Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#2351 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 27 October 2006 - 02:11 PM

b) b) b) Даниса побликувай тоя пост в бг-мама и ще ти отговорят така сигурно--оооо върху тая гръд дето суче малката принцеса нямаше ли няколко бълхи накацали a) как може да има такива майки a)
Анче забавно е с толкова мъници.
Прити я вземи да сънуваш гаджета--ша сануваш лелки с кучета b)
току що качих гостенинът в колата и го закарах долу на цеха--то там не че няма кучета(малко над 2000 бройки са)но комшиите се оплакват че много лаят с Бобчо и неможело да спят s) та да взема мерки.
Много неприятно ми стана s)

#2352 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 27 October 2006 - 03:01 PM

Цитат

b) b) b) Даниса побликувай тоя пост в бг-мама и ще ти отговорят така сигурно--оооо върху тая гръд дето суче малката принцеса нямаше ли няколко бълхи накацали a) как може да има такива майки a)

Знам аз..Някои жени като станат майки и комплексите им удрят тавана.В бг мама ги има много... s)
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#2353 Потребителят е офлайн   притил Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистрация: 23-September 06

Публикувано: 27 October 2006 - 03:07 PM

Цитат

Прити я вземи да сънуваш гаджета--ша сануваш лелки с кучета b)
току що качих гостенинът в колата и го закарах долу на цеха--то там не че няма кучета(малко над 2000 бройки са)но комшиите се оплакват че много лаят с Бобчо и неможело да спят s) та да взема мерки.
Много неприятно ми стана s)

може да е малко странно,но аз все още не съм по тези неща b) предпочетам малките/големите кучовци пред гаджета b) w)
ее жалко,че Боби си няма гостенче вече,но дано се грижат в цеха за него s) w)
ей тия съседи a)
User's Signature

Качена снимка[br][br][br]ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ СТОПАНИ И ДОМАШНИТЕ ИМ ЛЮБИМЦИ

#2354 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 27 October 2006 - 04:00 PM

Цитат

Цитат

b)  b)  b) Даниса побликувай тоя пост в бг-мама и ще ти отговорят така сигурно--оооо върху тая гръд дето суче малката принцеса нямаше ли няколко бълхи накацали a) как може да има такива майки a)

Знам аз..Някои жени като станат майки и комплексите им удрят тавана.В бг мама ги има много... s)

Oх Дани радвам се 4е не си от тези майчета oleeee Не знам за комплексите ама като видя бременна или майка с малко бебче да пуши направо бяс ме хваща като иска нея си да трови ама да защо и детето .
Вале ти кой си клас че нямаш гадже b) Да ви се оплача снощи съм седнала в хола малкия син си идва от училище с едно момиченце похвали и се той със Сара и изчезнаха на разходка dribble прибра ми се чак в 10 часа .Боже треснал го е хормона яко още от сега ама все пак е 8 клас

#2355 Потребителят е офлайн   притил Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистрация: 23-September 06

Публикувано: 27 October 2006 - 04:08 PM

Цитат

Вале ти кой си клас че нямаш гадже b) Да ви се оплача снощи съм седнала в хола малкия син си идва от училище с едно момиченце похвали и се той със Сара и изчезнаха на разходка dribble прибра ми се чак в 10 часа .Боже треснал го е хормона яко още от сега ама все пак е 8 клас

аз сам 6-ти клас!!! r)
е той е по-голям!!ама не се знае с мен какво ще стане,ама мисля,че няма да се прибирам в десет,щот ма е шубе b) !!!

П.С.Нещо се отклонехме доста от темата за пинчовците!! b) ша се карат!! ouu
User's Signature

Качена снимка[br][br][br]ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ СТОПАНИ И ДОМАШНИТЕ ИМ ЛЮБИМЦИ

#2356 Потребителят е офлайн   джуджанка Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 214
  • Регистрация: 28-September 06

Публикувано: 27 October 2006 - 05:50 PM

Гледам тук за бг мамма се говори b) Искате ли да се запознаем? Аз също влизам в този форум вече 3-та година, но не съм си загубила акъла. Както е в повечето форуми новаците се стаписват след първите постове, защото старите кучета лайват в един глас да се ползва търсачка. Всички сме минали през това, а сега като видите на форумска среща колко добре се посрещат всички нови хора r) Плюс това има много пубертетчета, които ни "пускат по пързалката" и има капка недоверие! n)

Съжалявам за офф-а! ouu
User's Signature

Качена снимка

#2357 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 27 October 2006 - 06:15 PM

Джуджанка -аз лично смятам че майките с бебета изкрейзват ако пиле прелети над детето та камо ли куче да се приближи.Просто се пошегувах.Тук повечето сме майки по на 2 деца.А аз даже съм готова за внуци.
Галя worthy dribble нищо ти няма--на мен ми писна от трескане на хормони b) да се усмихваш,да не сепкаш момите b)
Прити ядене по цеховете има--но няма други екстри s)

#2358 Потребителят е офлайн   притил Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистрация: 23-September 06

Публикувано: 27 October 2006 - 06:37 PM

е жалко,но поне има какво да яде,че други и това нямат!!

а бързо казвайте-утре кой ще ходи на изложбата в Пловдив!!?ние ще сме там или поне аз b)
User's Signature

Качена снимка[br][br][br]ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ СТОПАНИ И ДОМАШНИТЕ ИМ ЛЮБИМЦИ

#2359 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 27 October 2006 - 07:48 PM

Вале да казваш какво интересно си видяла на изложбата 1super
Лина не се притеснявай аз от сега тренирам за свекърва b) ти вземи хубаво да укрепиш на етървата вратата и оградата че както е тръгнало всичките d) ще са твои b)

#2360 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 27 October 2006 - 09:24 PM

Цитат

.А в краката ти/като аристократична снимка от кралски двор/ седнали с горда осанка 4 броя мъници... l)

Ей това е фантастика l) Не ,че не седят ,ама все им шарят очичките.

Ама се посмях с вас...за малко да се задавя със салатата l)
Вале за такива сънища не ти трябва съновник b) за гаджетата има много време после ама за детски истории....още малко само. После хормони , мераци , сълзички , целуфки .......
Дани , Рик променя ли си поведението към теб? Много ми бяха интересни моите (тогава беше първата Лиляна , а после само Питя и Арчо) когато се набутат до шкембето ми и им бият някой шут l) , личи си ,че усещат ,но не се дразнят както ако ги бутнеш с раъка през дрехата- тогава веднага скачат да играят.

джуджанка, твоята Лола купонясва ли много с хапето? С млечните зъбки са ужасни .

А тези дето си махат кучето или котето като забременеят винаги съм им се чудила....сякаш преди са си мислили ,че ще са ергени или моми за винаги. Или пък ще разрешиш на някой да ти махне досегашният спътник в живота...абе я да си убира крушите и да не ми се мярка повече. Разбирам само тези ,но които им е агресивно и абсолютно непредсказуемо животното.

#2361 Потребителят е офлайн   AxeL-Amstaff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 239
  • Регистрация: 01-August 06

Публикувано: 27 October 2006 - 09:27 PM

а е хора колко пари излиза храната за един месец на един пинчер? става въпрос за гранули р.канин или еукухануба или някоя друга добра марка ?
User's Signature

Качена снимка

#2362 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 28 October 2006 - 06:43 AM

AxeL-Amstaff по злоядо куче от пичера надали има bash Моята Сара един килограм на месец не може да изяде с триста зора хапва по една шепичка гранули .Вземала съм роял канин за особено капризни кучета и с нея беше същата мъка ако знаеш на майка ми кучето колко гранули е изяло дето Сара не ги е яла .Така че по евтино куче за хранене от пинчера няма b)

#2363 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 28 October 2006 - 08:44 AM

Цитат

Дани , Рик променя ли си поведението към теб? Много ми бяха интересни моите (тогава беше първата Лиляна , а после само Питя и Арчо) когато се набутат до шкембето ми и им бият някой шут l) , личи си ,че усещат ,но не се дразнят както ако ги бутнеш с раъка през дрехата- тогава веднага скачат да играят.

Анче, много ми е рано за каквото и да било физическа промяна, но Рик е изненадващо кротък на разходките.Върви до мене , дори без команда `редом` и само ме гледа,свил уши. b)
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#2364 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 28 October 2006 - 09:31 AM

Изненадаааааа bl)
Гостенчето го заварих при Бобчо oleeee а беше в багажника и не виждаше пътя.И сега вече не знам какво да правя.Направили са двора на дупки--навсякъде наакано и ми иде да пусна всичкото кучета да хващат гората s)

#2365 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 28 October 2006 - 09:47 AM

Цитат

Изненадаааааа bl)
Гостенчето го заварих при Бобчо oleeee а беше в багажника и не виждаше пътя.И сега вече не знам какво да правя.Направили са двора на дупки--навсякъде наакано и ми иде да пусна всичкото кучета да хващат гората s)

По миризмата се е върнало... l)
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#2366 Потребителят е офлайн   джуджанка Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 214
  • Регистрация: 28-September 06

Публикувано: 28 October 2006 - 10:43 AM

Цитат

джуджанка, твоята Лола купонясва ли много с хапето? С млечните зъбки са ужасни .

Ами Лола е малко груба все още с Дара /така се казва моето джудженце/. Дара тича по голо дупе ,а Лола след нея я ближе. Голям смях. Дара като лази Лола и се хвърля да я язди. Най-интересното беше, че първите 2 седмици Лола не искаше да яде. Когато джуджето отиваше при паничката и и подаваше гранулка по гранулка яде. Смея да твърдя, че джуджето я поддържаше жива през това време. ЩЕ кача малко снимки и ще ви пусна линк да видите как се борят! Сутрин Лола я събужда с весел лай, а аз ако се опитам да я събудя удрям на камък l) Сега са сладки, но Лола я хапе по ръцете и краката. когато сменяме наакан памперс кучката се бута да намаже от пълния памперс, но единствено стига до стъпалата на Дара и я хапе по малките пръстчета. Тогава вече е истинско изпитание да се избърше детето и подложките под дупето и се намазват с деликатеса. Много са сладки заедно. Вчера са били около 3 часа с детето на вън и мъжът ми едвам се е справил с тях. Само тичал ту след едната ту след другата. А когато Дара хванала повода Лола хукнала и тя след нея като знаме l) Подгонили някакво коте да го мачкат и Дара в стремежа си да го хване се метнала на тревата с плонж. На края всички се сборичкали и детето се прибра с кални дрехи, Лола с буца кал на брадата, а мъжът ми като след мъчения от инквизицията /изморен до безобразие/. Това е от нас. Скоро чакайте снимки w)
User's Signature

Качена снимка

#2367 Потребителят е офлайн   притил Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистрация: 23-September 06

Публикувано: 28 October 2006 - 05:26 PM

еее едно пинчи не видях a) !иначе аз не стоях да края,че наште само ме врънкаха и общо взето нищо-само разгледах кучовците-ама бяха малко!! s)
User's Signature

Качена снимка[br][br][br]ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ СТОПАНИ И ДОМАШНИТЕ ИМ ЛЮБИМЦИ

#2368 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 28 October 2006 - 06:41 PM

AxeL-Amstaff , ако те интересува изхранването на пинчер до 2кг мога да ти кажа ,че тази , която е за злояди и капризни гадинки като моите е по 45г на ден. Дажбата за такива като моите 1,5кг е 30гр на ден. Да ама моите ядоха само първият ден по толкова и после си оставиха. Сигурна съм ,защото тегля точно на кантар всяка дажбичка.
Ако е по дажбите за пинчер до 2 кг излиза 1350г на месец. Чувал от 9,5 кг може да стигне за 7 м , но ако е злояд ще отиде поне още един месец плюс.
Но пък не е добре да изветрява храната и на такова куче е по добре да се взима малък пакет ,но става по- скъпичко.
Ако се интересуваш подробно си вземи брошури на някой от най-реномираните марки и сравни. Всички имат разработки за различни породи кучета , козина .....за каквото не се сетиш - имат го l)
Написаното по-горе се надявам да не се приеме като реклама. Нека МОД да прецени и да трие ако съм прекалила. bash

Вале , пинчерчета няма да видиш по изложби , защото не ни признават b) мязаме на други породи ама сме по-хубави super best

джуджанка , браво на Дара , че се справя , но се опитай да въведеш някъква граница на позволените неща. Това е ,за да свикне още от малка ,че не всичко каквото си помисли и е разрешено и и се прощава.
Много се кефя като чета премеждията ви. Не ти и трябва да ходиш на разходка , виж татито се е справил отлично. super best

Лина , много ми е интересно какво ще направиш с "наемателите" големи купони явно си правят d) d)

danissa , чудя се ние ли си променяме поведението или кучетата са много по -умни от колкото предполагаме w) Рик скача ли още върху теб? Опита ли с настъпването по задните лапи?

Уф, да кажа ли .... да не кажа ли.....ами ша кажа. Прибрахме се от вилата и Рали остана там ,а аз и Стефито заспахме по пътя. Стигнахме в къщи и натоварили торби и чанти , столче , бебе, кучета и т. н . се прибрахме. След 10 мин се звъни на вратата и какво си мислите - комшията от седмият етаж ни носи Мая bl) забравили сме я на вън и тя се качила на горвите етажи. А почнах да прекалявам вече ouu ouu ouu ouu ouu

#2369 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 28 October 2006 - 08:02 PM

Цитат

danissa , чудя се ние ли си променяме поведението или кучетата са много по -умни от колкото предполагаме w) Рик скача ли още върху теб? Опита ли с настъпването по задните лапи?

Анче, не е скачал върху мене, направо е подозрително кротък, бесовете са го оставили ...само идва да си легне в скута ми като седя на пода и ме гледа дълго.
А иначе относно губенето на домашните животинки-ти като се прибереш почваш да броиш-1...2...3...4...,едно бебе, второ бебе...пък може и двама мъже да преброиш някой ден. wink
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#2370 Потребителят е офлайн   притил Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 589
  • Регистрация: 23-September 06

Публикувано: 28 October 2006 - 08:05 PM

ние ядем по 100 гр на ден ама ние тежим(днес я теглих)3270гр! b)

е да,знам,че не ни признават ама пролетта имаше бая пинчита така!! s)

ее анче може ли такова нещо a) -да си забравиш багажа пред входа-като си прибираш така-инструкций:
1 оставяш багажите.
2 проверяваш кое нещо липсва
3 ако нещо липсва(най веротно в твоя случей ще е куче b) )взимаш лупата(или направо микроскоп-с тия твоите 1,5кг кучета b) )и търсиш! l) аз като гледам имаш и съпричастни съседи-давай и на тях по един микроскап и...на лов за пинчерите на Анчето!! b) l) b)
и повече да не си забравяш семейството отвън!! a) (моля,следвайте инструкцийте,за да откриете своя...пинчер l) )
User's Signature

Качена снимка[br][br][br]ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ СТОПАНИ И ДОМАШНИТЕ ИМ ЛЮБИМЦИ

  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

4 потребители четат тази тема
0 потребители, 4 гости, 0 анонимни