Та сега за наемателите--утре предстои Дронтала.Мръщи се на гранула,ама ще свикне.Купих синджир за връзване и сега са един срещу друг.Ще търся на кой да го подаря--със синджира и с един чувал храна b)
Анче-- Мая кога я забравихте?Като се върнахте или още кога тръгнахте за вилата?
Кети кой сложи на плика---я някой сан бернар.Бех поръчала чувал храна и ми го донесоха--на него имаше картинка на пит b) храната била много калорична и само за питове b) само дет немам пит ,та я изеде немската овчарка.Ми не ми се вижда да е станала по жизнена.Тя си е и стара де--15 год и е съвсем глуха.
Ей ти снимка b) b) b)Чафун прилича на ВАМПИР dribble
Прикачени файлове
-
SSA40837.JPG (186.78K)
Брой сваляния: 155


Вход
Регистрация
Помощ






Горе
Цитиране +







