Мини Пинчер
#2860
Публикувано: 26 January 2007 - 04:19 PM
d)

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2861
Публикувано: 26 January 2007 - 05:15 PM
Прикачени файлове
-
IMAG0016.JPG (542.09K)
Брой сваляния: 59
#2863
Публикувано: 26 January 2007 - 05:50 PM
Една приятелка има мини-пинчер и се казва Джери, много е сладка.
Направих нейна картинка с фотошопа ето:
#2864
Публикувано: 26 January 2007 - 05:52 PM

Много е сладичка.
#2865
Публикувано: 26 January 2007 - 06:01 PM
Собственичките на новите пинчета да разкажат повече за d) слушат ли или са калпазанчета NNN
Анче защо да те упрекваме щом Мая се е разминала с операцията си намерила решение на проблема пук нали знаеш всеки си решава сам за себе си bash
Киара само че снимките трябва да ги пускаш по малки че не можах хубаво да я видя сладуранката отделно модератора ще ти се скара l)
#2866
Публикувано: 26 January 2007 - 06:18 PM
Хеи Киара добре дошла-Прекрасна е г-жицата и честно казоно прилича суупр много но моята Прити като малка,същите шарки има и е така като чели по-слабичка и дребничка и Прити беше същата,всеедно я гледам на снимка като малко бебе! w) Разкажи повече за нея!! w) и плс снимките по-малки!! ;)

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#2867
Публикувано: 26 January 2007 - 06:23 PM
Галя моята Габи като малка е живяла в двор.Аз я взех на 3 месеца.Беше пълна с бълхи и малко трудно я отучихме да не прави локвички по килима но, и на нея като и се излиза започва да драска по вратата и да скимти.Ако на вън е валяло тя
веднага се прибира без дори да се замисли.

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2868
Публикувано: 26 January 2007 - 06:45 PM
П.П.:Най после успях да си сменя аватара.На снимката не си личи, но Габи е стъпила върху мен.( мама ми помогна). wink

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2869
Публикувано: 26 January 2007 - 10:13 PM
Добре дошли на новите "членове" на борда b) - аз съм на вълна пътувания и затова така се изказвам :)
Много са ви сладки пинчитата и големите и бебоците! Страхотно е че се включвате за да има малко раздвижване че както каза Анчето то стана като неин монолг l)
Аз сега вися на летището в Будапеща и чакам да стане 12 та да се кача на самолета за в къщи. Спуквам се от работа в последно време и направо ми иде да се гръмна...добре че са ми малките в къщи та да ме разтоварват.
Майлс миналата година много се радваше на снега..но имам усещането че тази няма да е така - започна да се крие от дъжда а преди това не го правеше. Излезем ли на разходка и вали ли ..забрави да прекрачи прага на вратата - стиска ли стиска....оня ден чак се притесних, щото на обеднатаи вечерната разходка не се изходи по голяма...та го водих по нощите като спря дъжда. w)
Глезльовци малки са нашите мъници, сега нямам търпение да се прибера и да го намачкам w)
Абе хора миналата година организарахме сума време среща и накрая пак само аз си отидох в Ракитово при Лина и Ани. Ама айде тази година да се съберем. Би било просто чудесно да се съберат w)
ади мислете и нацелувайте малките от мен
#2870
Публикувано: 26 January 2007 - 11:24 PM
киара_1 , само с толкова информация ли ще ни оставиш? Разказвай са сладураната. Специално за теб ето малко помощ за снимките КАК ДА НАМАЛЯВАМЕ СНИМКИ wink 1super
Katrina, лек път и весело посрещане b) .За среща аз няма да мога да се впиша толкова далече ,че имам малко други ангажименти.
Maggie, Габи колко е голяма сега?
Гали , няма ли и ти да си отидеш в къщи заради грипната ваканция , че Сарка да е на седмото небе l)
#2871
Публикувано: 27 January 2007 - 08:26 AM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2872
Публикувано: 27 January 2007 - 10:15 AM
#2873
Публикувано: 27 January 2007 - 01:26 PM
http://nejnichko.com/les/
http://dog.bg/f/inde...=ST&f=35&t=2586
киара_1, малката е съвсем бебе и е още мнОООто раничко, за да се стиска и да може да пази чисто. Вземи и от памперс чаршавчетата и опитай дали ще отиде на тях да пишка. Сложи го близо до местата където се изтърва и после бавно го примъкни към банята.
#2874
Публикувано: 27 January 2007 - 03:02 PM
d)

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2875
Публикувано: 27 January 2007 - 03:25 PM
Ето още една нейна снимка:
#2876
Публикувано: 27 January 2007 - 04:07 PM
Бини,Дежрка е страхотна,и си личи още отдалеч че не "Девилче"(както аз наричам Прити когато неслуша или прави бели)!! l) Много е сладка!Да намачкаш от мен когато пак я видиш! w)
Киара както казаха преди мен-Кучицата ти е още мноого малко бебИ,че да се изхожда където трябва! r) Да стана не 3-4 месеца и тогава очаквай това от нея!Не й се ядосвай-тя разбари,че небива да го прави но просто неможе да стиска още! w) 1super
Пусни още една две снимчици да я видим и да видим дали си се научила да ги намаляш! 1super w) Намачкай я от мен! w)
Катрина,пристигна ли?Как беше пътуването?Намачкали Майлето!?Хайде пусни някай нова снимка да го видим красавеца да! w)
Ох,на Прити стомахчето нещо не е много наред или е настинала! s) Преди 3-4 дни повърщаше,днес пак и се върщаше храната или незнам какво беше-една като пяна такова!И и се върне в устата и тя пак го глътне,така десеттина минути и после легна на леглото,потрепери-потрепери и легна под завивката!
Общо взете през около 3-4 дни и става така,защото вече доста пъти го прави!
Незнам какво и е!Предполагам,че може да яде нещо като я пусна в парка или..офф незнам!Ще кажа на наще да видим да я водим на лекар освен!Ама те все викат "ще се оправи" "нищо и няма","нещо е яла навън"...незнам! s)
Вчера бяхме за малко у баба и успях да направя няколко синимки и на Малушито!
Говореха си наще за нея,там за болеста и!Това кашляне било нармално за малките породи кучета!Трхеята им се събирала/залепвала се и им затръднявала дишането!Инаистина,защото когато и натиснеш маАААлко по-силно по гърлото или когата и сложа нашийника и веднага започва да кашля!Имала също и някакви микроскопични паразити,като червейчета в кравта и било много опасно,защото ако някое от тях попаднело в сърцета,го запушвало и тя почти 100% ще умре,защото е възрастна и с доста болести и няма да издържи операцията! s) s)
Но сага ще гледаме напред и... s)
Е...нацелувайте и нагушкайте бонбончетата си от мени Прити! w)
cry2 cry2

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#2877
Публикувано: 27 January 2007 - 04:15 PM

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#2878
Публикувано: 27 January 2007 - 07:35 PM
киара_1, много сладко бебешоче!
Поздрави от Джери:


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +








