Dog.bg Форуми : Джак Ръсел териер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (275 Страници) +
  • « Първа
  • 201
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Джак Ръсел териер

#4041 Потребителят е офлайн   bandit Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 15-November 11
  • Gender:Female
  • Location:Добрич

Публикувано: 20 November 2011 - 02:00 PM

Здравейте и от нас, наистина всички кученца са супер , и тези малките бебоци - много сладки и колко много - проброих 7 или 8 , браво на майката :rc_036: , нашия палавник е много добре , не плаче нощем , почти съм сигурна че спи цяла нощ или си лежи спокойно . Вече 1-2 пъти го оставяме сам за час - два и няма никакви поражения , дано и понататък да е така . За лакомството наистина има логика до е различно от това което яде постоянно , мерси за съвета :ae_085: Исках да попитам за ушите - разгледах руския линк , който е пуснат тук , но не разбрах сега докато е малък трябва ли да правим нещо като масаж или ако има проблем след като смени зъбките тогава да правим тази превръзка ??

#4042 Потребителят е офлайн   kapanec Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 264
  • Регистрация: 22-January 06
  • Gender:Male
  • Location:Русе
  • Interests:Пчеларство,градинарство,животновъдство и др. тел:0878532677

Публикувано: 20 November 2011 - 09:16 PM

Показване на мнениетоbandit, в 20 November 2011 - 02:00 PM, написа:

Здравейте и от нас, наистина всички кученца са супер , и тези малките бебоци - много сладки и колко много - проброих 7 или 8 , браво на майката :rc_036: , нашия палавник е много добре , не плаче нощем , почти съм сигурна че спи цяла нощ или си лежи спокойно . Вече 1-2 пъти го оставяме сам за час - два и няма никакви поражения , дано и понататък да е така . За лакомството наистина има логика до е различно от това което яде постоянно , мерси за съвета :ae_085: Исках да попитам за ушите - разгледах руския линк , който е пуснат тук , но не разбрах сега докато е малък трябва ли да правим нещо като масаж или ако има проблем след като смени зъбките тогава да правим тази превръзка ??


Честото на всички нови стопани много сте хубави и интусиазирани .Тоава за ушичките не е задължително прави се ако евентуално има порблем

#4043 Потребителят е офлайн   dora Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 143
  • Регистрация: 16-December 10

Публикувано: 21 November 2011 - 04:24 PM

Днес сутринта ми беше кошмарна.Правим си сутрешната разходка по тъмно и ....Майло изчезва.Мярва ми се на няколко пъти ,но нито име ,нито бисквитка ,нито топката нищо не е в състояние да го накара да ме доближи.Нямам обяснение освен да е надушил нещо женско.Викане търсене половин час и ....тръгнах за работа разревана и със свито сърце.Към обед с колата тръгвам на един семинар и виждам моето диване вързано пред една бутка за вестници.То бяха сълзи то бяха лиги то беше близане и ....Сега се е скатал тук до мен и си трае виновно,но това което сърцето ми преживя....дано не ви се случва.

#4044 Потребителят е офлайн   radusha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 229
  • Регистрация: 10-April 10
  • Gender:Female
  • Location:Plovdiv

Публикувано: 21 November 2011 - 05:26 PM

Дори, голям шок си преживяла... никога не съм изживявала подобно нещо и си пожелаавм да не ми се случва, защото сигурно ще изтреща тотално! Добре че сте го намерили диването.... Дано ви е за последен път!
Нашия Джаспър пък от 2 дни е със зачервено дупе.. толкова му е зачервено, че все едно му тече кръв :( много ми е притеснено, дано не е нещо сериозно, за съжаление чак утре ще го водим на ветеринар... уж не дава вид да му има нещо все така щуреещ е...

#4045 Потребителят е офлайн   bizzardy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 15-September 11
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 21 November 2011 - 08:03 PM

Здравейте
Искам да питам по колко храна давате на кученца на 42 дни, защото сега давам на Джафи royal canin по 40 грама на ден, както пише на самата храна, но ги изяжда за отрицателно време и после сякаш дълго време е гладен и иска още. до преди два дни ги накисвах във водичка, но вече не-дали затова не се засища /тъй като гранулите не се надуват/
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#4046 Потребителят е офлайн   merry_ny Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 94
  • Регистрация: 06-March 10
  • Gender:Female

Публикувано: 21 November 2011 - 09:06 PM

Показване на мнениетоdora, в 21 November 2011 - 04:24 PM, написа:

Днес сутринта ми беше кошмарна.Правим си сутрешната разходка по тъмно и ....Майло изчезва.Мярва ми се на няколко пъти ,но нито име ,нито бисквитка ,нито топката нищо не е в състояние да го накара да ме доближи.Нямам обяснение освен да е надушил нещо женско.Викане търсене половин час и ....тръгнах за работа разревана и със свито сърце.Към обед с колата тръгвам на един семинар и виждам моето диване вързано пред една бутка за вестници.То бяха сълзи то бяха лиги то беше близане и ....Сега се е скатал тук до мен и си трае виновно,но това което сърцето ми преживя....дано не ви се случва.

Дора, добре че сте се намерили!!! Да му надърпаш ушаците!!! Аз все още не смея да пускам Чара по тъмно, само на повод ходим. Като си помисля какво може да се случи - цяла седмица сънувам кошмари... Важното е, че е при теб :dog: , ама ще си имаш
едно на ум
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#4047 Потребителят е офлайн   packo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 102
  • Регистрация: 20-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 22 November 2011 - 08:05 AM

Показване на мнениетоbizzardy, в 21 November 2011 - 08:03 PM, написа:

Здравейте
Искам да питам по колко храна давате на кученца на 42 дни, защото сега давам на Джафи royal canin по 40 грама на ден, както пише на самата храна, но ги изяжда за отрицателно време и после сякаш дълго време е гладен и иска още. до преди два дни ги накисвах във водичка, но вече не-дали затова не се засища /тъй като гранулите не се надуват/


40 грама на ден е страшно малко!!!
Ето ти примерна схема от сайта на Роял:
Ако допуснем че вашето джакче ще е около 6 кг като порасне за 2 месечно му се полагат 102 гр. дневно, разделени на 4 приема.
Като стане на 3 месеца ще е 120 гр., после до 6 месеца ще е 125 гр. дневно, 7 месец ще е 112 гр., 8 месец 100 гр. а след това до 10-ия месец ще е 90 гр. дневно.
Тази дневна дажба я разделяш на колкото пъти го храниш.
Скоро ще трябва да го храниш 3 пъти дневно, а след 6 месец само 2 пъти дневно.
User's Signature

Качена снимка

#4048 Потребителят е офлайн   sesana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 117
  • Регистрация: 16-May 11
  • Gender:Female

Публикувано: 22 November 2011 - 08:58 AM

О Дора, много съжалявам, че сте минали през това. От едно известно време все чудеса при вас. Явно сте калпазани. Важното е, че сте се намерили. Мен още ми е гадно, че Роби потъна все едно никога не го имало. :dh_188:

Бебетата са сладички. Много. Дано всички си намерят пътя. :db_046:

Ние сме супер непослушни тези дни. Ядем пантофи, маси, столове...Чудо. Движението ни е малко. Виждам го диването, че иска да бяга, а нямам време и ми е виновно. Спрях с бягането, защото отслабнах много и сега аз и диване сутрин мързелуваме. Не ми дава да пуша :eg_033: Докато запаля цигара и започва да ме лае. Все едно съм женена. Ако почне да мрънка и за алкохол....Ще започна да му казвам "скъпа". Аз не му се карам като изяде поредния стол, а той мрънка за цигари...ама ха.

Приятен ден на всички от нашата малка луда къща.

#4049 Потребителят е офлайн   sesana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 117
  • Регистрация: 16-May 11
  • Gender:Female

Публикувано: 22 November 2011 - 08:58 AM

Извинявам се: двоен пост.

#4050 Потребителят е офлайн   bizzardy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 15-September 11
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 22 November 2011 - 09:31 AM

Показване на мнениетоpacko, в 22 November 2011 - 08:05 AM, написа:

Показване на мнениетоbizzardy, в 21 November 2011 - 08:03 PM, написа:

Здравейте
Искам да питам по колко храна давате на кученца на 42 дни, защото сега давам на Джафи royal canin по 40 грама на ден, както пише на самата храна, но ги изяжда за отрицателно време и после сякаш дълго време е гладен и иска още. до преди два дни ги накисвах във водичка, но вече не-дали затова не се засища /тъй като гранулите не се надуват/


40 грама на ден е страшно малко!!!
Ето ти примерна схема от сайта на Роял:
Ако допуснем че вашето джакче ще е около 6 кг като порасне за 2 месечно му се полагат 102 гр. дневно, разделени на 4 приема.
Като стане на 3 месеца ще е 120 гр., после до 6 месеца ще е 125 гр. дневно, 7 месец ще е 112 гр., 8 месец 100 гр. а след това до 10-ия месец ще е 90 гр. дневно.
Тази дневна дажба я разделяш на колкото пъти го храниш.
Скоро ще трябва да го храниш 3 пъти дневно, а след 6 месец само 2 пъти дневно.



Аууу ужас. В магазина грешно са ни разчели и обяснили схемата на хранене-те ни обясниха, че гледаме колко килограма е сега и така засичаме колко грама да му даваме, а не до колко килограма по принцип достига. И два дни го хранихме така-добре че добавях кисело мляко и допълнително по време на игра му давахме други гранули. То само си показа, че не му стига тази храничка-миличкото-веднага му давам още храничка. :((((( ама и ние как се доверихме ...:(((( Много благодаря за разяснението-и на мен ми се виждаше нечовешки малко тази храна.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#4051 Потребителят е офлайн   izidra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 305
  • Регистрация: 30-April 08
  • Skype:

Публикувано: 22 November 2011 - 10:49 AM

Показване на мнениетоsesana, в 22 November 2011 - 06:58 AM, написа:

О Дора, много съжалявам, че сте минали през това. От едно известно време все чудеса при вас. Явно сте калпазани. Важното е, че сте се намерили. Мен още ми е гадно, че Роби потъна все едно никога не го имало. :dh_188:

Бебетата са сладички. Много. Дано всички си намерят пътя. :db_046:

Ние сме супер непослушни тези дни. Ядем пантофи, маси, столове...Чудо. Движението ни е малко. Виждам го диването, че иска да бяга, а нямам време и ми е виновно. Спрях с бягането, защото отслабнах много и сега аз и диване сутрин мързелуваме. Не ми дава да пуша :eg_033: Докато запаля цигара и започва да ме лае. Все едно съм женена. Ако почне да мрънка и за алкохол....Ще започна да му казвам "скъпа". Аз не му се карам като изяде поредния стол, а той мрънка за цигари...ама ха.

Приятен ден на всички от нашата малка луда къща.


Sesana, не реагира на цигарите, а на звука от запалката и майка му е така. Затова вече не ползваме запалки от тези които се натискат надолу, този шум я дразни много, опитай с кибрит или от тези с ролката /сори ама не знам как точно се казват/ и виж дали ще реагира по същия начин. Диванета, не те се съобразяват с нас, а ние с тях :mg_062:
User's Signature

Качена снимка

skype: izidra3

#4052 Потребителят е офлайн   bandit Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 15-November 11
  • Gender:Female
  • Location:Добрич

Публикувано: 22 November 2011 - 01:41 PM

Здравейте пак от нас , bizzardy , 40 гр. наистина е малко за тях вече , ние от няколко дена му даваме горе-долу 80 гр. на 4 приема , подува се като топче , много е смешен . И сега почна да прави едни номера :db_046: , тъй като вече пишка само на вестниците , ходи там през 5 мин. и пишка по 1 капка и сяда и чака лаковство , и аз му давам :wub: не знам какво да правя вече - да спирам лакомствата и да минаваме само с едно браво ли ?!

#4053 Потребителят е офлайн   bizzardy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 15-September 11
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 22 November 2011 - 03:11 PM

Показване на мнениетоbandit, в 22 November 2011 - 01:41 PM, написа:

Здравейте пак от нас , bizzardy , 40 гр. наистина е малко за тях вече , ние от няколко дена му даваме горе-долу 80 гр. на 4 приема , подува се като топче , много е смешен . И сега почна да прави едни номера :db_046: , тъй като вече пишка само на вестниците , ходи там през 5 мин. и пишка по 1 капка и сяда и чака лаковство , и аз му давам :wub: не знам какво да правя вече - да спирам лакомствата и да минаваме само с едно браво ли ?!



Благодаря...ами значи 2-3 дни малко е гладувал /ужасни сме-много ни е гузно/ Днес наистина се поду много смешно.
Как успяхте с вестниците-ние нямаме никакъв напредък-ходи си из цялата стая :(
Ваксинирахте ли го вече? Ние днес щяхме да го водим, но се притеснихме дето 2-3- дни е хапвал по-малко и решихме да го захраним и затова ще го водим в четвъртък.
Чакам да издадете рецептата за вестника-ние като го видим, че прави беля го вдигаме веднага и директно на вестника и там си продължава-после похвали и понякога гранулка. Но уви нямаме късмет. От вчера през деня е сам, защото сме на работа-последен в 9.30 излиза приятелят ми, а после към 13.15 се прибираме да го храним, а после аз чак към 18.00 се връщам-може би затова още не е свикнал. Все пак ще чакам вашите съвети :))))
Приятен ден.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#4054 Потребителят е офлайн   muksNjack Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 29
  • Регистрация: 02-October 11

Публикувано: 22 November 2011 - 08:10 PM

Моля помогнете!
Имам 4 месечен ДРТ, който според мен проявявам доминантно поведение. Пресен пример : Влиза в стаята ми при което аз му казвам да излезе. Той обаче се забутва в възможно най-скътаното място. Когато го взема на ръце и се опитам да го изкарам, той с АДСКА злоба ми хапе пръстите... Когато се опитам да го коригирам вместо да се почуства виновен или "да си вземе бележка" оголва зъби все едно казва "Няма да ми казваш какво ще правя! " Но слава богу не винаги е така. Засега сме се научили на стой, седни, яж, дръж, пусни и ела(когато имам лакомство в ръката). Прочетох доста статии за доминантно поведение и изпълнявам всичко... но без особен резултат. Греша ли в нещо? Как да постъпя?
Благодаря!

#4055 Потребителят е офлайн   bandit Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 15-November 11
  • Gender:Female
  • Location:Добрич

Публикувано: 22 November 2011 - 09:18 PM

Показване на мнениетоbizzardy, в 22 November 2011 - 03:11 PM, написа:

Показване на мнениетоbandit, в 22 November 2011 - 01:41 PM, написа:

Здравейте пак от нас , bizzardy , 40 гр. наистина е малко за тях вече , ние от няколко дена му даваме горе-долу 80 гр. на 4 приема , подува се като топче , много е смешен . И сега почна да прави едни номера :db_046: , тъй като вече пишка само на вестниците , ходи там през 5 мин. и пишка по 1 капка и сяда и чака лаковство , и аз му давам :wub: не знам какво да правя вече - да спирам лакомствата и да минаваме само с едно браво ли ?!



Благодаря...ами значи 2-3 дни малко е гладувал /ужасни сме-много ни е гузно/ Днес наистина се поду много смешно.
Как успяхте с вестниците-ние нямаме никакъв напредък-ходи си из цялата стая :(
Ваксинирахте ли го вече? Ние днес щяхме да го водим, но се притеснихме дето 2-3- дни е хапвал по-малко и решихме да го захраним и затова ще го водим в четвъртък.
Чакам да издадете рецептата за вестника-ние като го видим, че прави беля го вдигаме веднага и директно на вестника и там си продължава-после похвали и понякога гранулка. Но уви нямаме късмет. От вчера през деня е сам, защото сме на работа-последен в 9.30 излиза приятелят ми, а после към 13.15 се прибираме да го храним, а после аз чак към 18.00 се връщам-може би затова още не е свикнал. Все пак ще чакам вашите съвети :))))
Приятен ден.

И ние ще го ваксинираме в четвъртък , за вестниците - и аз не знам как се научи - просто схвана ,че като ходи на вестниците получава награда и сега ходи все там , аз съм сложила вестници на две места в стаята - до леглото му и до вратата , където го забелязах че ходи да ака . Мисля скоро да махна тези до леглото и да останат само на едно място до вратата. Тъй като вас ви няма през деня и не можете да го награждавате , може би е добре да сложиш вестници на повече места в стаята и постепенно да махаш - четох че и така ги учат - цялата стая застелена и постепенно махане на вестниците докато останат най-близо до вратата. :ae_085: Дано да стане , стискам палци!

#4056 Потребителят е офлайн   merry_ny Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 94
  • Регистрация: 06-March 10
  • Gender:Female

Публикувано: 22 November 2011 - 10:07 PM

Показване на мнениетоbandit, в 22 November 2011 - 09:18 PM, написа:

Показване на мнениетоbizzardy, в 22 November 2011 - 03:11 PM, написа:

Показване на мнениетоbandit, в 22 November 2011 - 01:41 PM, написа:

Здравейте пак от нас , bizzardy , 40 гр. наистина е малко за тях вече , ние от няколко дена му даваме горе-долу 80 гр. на 4 приема , подува се като топче , много е смешен . И сега почна да прави едни номера :db_046: , тъй като вече пишка само на вестниците , ходи там през 5 мин. и пишка по 1 капка и сяда и чака лаковство , и аз му давам :wub: не знам какво да правя вече - да спирам лакомствата и да минаваме само с едно браво ли ?!



Благодаря...ами значи 2-3 дни малко е гладувал /ужасни сме-много ни е гузно/ Днес наистина се поду много смешно.
Как успяхте с вестниците-ние нямаме никакъв напредък-ходи си из цялата стая :(
Ваксинирахте ли го вече? Ние днес щяхме да го водим, но се притеснихме дето 2-3- дни е хапвал по-малко и решихме да го захраним и затова ще го водим в четвъртък.
Чакам да издадете рецептата за вестника-ние като го видим, че прави беля го вдигаме веднага и директно на вестника и там си продължава-после похвали и понякога гранулка. Но уви нямаме късмет. От вчера през деня е сам, защото сме на работа-последен в 9.30 излиза приятелят ми, а после към 13.15 се прибираме да го храним, а после аз чак към 18.00 се връщам-може би затова още не е свикнал. Все пак ще чакам вашите съвети :))))
Приятен ден.

И ние ще го ваксинираме в четвъртък , за вестниците - и аз не знам как се научи - просто схвана ,че като ходи на вестниците получава награда и сега ходи все там , аз съм сложила вестници на две места в стаята - до леглото му и до вратата , където го забелязах че ходи да ака . Мисля скоро да махна тези до леглото и да останат само на едно място до вратата. Тъй като вас ви няма през деня и не можете да го награждавате , може би е добре да сложиш вестници на повече места в стаята и постепенно да махаш - четох че и така ги учат - цялата стая застелена и постепенно махане на вестниците докато останат най-близо до вратата. :ae_085: Дано да стане , стискам палци!

По принцип е добре вестниците да са възможно най-далеч от леглото - вродено им е да си пазят чисто мястото за спане, въпреки че по зоомагазините мъниците тотално се объркват... С времето ще се научите на всичко. Чара, въпреки че й оставяме банята за тези работи вече си ни чака да се приберем и да я разходим. Чудя й се как издържа цял ден, като излезе навън и клекне - и гледам една блажена физиономия, все едно - ох, тая бира как бърза да излезе :ab_041:
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#4057 Потребителят е офлайн   bizzardy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 15-September 11
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 22 November 2011 - 10:16 PM

Показване на мнениетоmerry_ny, в 22 November 2011 - 10:07 PM, написа:

Показване на мнениетоbandit, в 22 November 2011 - 09:18 PM, написа:

Показване на мнениетоbizzardy, в 22 November 2011 - 03:11 PM, написа:

Показване на мнениетоbandit, в 22 November 2011 - 01:41 PM, написа:

Здравейте пак от нас , bizzardy , 40 гр. наистина е малко за тях вече , ние от няколко дена му даваме горе-долу 80 гр. на 4 приема , подува се като топче , много е смешен . И сега почна да прави едни номера :db_046: , тъй като вече пишка само на вестниците , ходи там през 5 мин. и пишка по 1 капка и сяда и чака лаковство , и аз му давам :wub: не знам какво да правя вече - да спирам лакомствата и да минаваме само с едно браво ли ?!



Благодаря...ами значи 2-3 дни малко е гладувал /ужасни сме-много ни е гузно/ Днес наистина се поду много смешно.
Как успяхте с вестниците-ние нямаме никакъв напредък-ходи си из цялата стая :(
Ваксинирахте ли го вече? Ние днес щяхме да го водим, но се притеснихме дето 2-3- дни е хапвал по-малко и решихме да го захраним и затова ще го водим в четвъртък.
Чакам да издадете рецептата за вестника-ние като го видим, че прави беля го вдигаме веднага и директно на вестника и там си продължава-после похвали и понякога гранулка. Но уви нямаме късмет. От вчера през деня е сам, защото сме на работа-последен в 9.30 излиза приятелят ми, а после към 13.15 се прибираме да го храним, а после аз чак към 18.00 се връщам-може би затова още не е свикнал. Все пак ще чакам вашите съвети :))))
Приятен ден.

И ние ще го ваксинираме в четвъртък , за вестниците - и аз не знам как се научи - просто схвана ,че като ходи на вестниците получава награда и сега ходи все там , аз съм сложила вестници на две места в стаята - до леглото му и до вратата , където го забелязах че ходи да ака . Мисля скоро да махна тези до леглото и да останат само на едно място до вратата. Тъй като вас ви няма през деня и не можете да го награждавате , може би е добре да сложиш вестници на повече места в стаята и постепенно да махаш - четох че и така ги учат - цялата стая застелена и постепенно махане на вестниците докато останат най-близо до вратата. :ae_085: Дано да стане , стискам палци!

По принцип е добре вестниците да са възможно най-далеч от леглото - вродено им е да си пазят чисто мястото за спане, въпреки че по зоомагазините мъниците тотално се объркват... С времето ще се научите на всичко. Чара, въпреки че й оставяме банята за тези работи вече си ни чака да се приберем и да я разходим. Чудя й се как издържа цял ден, като излезе навън и клекне - и гледам една блажена физиономия, все едно - ох, тая бира как бърза да излезе :ab_041:


И ние четахме, че си пазят мястото за спане и затова направихме кошарката, но уви..докато се събуди понякога и си пиша и там, дори веднъж на мекат аиграчка на която спи. Най-често пиша около тази кошарка и затова слагаме вестник там. По-голямата работа върши чак до вратата /не винаги обаче/-сега и там салгаме вестник, но се съмнявам, че ще го отрази. Кога горе долу привикват да не пишат в къщи-естествено след като почнем да го извеждаме. Имаме проблем и с хапнето-ясно че е игра ама не я затваря тази устра бре :))) И с хапането на крака, пантофи и крачоли-просто няма оправия :))) Имам чуството, че нямаме шанс да го дресираме-нищо не вдява:)))) Дано да греша :)
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#4058 Потребителят е офлайн   bizzardy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 15-September 11
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 26 November 2011 - 09:02 AM

Добро утро :) Нещо всички се изгубихте напоследък :( Бандит как е? При нас нищо ново в развитието-нищо не схваща малкият Джафи. Ама ще се научи.
Чакам инфо как е Бандит :)))
Приятна събота и неделя.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#4059 Потребителят е офлайн   Diversia Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 21
  • Регистрация: 12-November 11
  • Gender:Female
  • Location:Chepelare

Публикувано: 26 November 2011 - 05:17 PM

А ето ни нас :dog:
Дано да харесате новите снимки на Snoopy :db_046:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#4060 Потребителят е офлайн   dora Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 143
  • Регистрация: 16-December 10

Публикувано: 26 November 2011 - 06:39 PM

Прекрасна снимка на красиво куче.
Аз да ви се оплача от нашето диване отново - днес за пореден път ме уплаши .Подгони една котка , хвана я и докато не я уби не спря.Зная ,че сигурно е инстинкт ,но ми стана страховито и направо се разтреперих.Толкова мила душица е , от устата можеш да му вземеш храната , децата го мачкотят като играчка , а ....
Какво мислите?

  • (275 Страници) +
  • « Първа
  • 201
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

4 потребители четат тази тема
0 потребители, 4 гости, 0 анонимни