Dog.bg Форуми : Боксер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (164 Страници) +
  • « Първа
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 157
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Боксер

#3081 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 17 November 2014 - 08:57 PM

Най-после, някой на хоризонта!Много се радвам!!! Сега, и на мен ми харесва програмата ни през почивните дни ,но през седмицата е ад за мен,че постоянно го мисля,че е вързан, а за него може би,че е вързан и е сам.Още не може да свикне и първите 15 мин .плаче.Раздялата е мъчение и за двамата. Страхувам се единствено да не се травмира той.Друг е въпроса да не озлобее от това оставане сам и вързан. Не мисля постоянно да е така,а докато е малък и улегне.Мога да прежаля мебел,но тежко ще прежаля негово нараняване.Затова публикувах работната и почивната ни програма.Все пак в този форум има хора с дългогодишен опит и във всякакви ситуации.Радвайте се,че Рая е кротка,Корк е щурчо. Ако спи до 11.30,кога пишка и ака?Докато аз спа и Корк ще лежи,но трябва да изходи вечерната храна и вода.Те сега са малки и пият мн. вода.Храня го с гранули за подрастващи.От 20 дена,варя пиле и смесвам бульон с обезкостено месце,повечето вечер,за да спинка сит.Пие трета серия калций за костите и това е. Наградите са куч.бисквитки,кашкавалче и зрънчо.Много ме е страх от големите кучета и го пазя,рядко се доверявам,особено ако разбера,че и другото е мъжкар.Това е за сега от нас с Корк и...гушкане за Рая! Добра да бъде вечерта Диадра,поздрави на кака Арин от Корк и успешна нова седмица!!!

#3082 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 17 November 2014 - 11:48 PM

Искам да те помоля да ми напишеш името на вашите витамини. Рая през нощта пишка и ака в тоалетната на един памперс, а през деня, когато сме си вкъщи, ходи на терасата. Спи в хола и когато мъжът ми става за работа, тя веднага идва при мен в спалнята, продължава да спи с мен и чак след като стана аз пишка и ака. Много добре се социализира с други кучета, тича свободно без каишка още от първия ден на полянката с тях. Ние също даваме бисквитки за награда. Давала съм пилешки бульон, но леко се разстройва коремчето на Рая и засега я храним с гранули за подрастващи и консерва с хляб.
Относно Корк - според мен това е протест от негова страна, че го оставяте сам. Няма как да озлобее, когато расте с хора. Не бива да се страхуваш да го пускаш да играе с други кучета, защото те усещат, че е малък и не го нападат. И мен ме беше страх отначало, но след като я оставих да си играе с тях, разбрах че просто така си ръмжат на игра и сега нямам притесненя, че някой ще я нападне. Все пак това са социализирани кучета, които всяка вечер играят помежду си.
Целувки и прегръдки на всички и до утре.

#3083 Потребителят е офлайн   diadra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 840
  • Регистрация: 27-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора/ София/Варна

Публикувано: 18 November 2014 - 11:01 AM

EDI-P , Мнението ми е че вързването е грешка и то сериозна. Какво означава "докато улегне", щом това е периода на израстване, както физическо , така и психическо. Осъзнах колко е важно, да се съобразяваме с фазите на развитие на малкото кученце ТУК, мноого помага.

Едно много добро решение е клетката (моя опит) , има полезни съвети в нета по темата, примерно на английски тука. При конкретни въпроси съм насреща.

Прикачена снимка

Когато има лакомство или нещо иска да скрие, тя винаги отива в клетката си ( която е вече нон-стоп отворена) и така там е нейното неприкосновенно място:Прикачена снимка Никой никога не я закача когато е там!

Озлобяване?! Кучето или се социализира, свиква с други хора и кучета , или не. Това зависи от стопаните. Естествено че ръмжи, та това е неговия речник:) Хубаво докато расте кучето да се сблъсква със всички предизвикателства с живота в града...шумни места, оживен транспорт, градинки с деца, возене в кола...каквото се сетите.

#3084 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 18 November 2014 - 11:29 AM

Показване на мнениетоdiadra, в 18 November 2014 - 11:01 AM, написа:

EDI-P , Мнението ми е че вързването е грешка и то сериозна. Какво означава "докато улегне", щом това е периода на израстване, както физическо , така и психическо. Осъзнах колко е важно, да се съобразяваме с фазите на развитие на малкото кученце ТУК, мноого помага.

Едно много добро решение е клетката (моя опит) , има полезни съвети в нета по темата, примерно на английски тука. При конкретни въпроси съм насреща.

Прикачен файл P1110065.JPG

Когато има лакомство или нещо иска да скрие, тя винаги отива в клетката си ( която е вече нон-стоп отворена) и така там е нейното неприкосновенно място:Прикачен файл P1100549.JPG Никой никога не я закача когато е там!

Озлобяване?! Кучето или се социализира, свиква с други хора и кучета , или не. Това зависи от стопаните. Естествено че ръмжи, та това е неговия речник:) Хубаво докато расте кучето да се сблъсква със всички предизвикателства с живота в града...шумни места, оживен транспорт, градинки с деца, возене в кола...каквото се сетите.

Много е красива!!!!!! Но мисля,че да връзваш кучето не е болка за умиране за него, но това е мое мение. Имала съм дворни кучета, по същия начин правеха бунт когато ги вържеш докато са малки. Всичко се изгражда като навик с времето, но всеки сам решава как да възпитава кучето си. Проблема мисля, че идва от това, че той спи при вас в апартамента, а на сутринта го сваляте в избата.

#3085 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 18 November 2014 - 11:30 AM

Много е красива!!!!!! Но мисля,че да връзваш кучето не е болка за умиране за него, но това е мое мение. Имала съм дворни кучета, по същия начин правеха бунт когато ги вържеш докато са малки. Всичко се изгражда като навик с времето, но всеки сам решава как да възпитава кучето си. Проблема мисля, че идва от това, че той спи при вас в апартамента, а на сутринта го сваляте в избата.

#3086 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 18 November 2014 - 09:47 PM

Здравейте!!! Диадра,прочетох малко,сега продължавам,докато ми се приспи. Коментари след прочита.Благодаря ти!Ще те питам за всичко.Просто ти вярвам!!!Розита,от твоя коментар се обнадеждих! Ще се опитам да се престраша с големите кучета,но нали се сещате,че в малкия град няма такива паркове и всеки път трябва да питам може ли Корк да си поиграе с някой кучо,но не винаги попадам на< да> за отговор. Другото,което е Корк не е в изба през деня,а в партерна гарсониера с холова гарнитура,кухня,баня и тоалетна/ще изпратя снимки/това ни е лятната резиденция,удобно за двора и барбекюто.Когато го взехме бебе,той си израстна там и си спяхме долу,всички.Така,че на него му е познато,но сега в зимния период долу е по сумрачно.Ще се опитам да го оставям горе без вързване,ако не от утре ще започнем от първия почивен ден.За сега ще се въздържа от клетка,защото Корк си има лично пространство/единия фотьойл от долу/,но неговото любимо и постоянно място е на канапето залепен зад мен или до мен странично. В момента спи зад мен,защото,когато спеше странично тупна на земята в съня си.Не му давам никакви витамини,само калций за костите и всичко домашно. Все още имам връзка със село,в смисъл,бульоните му са от дом.гледани животни,но изцяло гранула. Арин и Рая прекрасни момичета!!! Спирам да пиша,защото трябва и аз да хапна нещо за вечеря, да простра,да почета,нощното пишкане и аки и най накрая сън.Лека!!!Ц елувки за кака Арин,целувчици за малката Рая!!!!! До утре,живот и здраве!!! ЛЕКА ВЕЧЕР!

#3087 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 19 November 2014 - 01:50 PM

Малко снимки от Рая :) :wub: :vb_024: :va_010:

#3088 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 20 November 2014 - 11:26 PM

Диадра,добра да бъде вечерта ти ! Росита Рая е прекрасна!!!Момичета,започнах с промените още на другия ден,не изчаках почивния. За сега действията се развиват благоприятно! Ще пиша обстойно в близките дни. За сега съм решила да изчета форума страничка по страничка. Предпочитам, повече да чета , а съм скапана от умора и безсъние, но целта оправдава средствата. Корк спи от три часа,трябва да го настигам. Лека вечер,до утре!!! Целувки и прегръдки за Арин и целувчици и гунки за Рая.Ще разказвам,нямам търпение,но нямам и сили. Лека!!! До утре!

#3089 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 22 November 2014 - 10:14 PM

Добра да бъде вечерта ти Диадра!Розита и на теб,да е добра!Дами прекрасни сте и четирите/Диадра,Арин,Розита и Рая/!!!!!!!!Скапана съм,,,НО удовлетворена. Бях на работа/кампания преди НИКУЛДЕН-работя в рибна фабрика-Технолог/,народни танци,зъболекар и Корк. Разпределих часовете, благодарение на сина ми/обедната разходка/. Дъщеря ми е студентка, отсъствува. За КОЛЕДА ЩЕ СМЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО И СЪПРУГА МИ,който ще се върне от път/тирове/.Днес пак съм много бъбрива и излизам от темата Корк. Вече сме в горния апартамент.Розита,благодаря ти, твоето предположение е вярно,където спим, там живеем. Диадра, благодаря!, корк си има свое място,на канапето до мен,ръба си кокала на пода до парното,прекарва работните дни на фотьойла в коридора/вързан с диапазон/ и спи до спалнята ми свободен, както е през цялото време,когато съм в къщи.Момичета,никой друг явно няма Боксита В ТОЗИ ФОРУМ,защото няма коментари,освен от нас.Корк спи до мен убит 4 часа разходка,НО вечерното пишкане предстои,аз ще гледам един филм-все пак утре е почивен ден.Ха-ха!!! ЛЕКА до утре!!! Цунки,гунки,мунки!!! :af_089:

#3090 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 23 November 2014 - 02:15 PM

Здравейте, как сте? Целувки на всички :va_010: :ha_081:

#3091 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 23 November 2014 - 02:39 PM

Показване на мнениетоEDI-P, в 22 November 2014 - 10:14 PM, написа:

Добра да бъде вечерта ти Диадра!Розита и на теб,да е добра!Дами прекрасни сте и четирите/Диадра,Арин,Розита и Рая/!!!!!!!!Скапана съм,,,НО удовлетворена. Бях на работа/кампания преди НИКУЛДЕН-работя в рибна фабрика-Технолог/,народни танци,зъболекар и Корк. Разпределих часовете, благодарение на сина ми/обедната разходка/. Дъщеря ми е студентка, отсъствува. За КОЛЕДА ЩЕ СМЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО И СЪПРУГА МИ,който ще се върне от път/тирове/.Днес пак съм много бъбрива и излизам от темата Корк. Вече сме в горния апартамент.Розита,благодаря ти, твоето предположение е вярно,където спим, там живеем. Диадра, благодаря!, корк си има свое място,на канапето до мен,ръба си кокала на пода до парното,прекарва работните дни на фотьойла в коридора/вързан с диапазон/ и спи до спалнята ми свободен, както е през цялото време,когато съм в къщи.Момичета,никой друг явно няма Боксита В ТОЗИ ФОРУМ,защото няма коментари,освен от нас.Корк спи до мен убит 4 часа разходка,НО вечерното пишкане предстои,аз ще гледам един филм-все пак утре е почивен ден.Ха-ха!!! ЛЕКА до утре!!! Цунки,гунки,мунки!!! :af_089:

Много се радва, че помогнах малко :) Много е хубаво, че всички ще сте заедно за Коледа!
Аз се питам същото, защо няма други хора по темата, нямат ли боксита или просто не пишат? Вече се притеснявам живея в Пловдив, доста обикаляме с Рая и не съм виждала до сега друг боксер. Притеснението ми идва от това, че когато дойде момента Рая да има бебета, няма да има бокси кавалер. Още сме се далече от това ноо.... Да не говрим за това, че сега хората залагат на " модерните" породи и не знам дали ще има желаещи за бебета боксита! Целувки и гушкане за сладкия Корк :wub:

#3092 Потребителят е офлайн   diadra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 840
  • Регистрация: 27-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора/ София/Варна

Публикувано: 24 November 2014 - 09:57 AM

Показване на мнениетоRozita, в 23 November 2014 - 02:39 PM, написа:

...няма други хора по темата, нямат ли боксита или просто не пишат?

На пръстите на едната ръка се броят хората с боксери тук. С боксероподобни са доста повече.

Показване на мнениетоRozita, в 23 November 2014 - 02:39 PM, написа:

Притеснението ми идва от това, че когато дойде момента Рая да има бебета, няма да има бокси кавалер.

Вие сами си отговаряте на въпроса.

С риск да съм болезнено откровенна, но истината трябва да се казва. (Не че в тази тема не е писано, но няма кой да чете.)
Няма боксери, защото масово се вземат кученца от комшии, познати, продавалник, ОЛХ и тнт.
Куче което няма родословно свидетелство ( НЕ говорим за ветеринарен паспорт) не принадлежи към никоя порода...просто си е хубаво и слако кученце. Когато приличащо на порода куче, се въди ( има бебебта) то това допринася за ЛИПСАТА на дадена порода. И съжалявам че трябва да го кажа, ни вие активно допринасяте за това.

В допълнение, при отговорно клубно развъждане, не всеки родословен боксер се допуска до развъдна програма, защото трябва освен да отговаря на определни здравословни изисквания, то трябва да допринася съществено за развитието на породата.
Прикачена снимка

#3093 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 25 November 2014 - 11:13 PM

Много мислих преди да отговоря и споделя.Диадра,твоята Арин има ли родословно свидетелство? И ако отговора е да , защо ти отговори на нас простосмъртните,а другите не?Може би е под достойнството на имащите синя кръв да ни поучат. Тази вечер не знам дали ще чета с удоволствие форума.В интерес на истината наистина пропуснах темата <да запазим породите чисти< или нещо от този род,но по важното за мен беше и е да се науча да си отглеждам малкото сладко кученце,без порода...КОРК има всички показатели на селектиран боксер,но понеже няма родословно свидетелство не може да премери сили с имащите синя кръв.Аз съм неопитен аматьор,Корк обаче е млад ,но не и аматьор в породата си.Надявам се и други да четат тази страница и въпреки родословието си да имат честта да споделят...,ако ли не загубата е тяхна,защото благородните качества или ги притежаваш или се преструваш, не ми се пише повече. Лека!!! Целувки Рая,поздрави Розита!

Това мнение е редактирано от EDI-P: 25 November 2014 - 11:18 PM


#3094 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 25 November 2014 - 11:25 PM

Цитат

КОРК има всички показатели на селектиран боксер,но понеже няма родословно свидетелство не може да премери сили с имащите синя кръв.Аз съм неопитен аматьор


Сама си противоречите!
Бихте ли ми отговорили кои са тези ''показатели''?

Това което е казала Диадра е напълно вярно! Тук няма място за обиди моето е по-по-най.
За да се запази една порода такава каквато е се прави селекция какви животни да се развъдят,а не всичко дето шава.
Затова и тук хората са против междусъседско въдене.
Ако сте толкова убедени,че вашето кутре е ''селектиран боксер'' като отрасне отидете за експертна оценка,пък тогава пак ще си говорим.
Това,че няма родословие не го прави по-малко куче или по-малко обичано такова,но оставете развъдната дейност на хората,които се занимават с това.
Снимката,която е постнала Диадра е достатъчно показателна защо не трябва!

Надявам се да не приемете поста ми като заяждане,но истината понякога не е приятна.


Цитат

но понеже няма родословно свидетелство не може да премери сили с имащите синя кръв.


Тук повечето сме да се радваме на кучетата си,а не да си ги ''мерим''
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#3095 Потребителят е офлайн   ramzesbox Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 178
  • Регистрация: 13-April 11
  • Gender:Female
  • Interests:dogs, horses

Публикувано: 26 November 2014 - 12:38 PM

На Диадра ще и е трудно да отговори от мое име (примерно), защо не съм писала, та се налага и аз да се включа. Сценарият е винаги един и същ. Не ми се иска да се въртя като грамофонна плоча все на едно и също място. Някой тук се хвали с новото си кученце. От дума на дума се стига до въпроса с родословието и развъждането. Научавайки, че неговото кученце, всъщност не е боксер и не е редно да го развъжда, хвалещият се се разсърдва и преустановява писането. По някое време се появява следващият сдобил се с кученце....

Относно това, как да отглеждате малкото сладко кученце - това трябваше вече да знаете, още преди да сте го взели. Тук да получите само мнения за някой специфичен проблем, който е възникнал. Кучето е живо същество, което взимаме за години напред. Непонятно ми е как се взима куче без да се знаят какви са неговите потребности, без да може трезво да се прецени дали може физически и финансово да се отговори на тях.

И какво всъщност остана от добронамереността на Диадра? Тя искаше да Ви поучи. Да Ви каже нещо ново, което очевидно не сте знаели. Даваше съвети... Остана сръднята Ви, че кучетата Ви не са с родословие. И затова "синята кръв" на нашите кучета ли е виновна?

И стигнахме до другия повтарящ се рефрен - убеждаването колко всъщност типичен боксер е боксероподобното куче. И този филм сме го гледали....

Ако нещо съществено, относно породата и отглеждането Ви интересува, ще получите съвет, но да се повтаряме и да циклим през цялото време на едно и също място ми се струва излишно.
User's Signature

В памет на Рамзес (1994 - 2007)

#3096 Потребителят е офлайн   diadra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 840
  • Регистрация: 27-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора/ София/Варна

Публикувано: 26 November 2014 - 04:54 PM

Отговорих на Rozita конкретно, на конкретен въпрос и то заради намека за развъждане (при друга тема бих си затраяла). Защо аз само пиша ли, защото съм по-упорита и по-търпелива от останалите.
Под/Над достйнството ...е за друг форум:)

Тук не говорим за синя кръв, а говорим за порода и за нейното развитие. Кучето и по-специално породите са изкуствено селектирани от човека, следователно се търсят определин черти, избягват се други ( включая и болести) , а за да знаеш какво развъждаш....трябва да му знаеш родителите и прародителите...толкова ли е странно!?

Истината колкото и да не ви харесва е тази...ако сте искали боксер, имало е как да си намерите ...сега има интернет и информацията е навсякъде. И аз съм гледала неродословен боксер...преди много години, когато да внесеш куче в БГ беше равносилно на екстравагатност.

Но какъв е проблема да си го отглеждате за боксер, никакъв..просто не развъждайте, защото така се затрива порода....

#3097 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 26 November 2014 - 07:14 PM

Здравейте,
Ние нямаме желание да създаваме развъдник за породата боксер и нямаме желание да ги продаваме. Ако се намери някой мъжки, който да ни хареса, макар и без свидетелства и без да бъдем породисти - ОК. Никой не ви кара насила да си давате породистите мъжкари за разплод. Ако искате ще го направите, ако не - здраве да е. Пък и ми звучи странно едва ли не да ни забранявате, да се развъждаме, тъй като може и да не сме породисти. Можехте да го обясните по по-нормален начин и без заяждане. Звучи много надменно и глупаво да си хвалите кучетата по този начин и да се сравнява кой какво е купил и какви сертификати има. Имали сте дадете 1000 лева за породисто куче - супер, живо и здраво да е. И другите имат право на живот, обаче. Освен да си направим тема "За приличащи на боксер кучета" и там да си пишем непородистите, за да не се дразните.
Най-интересното е, че когато стана въпрос за заяждане и родословие, всички се включихте в темата, а преди това само аз и Еди-П си пишехме тук.
Имам чувството, че за вас е по-важен серификатът на едно куче, а не самото животно. Целувки за Корк :)

#3098 Потребителят е офлайн   danah Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 123
  • Регистрация: 26-June 13

Публикувано: 26 November 2014 - 08:54 PM

Аз не мога да разбера защо скачате веднага като се спомене родословие или че кучетата ви не са чистопородни...,ами не са!И моето не е,обаче е кастрирано,няма да заплождам за здраве,така де хич няма да е за здраве,защото освен да предадем панкреатит и алергия на поколенията няма с какво друго да допринесем.Гледам си го като принц,обичам го,но следващото ми куче ще бъде от развъдник или от приют и пак ще бъде кастрирано!
Извинете ме че се намесвам така но съм фен на боксерите,следя форума и не съм видяла някой да ви обиди или игнорира понеже кучетата ви не са родословни.
User's Signature

Ако кучето ти вярва че си страхотен,нямаш нужда от второ мнение

#3099 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 26 November 2014 - 09:26 PM

Каква е целта Ви да заплодите кучето си?
В Сеславци деца на такива веднъж за здраве и няма да продаваме ще ги подарим колкото искаш.
Кому е нужно да се създават още нещастници мязащи уж на боксер? И като не станат това за което са ги взели и марш на улицата.
Преглътнете за малко гордостта(и обидчивостта) и си задайте въпроса(отговорете си честно) защо ще развъждам неродословното си куче?
Знаете ли какви са грижите и разходите по майката и кучилото?
Специална храна,ваксини,чипове за (8-10 кученца) и няма да изброявам още колко време и средства.
И накрая защо за да попаднат на улицата или в приют или на метър верига?
И не не можете да ме убедите,че ще намерите добри и отговорни стопани(които между впрочем ще постъпят след време точно като вас ще си развъдят ей така за здраве).
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#3100 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 26 November 2014 - 09:41 PM

Вие сте заядливи, дребнави душици. Комплексари, които си избиват комплексите в този форуми. Как може да наречеш куче "нещастник"?! Вие не заслужавате да имате кучета.
Това ми звучи като приказките на Хитлер за чистата раса. Само тя има право на развитие, другите трябва да умрат.
Ако искате да напуснем форума, тъй като сме с нечистокръвни нещастници - просто го кажете, стига с тези обиди.
Много ми е интересно как в развъдниците се гарантира, че кученцата отиват при отговорни и добри стопани? Това, че си дал някаква сума пари, не значи, че ще се грижиш както трябва за едно куче.

  • (164 Страници) +
  • « Първа
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 157
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни