Мини Пинчер
#3451
Публикувано: 12 March 2007 - 12:30 AM
d)
Анче, имате ли бебета? Целувки на всички мъници w)
#3452
Публикувано: 12 March 2007 - 04:30 AM
sunny_ , има време да му мислиш , а и не и пречи да си остане "стара " мома wink То си е голямо треперене и ако не случиш на кадърен лекар .....пу , гадни спомени a) bash
Skipper , бебетата са на предната страница , но за тези имам за сега доста чакащи и не знам как да ги разделя на толкова oleeee . От Русе едно семейство взе едно от мъжките кученца на Питя и казаха , че там не се намирали никакви пинчери и явно е така щом и ти питаш за кученце за русенценци. И сега с помоща на интернета всеки ден си даваме настъвления по скай-пето l) victoryVVV
#3453
Публикувано: 12 March 2007 - 07:16 AM
#3455
Публикувано: 12 March 2007 - 11:54 AM
Цитат
Тези настинки май се получават от ранното извеждане сутрин. Защото на майка ми пинчерката и тя се беше разкашляла и много време го влачи докато се оправи. ама пак някакво човешко сиропче пи. Те като са толкоз мънички и студения, влажен въздух не им понася добре. Ама като няма кога иначе да се извежда. Мен Кимцата мног ме беше страх в начлото да го извеждам точно заради това. А то все рано сутрин и късно вечер мога :(((
Малкия Бъки е голям прилеп, мн е бонбонест w) ...и с тоя голям мечок bravoS
пък на Анчето бебоците с тия тумбачкиииии oo ...
#3456
Публикувано: 12 March 2007 - 12:05 PM
А на dmst кавказеца е много трудно да му попречи студеният въздух b) . Тея гадини си спят на дъжда и на снега и не се навирт в къщичките си.
tito , щом лекарят е преценил , той си знае най-добре. Останалото е като застраховка и подсилване.
#3457
Публикувано: 12 March 2007 - 12:16 PM
П.С.
Стана ми смешно като си помислих за "настиналия" Чоко.
#3460
Публикувано: 12 March 2007 - 04:18 PM
Цитат
ми не според мен, все пак питай док, обаче аз знам, че кучетата си се справят със захарта. друг е въпроса вече колко е полезна. но пък и ти ще му го даваш само седмица и нещо сигурно. даже според мен заместителите на захарта са още по-вредни. но туй е непрофесионално мнение.
#3462
Публикувано: 12 March 2007 - 09:01 PM
Прикачени файлове
-
999.jpg (105.96K)
Брой сваляния: 49

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3465
Публикувано: 12 March 2007 - 09:03 PM
Прикачени файлове
-
IMAG0064.JPG (50.65K)
Брой сваляния: 44

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3468
Публикувано: 12 March 2007 - 09:13 PM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3470
Публикувано: 12 March 2007 - 09:26 PM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.


Вход
Регистрация
Помощ






Горе
Цитиране +



