Цитат
Опитай да ги отвориш с Фотошоп, после Save as... и отдолу си избираш JPG.
Публикувано: 31 December 2006 - 10:37 AM
Цитат



Публикувано: 31 December 2006 - 11:20 AM
Публикувано: 31 December 2006 - 02:09 PM
после и джуджетата дойдоха ама нещо бяха скарани с шапките си cl)
едното джудже реши да се скрие при голямото еленче w)
ЯЯЯЯ дошло и още едно еленче l)
Публикувано: 31 December 2006 - 02:12 PM
Публикувано: 31 December 2006 - 02:29 PM
skip.JPG (188.66K)
Публикувано: 31 December 2006 - 06:45 PM

Публикувано: 01 January 2007 - 01:08 AM
kefcheCard2162420.gif (132.26K)
Публикувано: 01 January 2007 - 01:15 AM

Публикувано: 01 January 2007 - 01:17 AM

Публикувано: 01 January 2007 - 01:18 AM
______________________.JPG (0байта)

Публикувано: 01 January 2007 - 06:13 PM

Публикувано: 01 January 2007 - 08:01 PM
Публикувано: 01 January 2007 - 08:16 PM
Публикувано: 01 January 2007 - 08:32 PM

Публикувано: 01 January 2007 - 09:37 PM
IMGP0480.jpg (61.87K)
Публикувано: 01 January 2007 - 10:06 PM

Публикувано: 01 January 2007 - 10:11 PM
Публикувано: 02 January 2007 - 10:39 AM
Публикувано: 02 January 2007 - 10:38 PM
Цитат
Цитат
