Мини Пинчер
#3431
Публикувано: 10 March 2007 - 08:13 AM
ДМСТ, дано Чоко да се справи. Той е силно момче. Милият рошко w) !
Габи е истинска дама с това колие b) .
Всички сладури ги нацелувайте! d) dribble
И кажете с какво да напръскам вкъщи срещу бълхи. И мен ме ухапаха. Тито е с Фронтлайн, ама аз не съм n) .
#3432
Публикувано: 10 March 2007 - 08:17 AM
Прикачени файлове
-
Picture_030__.JPG (49.44K)
Брой сваляния: 35
#3433
Публикувано: 10 March 2007 - 01:04 PM
Цитат
И ние сме така bl) И аз обичам да си поспивам ама това неиното на нищо не прилич.Чесно, малко им завиждам l)
#3434
Публикувано: 10 March 2007 - 02:09 PM
Моите мишленца растът като гъбки w) и са много смешни .
Да ви се похваля , малката черна пухла кръстих я Луна , а другата Зора , вече си има нов дом при прекрасно младо семейство с дългогодишен опит с булонки. Аз бях сигурна , че който дойде първо черното ще вземе, такова чувство имах. И се оказах права , още не ги бях внесла съвсем в стаята и момичето направо ахна от Луна. Не ставаше да ги кръстя Ден и другото Нощ и им измислих Зора и Луна, харесват ли ви като имена? Даже им хареса името и решиха да го оставят victoryVVV Снощи бях сложила батериите да се зареждат на апарата и сега не можах да и направя снимка , за да я видите. Ще снимам Зора и ще ви я покажа b)
#3435
Публикувано: 10 March 2007 - 02:35 PM



Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com
#3436
Публикувано: 10 March 2007 - 03:32 PM
#3437
Публикувано: 10 March 2007 - 07:48 PM
#3438
Публикувано: 11 March 2007 - 12:36 AM
Като даваш линк , не енужно да даваш на всички снимки от албума, а само един.
А покажи я де rolleyes.gif - ще чакаме.
Сега я снимах , но снимките без светкавица са бля. Сега ще ги пусна. Много е миличка като я взема и все маха с лапички да плува. Сестричката и Луна , беше по-смела сякъш.
#3439
Публикувано: 11 March 2007 - 01:12 AM
Малка уплашена мишка , която се мъчи да плува .
#3440
Публикувано: 11 March 2007 - 11:59 AM



Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com
#3441
Публикувано: 11 March 2007 - 01:13 PM
Ето и бебешки снимки



Още някой снимки има в албумчето
Бебетата на Лили
#3442
Публикувано: 11 March 2007 - 01:14 PM



Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com
#3443
Публикувано: 11 March 2007 - 01:19 PM
Да ви разкажа за Габи сутринта.има една плюшена играчка прилеп ,който като го стисне писка.И тя разбра,че като го стисне писка и само го дъвче и хапе да види къде го е захапала преди и е писнало. oleeee Сега лежи под одеалото и само едно оче и едно ухо се подават. bl) голям мързел и е станала сто кг ще тича по 3 км та да добие форма. d)

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3445
Публикувано: 11 March 2007 - 02:57 PM
Анче много са хубави!!!!Пу,пу,пу!!!Двечкили са?А какви момче,момиче???Имат ли си имена вече?? 1super w) w) w) w) l) побърках се.

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3446
Публикувано: 11 March 2007 - 06:15 PM
Титко е болен cl) . Не стига това с нослето, че не може да диша, ами сега и кашлица вирусна е лепнал. Ужас.Така се мъчи животинката. Кашля, подсмърча, чудо е. И най-голямата мъка е, че не се разхождаме с другите кучовци и Титко е безкрайно възмутен d) .
#3447
Публикувано: 11 March 2007 - 08:17 PM
Яд ме е , че не ги претеглих , защото ми е интересно с колко натдават за ден.
Maggie , предишната ми Роксана , тази от снимките с лъвицата, всеки ден задължително минаваше минимум 10 км. Беше много стегната и пъргава и успешно се справяше да разиграва по няколко големи кучета и да ги скапва от умора. Издържаше и на лъвската игра , вярно че всяка от тях знаеше как да се държи и затова си играеха. Но Рокси в къщи също много спеше. От време на време се разиграваше с котаците и правеше скоростни обиколки из стаите b) Имала съм случеи на обяд да не иска да излиза , защото си усеща , че времето е кофти и спи по цял ден.
sa6ik , ако се плаши Съни при лекарите защо ще я насилвате за ехограф. Да ти кажа ,че трудно се вижда броят на кученцата. Ако е поне 3D или 4D ехографа ще е добре и се вижда, иначе няма чак такова значение ,а е повече мерак на стопанина. Щом е в 40 дни значи вече и личи или не? Погледни и мигличките да не се е завъртяла някоя или малка да боцка на вътре. Промий и очичките с медена вода.
tito, явно много кучета са се разболяли около вас s) Пазете се и дано бързо да оздравеете worthy worthy
#3448
Публикувано: 11 March 2007 - 08:43 PM
Цитат
Титко е болен cl) . Не стига това с нослето, че не може да диша, ами сега и кашлица вирусна е лепнал. Ужас.Така се мъчи животинката. Кашля, подсмърча, чудо е. И най-голямата мъка е, че не се разхождаме с другите кучовци и Титко е безкрайно възмутен d) .
Ох и вие сте като нас-днес му беха 6та инжекция на Чоки и дано е последна,че антибиотика не е безвреден все пак.На Титко слагат ли му антибиотик?Кашлицата е кошмарна,ние пием либексин,само че не ще да пие лайка с мед,ако можеш набутай му на Титко лайчица,успокоява гърлото,стискам палци бързо да са оправите!
Анче,бебетата са прелестни,да са ти живи и здрави!
#3449
Публикувано: 11 March 2007 - 08:43 PM
Габи лятото по колето да видиш как се раздвижи. l) Тича ама и зад нас имаше един един сетер и той по колело та Габи затова се е разбързала.

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#3450
Публикувано: 11 March 2007 - 11:43 PM
На всички болни дано бързо се оправят 1super
Много ме радват всички бебенца а пък моята Съни след време(живот и здраве ) ако се разгони ще ни е трудно да си намерим мъж s) s) s)
Абе Сашик ти къде си водиш твоята Съни аз щото ходя на една клиника Феникс?!?!?!?!?!!?


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +




