Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#2771 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 04 January 2007 - 11:03 PM

Фото моих мини пинчеров до купирования ушей.

Клементина
Качена снимка

Картье
Качена снимка

Корона
Качена снимка

Калипсо
Качена снимка

Кристиан (он живёт в стране Казахстан, там только один заводчик мини пинчеров)
Качена снимка
Качена снимка
User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2772 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 05 January 2007 - 12:48 AM

Цитат

В България няма развъдници за пинчер, за съжаление. Не съм срещал и на изложби български с родословие.
Един съвет - изчакайте и везмете едно бебе пинчер от развъдник. Ще е добре и полезно за всички, най вече за развитието на породата в България. Време е малките големи кучета да заемат своето място и на изложби, и като развъна дейност. А любители и фенове има много, както виждате.
Каквото и да решите, успех !  1super

Кто-нибудь стал владельцем цвергпинчера (мини пинчера)?
Качена снимка
Photo by Jersam. Copyrights. Vandebor B-litter females.

Please, if you want to use my dog's photos, contact - vandebor@narod.ru - for my permission.
User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2773 Потребителят е офлайн   tito Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 339
  • Регистрация: 01-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 January 2007 - 12:33 PM

Привет, Ванила! У меня ест цверг пинчера, но я взела его из ветеринара. У него нет родословия ( надявам се да разбираш разваления ми руски ouu ).

Прикачени файлове


User's Signature

Качена снимка

#2774 Потребителят е офлайн   ^pretty^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 28-December 06

Публикувано: 05 January 2007 - 12:53 PM

извинявам се много,но може ли някой да превежда?! s) нещо не разбирам от това което казвате на Руски!! b)
User's Signature

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.

#2775 Потребителят е офлайн   tito Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 339
  • Регистрация: 01-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 January 2007 - 01:22 PM

Абе аз казвам на руски, ама дали ме разбират l) ? Ако беше на полски - няма проблем. Ако не разбираш - пиши на лични и ще ти превеждам. Поздрави, Прити! 1super
User's Signature

Качена снимка

#2776 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 05 January 2007 - 05:37 PM

Вале нали сега сте модерни и само английски учите така майка няма да разбираш b) Ей да не вземеш да се разсърдиш сега wink
Ванила пита дали някой е станал собственик на мини пинчер а Тито и отговаря че има но го е взела от вет лекар и няма родисловие за него b)
Ванила а пък ей тоя сладур Калипсо ако го докопам ще го уморя от мачкане и целуване w)

#2777 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 05 January 2007 - 06:12 PM

Много благодаря на всички за поздравленията. Всички помогнахте за тази награда cheers Като получа наградите ще ви ги покажа.
Vanilla, ще идваш ли в България на изложба през 2007г?

#2778 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 05 January 2007 - 06:39 PM

tito,
Очень я рада, что ты имеешь такую собаку 1super

galia69,
Спасибо victoryVVV , Калипсо очень сладур
Качена снимка
User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2779 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 05 January 2007 - 07:00 PM

Цитат

Vanilla, ще идваш ли в България на изложба през 2007г?

Анчето,
Нет, я не идваш, может быть 1 из моих кучето (Картье?) идваш на изложба с хозяином.
User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2780 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 06 January 2007 - 12:08 AM

Цитат

Качена снимка

Аууууу bl) bravoS 1super аз това не го мога s) супер дрешка.

#2781 Потребителят е офлайн   tito Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 339
  • Регистрация: 01-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 January 2007 - 12:59 PM

bravoS
User's Signature

Качена снимка

#2782 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 06 January 2007 - 03:40 PM

Сегодня сочельник! Поздравляю всех с Рождеством!

Прикачени файлове


User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2783 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 06 January 2007 - 07:06 PM

Спасибо огромное, Анчето!
Ани, ты мне так помогаешь!
User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2784 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 06 January 2007 - 07:19 PM

Фото разных мини пинчер щенков

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  1week.gif (74.37K)
    Брой сваляния: 54

User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2785 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 06 January 2007 - 07:21 PM

Рыжие (red)

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  2004.JPG (15.91K)
    Брой сваляния: 57

User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2786 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 06 January 2007 - 07:26 PM

Чёрно-подпалая b) b) b)

Прикачени файлове


User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2787 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 06 January 2007 - 07:31 PM

Моя любимая фото. Бенджиа, Береника, Бенедикта.

Прикачени файлове


User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2788 Потребителят е офлайн   Skipper Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 278
  • Регистрация: 26-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варна-Атина

Публикувано: 06 January 2007 - 10:01 PM

Честито Рождество на Vanilla и на всички, които празнуват днес!
angelpik
User's Signature

Качена снимка

#2789 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 January 2007 - 10:54 PM

Честито Рождество Vanilla! Честит празник и много здраве и късмет желаем!
Снимките на малките са страхотни w)
User's Signature

Качена снимка

#2790 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 07 January 2007 - 12:15 AM

Цитат

Чёрно-подпалая b) b) b)

Честито Рождество!!
А този цвят или по-точно това бебе..... dribble dribble dribble w) w) разкошно е.
Vanilla, твоите пинчери са все кафяви, това предпочитан цвят ли е или твой избор?

  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни