Мини Пинчер
#2191
Публикувано: 03 October 2006 - 10:40 AM

#2192
Публикувано: 03 October 2006 - 02:54 PM
а между другото на прити братята и сестрите/родените на кучилото след нея/са родени в гардероба през нощта Малуши влязла в гардероба и на сутринта ставаме..нещо пищи в гардеробо--тя наща родила!! l) b) l) bl)
и такива ми ти случки!! bl)
вече почвам да се дразня снимките още не са ми ги пратили еее..ми то пък бива бива ама чак пък толкоз не бива... s) NNN ouu
#2193
Публикувано: 03 October 2006 - 03:19 PM
Чудесна новина за Аби ама да ни пускаш и по някоя снимчица.
Лина , аз няма да се издавам като влезем в ЕС като сгафя n) иначе моята банда ще се чувства супер у вас -климатик, ДВОООР и други екстри b)
Ани ,при нас каката ми играеше ролата на контрацепция и се чудя как се пръкна Стефито изобщо bl) .Моите са ревниви за галене и като почнеш да се радваш на някой -цялата тумба пристига и Ралица се бута между всички l) Принуждава се човек да става като Шива ,дааа.
Вале , споко ,ще ти ги пратят снимките ,може и работа да имат.
Относно гафовете ще ви кажа още един:
Веднъж бях с колата и бях слизала за малко.Като тръгвам и нещо ми се мярка на прозореца с периферното си зрение го виждам. Обръщам се и нищо няма.Таман продължавам с колата и пак нещо ми се видя,но като погледнах-нищо.И на поредният път ми светва батерията ,че съм с Роксана(тази с лъвицата ) и нея я няма в колата. ouu Тя ,милата , подскача до стъклото ама като стъпи на земята и не я виждам. Още ми се гънат краката като се сетя как можеш да я ударя ,че и ремарке имаше на колата ouu ouu ouu ouu
#2194
Публикувано: 03 October 2006 - 04:59 PM
Анче да направиш викам един списък и вечер по него ги слагаш да спят dribble иначе са много сладки как само са се сгушили в твоя мъж .Нашата Сара обикновенно я затварям на терасата или в децката стая ама тя търпи ли веднага започва да лае .
Кети не се ядосвай и аз като бях болна направих беля ударих с крак вратичката на DWD -то на компютъра и трябваше да го носим чак в Ст. Загора защото е в гаранция .
#2195
Публикувано: 03 October 2006 - 05:58 PM
Анче представям си у вас картинката--бутане--избутване кой да се докопа до галеща ръка w) обичам такива ситуации.
При нас нищо интересно--цял ден ме нямаше ,моя даже и вода не е пил.
#2196
Публикувано: 04 October 2006 - 09:39 AM
Цитат
Аа-а-а, без такива! Ти не си виновна, като съм си с две леви копита... oleeee
Лина чукай на дърво бе момиче wink не се чуди, че с 39° се чувствах като дръпнала на екс 5 големи водки и 2-ве по 25 гр. текила drink
А и Лъки все на главата ми качен, Чочко в краката - не ме оставят на мира, че да оздравея.
Чочо два пъти духва на вън сам d) разхожда се, сяда пред входа и не пуска никой да влезе ouu та го чувам от 4 етаж как се дере. Слизам и чувам: - Какво бе Чочко, чакай бе Чочко, недей бе Чочко... Иначе пък всички комший му знаят името, но това не хваща декиш.
Снощи го изхващах, как си отваря вратата. Понеже езика на бравата е по-къс и той се мята на нея с двете предни лапи и d) Сега като започна да заключвам ще прави лицеви опори на вртата b)
Поздрви и много целувки на вашите сладури w)
#2197
Публикувано: 04 October 2006 - 11:18 AM
Може би защото вижда двама ни еднакво, но никога не проявява ревност към някой от нас - обича ни по-равно май. Сега и двамата с Найди спя при мен, но като ме няма хоп при Стас. Но и като цяло досега не съм усетила Майлс да проявява ревност като цяло, никога не е имал против да гушкам някое друго куче или коте - той си седи милия и се радва и той и така w)
Кети мисля че бях сложила тук едни снимчици на Найди- но са някъде назад по страниците-намерих ги на 130-та :). Като си донеса лаптопа на работа ще кача и нови :) Вчера ходих с нея на втората и ваксина и вече сме отвсякъде излекувани, ваксинирани, обезпаразитени...:)
Да ви се похваля аз вчера станах картинг шампион на Мтел :) имахме турнир и се представих като истински шофьор l) Майльо и Найдена бяха с мен и съм сигурна че те са ми стискали палци и затова успях w)
#2198
Публикувано: 04 October 2006 - 11:56 AM
Цитат
bravoS bravoS bravoS cheers cheers super best браво и на c) d)
#2199
Публикувано: 04 October 2006 - 01:53 PM
Браво Katrina еее то май наистина заради тях си спечелила!!! bravoS 1super
ние малко ревнуваме примерно има туко едно йоркширско териерче дето много обича да го галят и като разхождам Прити в порка зад блока и той идва при мин и аз се навеждам да го галя и Прити от далече идва и почво да го бута и кото го избута се закача да я галя!!!..ама не ръмжи и не джавконти!! b) w) bravoS
ето малко нейни снимки и на братовчет ми(но са с много лошо качестово съжелявам ама телефона е такъв и..) s)
"хайде де погали меее.."
Прикачени файлове
-
30_09_06_2106.jpg (11.86K)
Брой сваляния: 52
#2200
Публикувано: 04 October 2006 - 01:54 PM
Прикачени файлове
-
30_09_06_2112.jpg (11.32K)
Брой сваляния: 56
#2201
Публикувано: 04 October 2006 - 01:55 PM
Прикачени файлове
-
30_09_06_2115.jpg (11.12K)
Брой сваляния: 55
#2202
Публикувано: 04 October 2006 - 01:56 PM
Прикачени файлове
-
30_09_06_2118.jpg (9.64K)
Брой сваляния: 53
#2203
Публикувано: 04 October 2006 - 01:57 PM
Прикачени файлове
-
30_09_06_2113.jpg (9.93K)
Брой сваляния: 57
#2204
Публикувано: 04 October 2006 - 01:58 PM
Прикачени файлове
-
30_09_06_2114.jpg (9.62K)
Брой сваляния: 51
#2205
Публикувано: 04 October 2006 - 02:00 PM
да нащипете финните и дебелите(ако има такива) дупета на сладълските кърлежчета!! w)
надявам се да ви харесат снимките!! worthy
Прикачени файлове
-
30_09_06_2116.jpg (9.25K)
Брой сваляния: 51
#2206
Публикувано: 04 October 2006 - 04:11 PM
Цитат
bravoS Честита победа извода какъв е d) и c) ги водиш за късмет cheers
Ставам ли за мама или вече съм на възраст b) l)
Прикачени файлове
-
061001_160334.jpg (31.15K)
Брой сваляния: 56
#2207
Публикувано: 04 October 2006 - 04:16 PM
Прикачени файлове
-
061001_114211.jpg (27.96K)
Брой сваляния: 60
#2209
Публикувано: 05 October 2006 - 08:53 AM
Днес не съм си губила част от бандата пу, пу да не ме чуе дяволът worthy
#2210
Публикувано: 05 October 2006 - 03:29 PM
Галя да вземеш да си върнеш бебето на братовчедка ти--и недей дърпа дявола за опашката b) че на другата снимка баткото и той още малко ще прилича на татко b)
Мойта тайфа песове са ок.Котето взе да слиза на двора та го качвам в плевнята по 3 пъти на ден.


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +






