Мини Пинчер
#2831
Публикувано: 21 January 2007 - 05:55 PM
ОХ !Не се и съмнявам,че е готино момчето!Аз като го гледам на снимките и ми течът лигите,а наистина ако е...ОО а За Притка да не говорим dribble w) w) dribble
Направи ли им някой снимка да ги видам сладурите на играта!! w)

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#2833
Публикувано: 23 January 2007 - 01:22 AM
Вале , ами не можах да снимам , защото батериите ми бяха изтощени и забравих да ги заредя ouu
Къде сте бе хора bl) , защо замлъкнахте cry2 да не би всички да се криете така ,като тези от снимката l) w) w)
#2834
Публикувано: 23 January 2007 - 01:30 AM
Прикачени файлове
-
070115_212307.jpg (21.54K)
Брой сваляния: 50
#2836
Публикувано: 23 January 2007 - 10:02 AM
Цитат
Зависи само то животинката на колко време ще се разгони. А топлото е просто задължително- иначе е 99% сигурна смърт.
#2837
Публикувано: 23 January 2007 - 06:53 PM
Имам женски пинчер на 6 години, раждала е веднъж, мъжкият е с традиционна окраса. Черен с кафяви пподплащници, моята женска е със същият цвят, родиха три черни кутрета копие на майка си и татко си. Наскоро видях чисто бял пинчер и ми беше интересно да разбера какъв цвят са били родителите му и кое е повлияло за цвета?
d)

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2838
Публикувано: 23 January 2007 - 07:49 PM
Целувки на мъниците w)
#2839
Публикувано: 24 January 2007 - 11:01 AM
#2840
Публикувано: 24 January 2007 - 11:45 AM
Цитат
Имам женски пинчер на 6 години, раждала е веднъж, мъжкият е с традиционна окраса. Черен с кафяви пподплащници, моята женска е със същият цвят, родиха три черни кутрета копие на майка си и татко си. Наскоро видях чисто бял пинчер и ми беше интересно да разбера какъв цвят са били родителите му и кое е повлияло за цвета?
d)
Ами да ти кажа честно и аз незнам-някъкв ген от пра-пра-пра...баби или дядовци ще да е! bl)
Моята пинчерака беше на 4 години когато роди за пръв и последен за сега път!
още пра-пра бабата и дядото на Прити(пинчерката ми)са отгледани у дома и от тогава наще си ги "развъждат"!За бащата на кученцата също така-няма бели!
Но ето че когато Прити роди трите си бебета-едното от тях беше беличко-незнам откъде,може отнякой пра-пра-пра-пра..дядо или баба на Прити или мъжа и!! bl) (виж снимката тукна педпоследния пост-това са бебетата,бялото е Чара-това за което говоря!)
Малко оплетох нещата,ама нз как да го обесня-надявам се разбрахте b) b)
Иначе тук времето е хубаво,но за нас-хората,за кучо е студено и неможахме да намежам е сповече разходки!
Пък сега е едно грипозно време и наще вчера и днес не ме пуснаха на училище,а още не сме излезли във ваканция!! a) a) Ама се говори,че и ние от утре ще сме!!УРААА! l) bravoS
данооо!! super best
Прити вчера си повърна малко от гранулите-незнам кво и беше ама днес е добре! 1super

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#2841
Публикувано: 24 January 2007 - 02:07 PM
Габи предпочита да си играе с големи кучета колкото по пухкави толкова по добре. nok

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2842
Публикувано: 24 January 2007 - 02:13 PM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2843
Публикувано: 25 January 2007 - 01:08 AM
#2844
Публикувано: 25 January 2007 - 02:51 PM
Това е пинчерката ми Габи.
Прикачени файлове
-
gabi_2.jpg (65.05K)
Брой сваляния: 101

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2845
Публикувано: 25 January 2007 - 02:52 PM
Прикачени файлове
-
bebta_2.jpg (116.52K)
Брой сваляния: 65

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2846
Публикувано: 25 January 2007 - 02:53 PM
Прикачени файлове
-
Prespa_2.jpg (74.2K)
Брой сваляния: 74

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2847
Публикувано: 25 January 2007 - 02:54 PM
Прикачени файлове
-
bebeta_3.jpg (121.97K)
Брой сваляния: 66

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2848
Публикувано: 25 January 2007 - 02:56 PM
Прикачени файлове
-
Bruno_i_Ares.jpg (212.41K)
Брой сваляния: 67

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2849
Публикувано: 25 January 2007 - 02:57 PM
Прикачени файлове
-
Gabi_i_bebeta.jpg (152.88K)
Брой сваляния: 60

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2850
Публикувано: 25 January 2007 - 02:58 PM
Прикачени файлове
-
bebeta.jpg (107.33K)
Брой сваляния: 64

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +




