Имам немски шпиц, мъжки, след седмица става на 9месеца. Като беше бебе и пишкаше вкъщи се е случвало да "препиква" преди да отиде в банята да си свърши работата, така един път забелязах капки кръв (не знам дали беше точно кръв, беше много тъмна, почти кафява течност) тогава не обърнах внимание, защото не знаех дали е от кучето, помислих си, че някой е покапал със сос за барбекю (същия цвят беше). Обаче преди малко като го извеждах и му слагам каишката и след обичайните подскоци и радост, че ще излиза пак видях капки такава кърваво тъмна течност на пода.. А навън като пишка урината му е чиста и до сега никога не е имало кръв в урината, нито навън, нито преди като е ходил вкъщи до тоалет.. Да се притеснявам ли и да го водя на ветеринар? Четох за цистит и простатит, но не мисля, че е това.. Моля, ако някой е наблюдавал такова нещо при кучето си да сподели, ще съм благодарна!
Кучето ми пишка кръв
#1
Публикувано: 01 July 2015 - 03:51 PM
Здравейте, предварително се извинявам, защото не знам дали точно тук трябва да пусна въпроса си.
Имам немски шпиц, мъжки, след седмица става на 9месеца. Като беше бебе и пишкаше вкъщи се е случвало да "препиква" преди да отиде в банята да си свърши работата, така един път забелязах капки кръв (не знам дали беше точно кръв, беше много тъмна, почти кафява течност) тогава не обърнах внимание, защото не знаех дали е от кучето, помислих си, че някой е покапал със сос за барбекю (същия цвят беше). Обаче преди малко като го извеждах и му слагам каишката и след обичайните подскоци и радост, че ще излиза пак видях капки такава кърваво тъмна течност на пода.. А навън като пишка урината му е чиста и до сега никога не е имало кръв в урината, нито навън, нито преди като е ходил вкъщи до тоалет.. Да се притеснявам ли и да го водя на ветеринар? Четох за цистит и простатит, но не мисля, че е това.. Моля, ако някой е наблюдавал такова нещо при кучето си да сподели, ще съм благодарна!
Имам немски шпиц, мъжки, след седмица става на 9месеца. Като беше бебе и пишкаше вкъщи се е случвало да "препиква" преди да отиде в банята да си свърши работата, така един път забелязах капки кръв (не знам дали беше точно кръв, беше много тъмна, почти кафява течност) тогава не обърнах внимание, защото не знаех дали е от кучето, помислих си, че някой е покапал със сос за барбекю (същия цвят беше). Обаче преди малко като го извеждах и му слагам каишката и след обичайните подскоци и радост, че ще излиза пак видях капки такава кърваво тъмна течност на пода.. А навън като пишка урината му е чиста и до сега никога не е имало кръв в урината, нито навън, нито преди като е ходил вкъщи до тоалет.. Да се притеснявам ли и да го водя на ветеринар? Четох за цистит и простатит, но не мисля, че е това.. Моля, ако някой е наблюдавал такова нещо при кучето си да сподели, ще съм благодарна!
Страница 1 от 1


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +




