Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#2371 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 28 October 2006 - 08:21 PM

Веднага на 7 етаж да черпиш комшията-абе жена купувай чанта ,прави дупки и всите песове вътре.На всеки череп дупка-ай не се подават ушенца значи липсва член на семейството b) За децата недей купува чанта l) Рали да се хваща за количката ,а баща им до тях.
Та сега за наемателите--утре предстои Дронтала.Мръщи се на гранула,ама ще свикне.Купих синджир за връзване и сега са един срещу друг.Ще търся на кой да го подаря--със синджира и с един чувал храна b)
Анче-- Мая кога я забравихте?Като се върнахте или още кога тръгнахте за вилата?
Кети кой сложи на плика---я някой сан бернар.Бех поръчала чувал храна и ми го донесоха--на него имаше картинка на пит b) храната била много калорична и само за питове b) само дет немам пит ,та я изеде немската овчарка.Ми не ми се вижда да е станала по жизнена.Тя си е и стара де--15 год и е съвсем глуха.
Ей ти снимка b) b) b)Чафун прилича на ВАМПИР dribble

Прикачени файлове



#2372 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 28 October 2006 - 08:26 PM

Анче ама наистина ти стана навик да забравяш някое d) навън правиш си списък закачаш го на входната врата и като се върнете почваш вечерна проверка и децата да пишеш момиче dribble пък той мъжа ти сам ще си дойде .
Връщаме се от село не мога да ви опиша колко е пораснало котето майка ми го е охранила а вечер спи при баща ми .Сара като отидохме го лаеше но като видя че то не и обръща внимание спря легна на леглото и запоична любопитно да го наблюдава .
Джуджанка да знаеш със сълзи се смях на приключенията на Лола и Дара направо са били за скрита камера b)
Дани да знаеш че Рик знае че чакаш бебе когато бях бременна с малкия си син на село имахме една котка още като легнех и тя се настаняваше на корема ми мъркайки кой да ти мисли и знае че може да носи някаква болест bash Когато корема ми порасна и бебо я риташе тя се стряскаше и след това пак лягаше oleeee
Лина същата озъбена муцунка ми я направи и Сара сутринта докато се опитвахме с баща и да и орежем ноктите ама като гледам и Чафи си е пуснал маникюр l)

#2373 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 28 October 2006 - 08:31 PM

Чафи, смея се със сълзи b) .Леле, как се е озъбил l) Треса се пред компютъра, събудих куч, сепна се горкия,тича веднага до рс-то и почва да души... l)
Чафи, така ли се зъби на снимки?Определено зъбките му не са за подценяване.
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#2374 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 28 October 2006 - 08:33 PM

Цитат

Анче, не е скачал върху мене, направо е подозрително кротък, бесовете са го оставили ...само идва да си легне в скута ми като седя на пода и ме гледа дълго.
А иначе относно губенето на домашните животинки-ти като се прибереш почваш да броиш-1...2...3...4...,едно бебе, второ бебе...пък може и двама мъже да преброиш някой ден. wink

danissa , подозирам ,че това животинче ще бъде отлична бавачка. Дано да не реши да пази храна или друго ,но той явно в момента се самобучава 1super .
Мъжа ми се качи да ги остави всички горе и после като сме влизали е излязала Мая от Комитета по посрещането , за това този път не ги търсих ,а бях спокойна ,че са в къщи. ouu
За двама мъже няма да се откажа l) вече се размечтах... r) единият ще ме води на почивка , а другият ще прави ремонта в кухнята .После с другият на почивка и ремонт в банята.....Две заплати аз ще ги харча естественно , ще им купя даже и две прахусмукачки ,за да не се карат.

Микроскоп не знам ама се замислих за GPS за всяка от гадинките ми. УУУУУ , ша сложа и на мъжо ми ама тайно l)

#2375 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 28 October 2006 - 08:42 PM

Анче, най-добре слагай проследяващите устройства, най-вече на мъжа. 1super
А за Рик -мисля, че временно се е укротил, а и може да страда за мъжа ми, нали е в чужбина от седмица.
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#2376 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 28 October 2006 - 08:55 PM

Малий , че сте бързи bl) или аз съм бавна. Пиша две думи и търча на някъде и докато напиша и темата пълна с нови писания. Браво , само така.
Уф , като се прибрахме и Стефи заспа ама сега я чувам и се подготвям за среднощен купон. , а шарата дето си пийнах ..... нещо не е на това мнение.

#2377 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 28 October 2006 - 08:59 PM

Цитат

Малий , че сте бързи bl) или аз съм бавна. Пиша две думи и търча на някъде и докато напиша и темата пълна с нови писания. Браво , само така.
Уф , като се прибрахме и Стефи заспа ама сега я чувам и се подготвям за среднощен купон. , а шарата дето си пийнах ..... нещо не е на това мнение.

Пинчовците накуп ли спят или си имат любими местенца?
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#2378 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 28 October 2006 - 09:15 PM

Даа имат си любими местенца.... l) едното под фанелата , друго под мишница, трето зад коленете, четвъртото върху лежащият или пред корема. Сега са се навряли до мъжа ми. Вечер Арчо и Роски спят при нас ,а Лиля и Мая още са в коридора в къщичка , защото още се случва да се изпишкат в банята и не ми се рискува леглото. Сега с тях си спинка и братчето на Мая. Като си взема Питя сигурно няма да спи при нас ,защото много се скубе s) четирите дребни за една седмица се скубят като Питя за ден.

#2379 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 October 2006 - 09:34 PM

Ама вие наистина друга работа нямате ли че само пишете тук :))) всеки ден по две страници b) - хубаво е че го правите, че да е интересно като влизаме 1super
За храната - Майлс яде по два килограма на месец ...така че мисля относително е количеството - хем и други неща покрай това хапва w)
Анче добре че имате добри комшии да връщат Мая инак.... s) много е кофти когато човек е миси за много неща...
Лина много късмет ти желая да намериш стопани, ти си се наела да ставаш закрилница на всички кученца в Ракитово явно и дано всяко сполучи и се радва на добър живот w)
Гале днес видях една пинчерка Бети ама одрала кожата на Саричка, но мнооого лоша :) не позволи нито на мен, нито на Майлс да я доближим. На 7 години и мнооого зла l) Стопаните и казаха, че от малка си била такава s) А за изложбите щото стана въпрос на тази на Панчарево дето бях имаше две пинчита - едно като Саричка окраската, едно черно-кафяво - бяха много хубави, ама нямам снимки s) На САС-а ще гледам да ги наснимам w)
User's Signature

Качена снимка

#2380 Потребителят е офлайн   притил Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистрация: 23-September 06

Публикувано: 29 October 2006 - 11:50 AM

леле тоя Чафи бе! l) прилича онова от има една снимка с едно рижо пинчи със спринцовка в уста l) l) l) то кво ли се учудвам като ние сме почти по цял ден(като сме на разходка)така-види ле друго куче и аз като реше,че неможе да го подуши защото е голямо и може да я захапе и става ама копие на Чафи на тази снимка!!! b) w) l)

[QUOTE]За двама мъже няма да се откажа вече се размечтах... единият ще ме води на почивка , а другият ще прави ремонта в кухнята .После с другият на почивка и ремонт в банята.....Две заплати аз ще ги харча естественно , ще им купя даже и две прахусмукачки ,за да не се карат.
е Анчеее то за това кой не мечтае l) е може и още нещо да се добави ама... l)


[QUOTE]Малий , че сте бързи или аз съм бавна. Пиша две думи и търча на някъде и докато напиша и темата пълна с нови писания. Браво , само така.[/QUOTE]
абе и аз това щях да каже сега ма тя Анчето ме изпревари-БРАВИСИМО НА ПИНЧОВЦИТЕ-нашата тема е бая оборотна бе!!!

[QUOTE]Гале днес видях една пинчерка Бети ама одрала кожата на Саричка, но мнооого лоша :) не позволи нито на мен, нито на Майлс да я доближим. На 7 години и мнооого зла Стопаните и казаха, че от малка си била такава [/QUOTE]
и ние тук в съседния блок имаме едно пинчи-досущ като Саритка,на е момче и се казва Макс,ама го пускат да се разхожда без да има някой принего-отварят вратата пускат и то като си свърши там квото има за вършене и се прибира a) s) a)
User's Signature

Качена снимка[br][br][br]ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ СТОПАНИ И ДОМАШНИТЕ ИМ ЛЮБИМЦИ

#2381 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 October 2006 - 09:42 PM

Много са ми интересни тези хора дето така си пускат кученцата сами наван...наи-вече когато става вапрос за дребчовци като насите...Миналата година имасе едно такоща и до нас, та даже мислех да го прибера и да не го врастам на тапите безотговорни стопани...
извинявам се за неправилното изписване на думите, но с кредора писа, че преинсталирахме компиутара и нямам фонетика
User's Signature

Качена снимка

#2382 Потребителят е офлайн   притил Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистрация: 23-September 06

Публикувано: 29 October 2006 - 09:55 PM

на мен също!!! a)
гледах преди няколко дни как една жена пресича с пинчито си то стоя на единия тротоар а тя гушнала детето си на другия и изабщо не гледа кучето си и тръгва да пресича тази наистина много натоварена улица,която дори моята майка отскоро ми дава да пресичам сама!! a)
аз бях решила да разхождам Прити без повад,но разбира се винаги да Я виждам!!но немого просто да се отдалечи на два митре и я викм без значение дали ими или няма опасност за нея!!и си я водя на повод!! w) a)
незнам!!абе вие на повод ли ги водите вашите мишки!? bl)
User's Signature

Качена снимка[br][br][br]ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ СТОПАНИ И ДОМАШНИТЕ ИМ ЛЮБИМЦИ

#2383 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 30 October 2006 - 08:22 AM

Сара винаги я водя на повод само като отидем на полянката където си тича я пускам но там не е опасно няма коли и рядко минават хора .

#2384 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 30 October 2006 - 09:00 AM

Разумния стопанин си води кучето на повод, все пак пресичат се улици, има опасности.А където е мястото за игра се пуска b) .А ако няма такова място/като при нас/ ходи тъжно на повод и често посещаваме разни открити от нас полянки към Банкя и Панчарево. l)
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#2385 Потребителят е офлайн   притил Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистрация: 23-September 06

Публикувано: 30 October 2006 - 09:00 AM

Цитат

Сара винаги я водя на повод само като отидем на полянката където си тича я пускам но там не е опасно няма коли и рядко минават хора .

и аз така!! 1super пускам я без повод само ако я взема с мен да хвърлим боклука,и то кофата е на 10 метра от входа и няма коли!! 1super
иначе немога-аз умирам от страх като я водя пусната и се отказах!! r) 1super
User's Signature

Качена снимка[br][br][br]ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ СТОПАНИ И ДОМАШНИТЕ ИМ ЛЮБИМЦИ

#2386 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 30 October 2006 - 09:58 AM

Първата ми Роксана (тази от снимката с лъвицата) я водих на повод само в началото. Тя беше невероятно интелигентна и в един момент без да се усетятя ходеше с мен без повод, а аз в последствие загубих и каишката и . Чакаше ме пред магазините, криеше се в сака ако сме в автобуса, пресичахме двупосочно платно без думичка да кажа, вървеше си напред и стигнеше ли бордюр самичка си спираше изравняваше се по мен и правеше това което правя аз без да и казвам. Когато пресечем и се пускаше на пред. Ако и кажех да върви до мен и не ме оставяше и беше като залепена. Карах моторчето и се возеше с мен. Но за нея да я карам да изпълнява команди като "седни" "стани" " легни" бяха като наказание. Изпълняваше ги ,но не като заповедни ,а ако и кажа мило и нежно. Приемаше ги като наказание иначе. Невероятно същество w) Остана ми само Робинчо от нея w) и той не обича поводите и е много изпълнителен.
Майльо и Чочо са също много послушни като гледам.
Сегашните ми са идиотчета и е по-добре да се връзват. Много са и взаимно си дават кураж и развалят дисциплината. Само Арчо не го връзвам винаги.

#2387 Потребителят е офлайн   sunysmile Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 409
  • Регистрация: 27-September 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 October 2006 - 10:47 AM

Преди водех предишното си кученце (дакелка) само на повод.Веднъж реших да я изведа без повод , разхождаме си се ние , но аз нали съм свикнала като ми е на каишка се да е до мене или малко пред мене и аз погледнах там към едно друго кученце и в следващия момент...Доли я няма bl) така се изплаших , а тя била точно зад дървото до мен l) , ама все пак голям шок си беше като видях , че я няма.Затова си я водех на повод и само в градинката я пусках да тичка и играе. l) А сега на Съни още й е рано за раходки , но и тя ще си бъде на каишка.
Вие какви каишки ползвате с въже или със синджир?
User's Signature

Качена снимка

Колкото повече опознавам хората , толкова повече обиквам своето куче ! <3

#2388 Потребителят е офлайн   притил Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистрация: 23-September 06

Публикувано: 30 October 2006 - 10:54 AM

ами нашта е:Качена снимка
User's Signature

Качена снимка[br][br][br]ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ СТОПАНИ И ДОМАШНИТЕ ИМ ЛЮБИМЦИ

#2389 Потребителят е офлайн   джуджанка Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 214
  • Регистрация: 28-September 06

Публикувано: 30 October 2006 - 12:10 PM

На Лола и се караме като хапе Дара, а на Дара се караме като замахва към Лола. Сега сме в период на покзване на обич и към двете по еднакво. Дара взе да ревнува, че Лола и взима играчките и сега подаряваме на Лола играчките, с които Дара не иска да играе.
Вчера бях побесняла. Излизам на терасата да простирам и оставям двете кучки да си играят r) Влизам в стаята и гледам Дара как взима гранули от паничката на Лола и ги кисне в купичката с вода. a) Лола милата седи отдтрани и гледа жално cl) Дара отиде наказана, а Лола послушно /след като ми видя физиономията/ изчака да оправя поразиите на джуджето и се наяде необезпокоявана. Два дена само по разходки. И Дара си къса листенца от храстите, Лола тича като подивяла по полянката. Едно момченце малко по-голямо от Дара се опита да я изблъска и и се развика, а Лола както се беше заиграла със сестра ми като скочи. Не мога да я настигна. С лай и заплашителни оголени зъби към детето. Момченцето избяга естествено, а Дара като по команда потупа по главата Лола и заръкопляска и крещи "Бавооооооооо!". Не е нужно да споменавам, че това дете не се добли повече до дъщеря ми нали!? n)
Само да спомена, че не бяхме на детска площадка, а в една градинка на около 100м от детска площадка и общо взето няма деца на тази поляна, а само кучове. Дооточнявам, за да не помислите, че си водя кучето с детето по площадките. Даже заради Лола се събра една гвардия с деца, които тичаха и се опитваха да и привлекат вниманието, за да тича след тях. Бяха много сладки, а майките успяха на спокойствие да си изпият кафетата cl) Много бях озадачена от факта, че нито една не дойде да види дали кучето не предствлява опасност за детето и. Имаше едно бебе на 1г и 2м. САМО fow bash
User's Signature

Качена снимка

#2390 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 30 October 2006 - 03:31 PM

Аз като си водих кучетата в количката и все се намираше по някое бебешко дупе да стърчи от багажника като се опитва да докопа скрилото се пинчерче в сака l) Щом кучето е с дете, майките се успокояват и ако не са някой изкрейзали на тема кучета , ги оставят да правят каквото искат. Ако ти пречат ги помоли да си отидат или кажи ,че кучето хапе. Може като играе с моного деца , Лола да не е агресивна към децата. Нека да свикве. Тъпото е ,че повечето пищят за какво ли не и тогава кучето се настървява. Ако вземе да се наежва към децата по-добре докато си оформи характера да не я събираш с много плашливи крясльовци.

Аз ги разхождам с нагръдник и ластичен повод от ликра-супер удобен 1super

  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни