Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#2751 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 02 January 2007 - 10:52 PM

Прити, така съм се хилила на клипчето, значи само като чуе за котки и се пени,а? l) Но е много грациозна, няма недостъпни места за нея, ама където мине все едно не е минавала-остана си подредено. l)
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#2752 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 January 2007 - 10:55 PM

Честита Нова година на всички най-мили майки на пинчита и на пинчитата и на котетата и на ... който се сетите w) Мноого здраве и късмет ви желая и да е по-успешна таз година, както и "семейството" ни да расте :) Добре дошли Абака и Джесика 1super Много е сладка малката, няма да и се ядосвате на пишкането - ще се научи b) Майлс на 1 година чак започна да не прави бели angelpik
Как изкарахте празника?
Аз много доволна, хем нова година рпазнувахме, хем една приятелка и се роди момиченце точно на 31-ви - та два празника хубави w)
User's Signature

Качена снимка

#2753 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 03 January 2007 - 09:36 PM

Абе хора ,къде се загубихте? Още ли сте пияни?
Катрина , супер си си изкарала Нова година, да е живо и здраво бебочето и мама, много късмет им желая.
abaka, кажи как е сладуранката, прави ли щуротии?

#2754 Потребителят е офлайн   ^pretty^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 28-December 06

Публикувано: 03 January 2007 - 10:23 PM

о здарвейте
Сега ще ви пусна малко снимки от расходката и от преди малко!
Прити е станало още по-лигава и по-спяща! b)
Да и живо и здраво малкото бебеочи и мама и тати също,че да си го гледкат! w) Хубаво е да стават такива нещо!без значение какво се ражда(дали човек,дали животинче...)!! w)


тука мнооого ни спе спи(както обикновено) l)

Прикачени файлове


User's Signature

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.

#2755 Потребителят е офлайн   ^pretty^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 28-December 06

Публикувано: 03 January 2007 - 10:25 PM

тука е на разходката малко преди да се****,както и си личи! b)

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  _.JPG (77.47K)
    Брой сваляния: 48

User's Signature

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.

#2756 Потребителят е офлайн   ^pretty^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 28-December 06

Публикувано: 03 January 2007 - 10:26 PM

на тези двете снимки тичаше и малко се размазаха!! a)

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  __.JPG (53.54K)
    Брой сваляния: 44

User's Signature

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.

#2757 Потребителят е офлайн   ^pretty^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 28-December 06

Публикувано: 03 January 2007 - 10:27 PM

и тук.. d)

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  ___.JPG (51.32K)
    Брой сваляния: 43

User's Signature

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.

#2758 Потребителят е офлайн   ^pretty^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 28-December 06

Публикувано: 03 January 2007 - 10:28 PM

а тук е доста уморена,и замислена може за разходката!? bl)

Прикачени файлове


User's Signature

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.

#2759 Потребителят е офлайн   ^pretty^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 28-December 06

Публикувано: 03 January 2007 - 10:31 PM

а пък тук спеше,но и стана много топло и се подаде навън че да се порзхлади!! l) b)

това от мен!Айде бай! 1super

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  _.JPG (20.24K)
    Брой сваляния: 56

User's Signature

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.

#2760 Потребителят е офлайн   Skipper Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 278
  • Регистрация: 26-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варна-Атина

Публикувано: 04 January 2007 - 12:08 AM

abaka, добре дошла и от нас със Skipper, ние сме не от най-редовно пишещите, но от редовно четящите откъм горе-долу 60-та насам b)
Така и не изправихме напълно ушите, но това не ни пречи да се обичаме w) Ушите не са ни нито клепнали, нито изправени (освен ако не се ослушваме), ами повечето време стърчат настрани като перките на вертолет r)
За тоалетната и аз щях да питам вече, че пишаме в тоалетната само когато сме заедно, като е сам поне пиша на теракота слава богу, но още утре ще търча до Praktiker да видя за тоалетна (Прити, мерси за полезния линк 1super ). Има едно юрганче, на което се изпусна като малък и вече си го припикава най-редовно, то не го прах ли, не го давах на химическо ли, няма та няма, та го прибрах и не го ползваме вече. Иначе като види найлонова торбичка и не мирясва докато не я припикае. Сега сме в период, в който си маркираме нещата, не е за разправяне. Дано да премине, че не знам как ще го отучвам от този зловонен навик l) l) l) А за разходките, стискаме се до последно, та да си се изпишаме у дома културно хаха. Но в този студ не го и извеждам вече, въпреки че я какво якенце си имаме. Прилагам снимки:

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  skipi.JPG (156.02K)
    Брой сваляния: 59

User's Signature

Качена снимка

#2761 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 04 January 2007 - 12:20 AM

С Новым годом и наступающим Рождеством Христовым!

Питомник цвергпинчеров (карликовых пинчеров) "Вандебор" поздравляет с новогодними праздниками!

Прикачени файлове


User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2762 Потребителят е офлайн   Vanilla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 06-June 05
  • Location:Москва

Публикувано: 04 January 2007 - 12:21 AM

Ancheto,
Поздравляю тебя с Новым годом и наступающим Рождеством Христовым!
Пришли свой почтовый адрес (post address): Болгария, Варна ..., тебе пришлют призы за фотографии.
http://ruhelp.com/bo...=538&st=225&hl=
По-моему, тебе два приза!

Свежее дыхание облегчает понимание!(Ancheto)
Качена снимка

Почему я один? (Ancheto)
Качена снимка
User's Signature

Vandebor - English Toy Terriers, Miniature Pinschers, Pomeranians http://minpin.ru

#2763 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 04 January 2007 - 10:19 AM

bgflag bgflag happydence cheers cheers Спосибо ,Vanilla!!!!!

Айде всички ви черпя за успехът ми BEER BEER BEER , а за сладурковците c) d) игра и лакомства .

#2764 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 04 January 2007 - 10:51 AM

cheers cheers Браво,Ани!!Снимките са толкова ослепителни, че очилата си търсих.... 1super И ти, и животинките сте уникални!! w)
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#2765 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 04 January 2007 - 11:23 AM

Цитат

cheers  cheers Браво,Ани!!Снимките са толкова ослепителни, че очилата си търсих.... 1super И ти, и животинките сте уникални!! w)

Благодаря, благодаря!!!
Искам да благодаря и на всички ,които гласуваха за моите снимки cheers
Ех, като си спомня само тази ми Роксана какво смело животинче беше.....имаше лъвско сърце наистина. Ходеше и се зъбеше на лъвовете ,за да издърпа месото през мрежата и успяваше l)

#2766 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 04 January 2007 - 11:27 AM

Супер снимки! cheers
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#2767 Потребителят е офлайн   ^pretty^ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 28-December 06

Публикувано: 04 January 2007 - 11:46 AM

cheers браво!!БРАВО!браво cheers
С такива снимки си го заслужи!! w)

bravoS bravoS bravoS bravoS victoryVVV bravoS bravoS
User's Signature

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.

#2768 Потребителят е офлайн   Skipper Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 278
  • Регистрация: 26-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варна-Атина

Публикувано: 04 January 2007 - 12:39 PM

Браво на Анчето! Снимките са уникални наистина!!!
bravoS bravoS bravoS bravoS bravoS bravoS bravoS
User's Signature

Качена снимка

#2769 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 January 2007 - 04:32 PM

Ей браво Анче w) w) w)
Много се радвам за победата, макар и да се чудя защо не сте на първо място с лъвицата-на мен това ми е любимата...но явно не сме били толкова активни с гласуването s)
Прекрасни сте!
User's Signature

Качена снимка

#2770 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 04 January 2007 - 05:31 PM

Анче честито много се радвам че спечели ние имаме снимка подобна на тази с лъвицата ама на нея са малкия син и Сарка която се опитва да го хапне b) ще я сваля от телефона на моя мъж и ще ви я пусна да я видите .

  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни