще мине бързо и се надяваме на много снимки как бебетата си играят заедно. Сега ви е труден период, но ви пожелаваме да мине без проблемно. Ох, колко ли са сладки двечките! Разкажи повече за Изи - кога е родена, цветът какъв е...?
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#80 Потребителят е офлайн   сесе Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1054
  • Регистрация: 11-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 March 2012 - 06:10 PM

Ия,пак ме зарадва с хубави новини! :ba_025: :rc_036: Да ти е жива и здрава малката (влюбих се в нея :wub: :wub: :wub: )Много прегръдки и целувки!
User's Signature

Качена снимка[url=http://www.glitterfy.com/]

  • (6 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни