Мини Пинчер
#673
Публикувано: 24 February 2006 - 12:20 PM
За храненето - Майльо не проявава никакви капризи :))) Яде всичко. По приницп се храним само с Роял Канин, но е имало случаи да му давам и други - всичко яде и то веднага - няма нужда от преминаване постепенно. Яде всякакви меса, обожава ориз, зеле - варено и сурово, краставици, домати, моркови, киви, ябълки, пърцени картофи и само хляб!!! Много му е вкусен хляба :))) Разбира се най-обичаме нашите лакомства - бонбонки за куче и сега съм му взела едни мини наденички специални за кученца - има пилешки, агнешки и телешки, малко са скъпички, че едната е 90ст а е 5 см, но са му много вкусни и ги даваме по една на ден.:) Обожава също и кашкавал и сирене, кисело мляко също. Кайма - като направя кюфтенца и за него има винаги :)) За прясно мляко незнам - като беше малък съм мъ давала 4-5 пъти и харесваше, но сега не давам. Нали уж само кисело като порасне кученцето и затова избягвам. А и като знам какво истинско мляко има по магазините :))) и кисело избягвам, само от къщи като си взема. w) Хайде аз заминавам да ям, че като понах да изборявам и адски огладнях :) w)
#674
Публикувано: 24 February 2006 - 01:54 PM
1-затваряш Майлс в банята че тая бесотия ще му извади очите.
2-слагаш и памперс че те ръсят от високо
3-искат дървета -ама вие като нямате ще вържеш мрежа от въжета по целия блок--по просторите и ще я гледате всички заедно.Я ще е у леля Пена или при баба Куна l)
Кети гледай Чочко да си не завре чистото носле в преработен трюфел b)

#675
Публикувано: 24 February 2006 - 02:40 PM
Цитат
.... b) Затова не се бях сетила oleeee досега не е правил подобни неща worthy
Вие с Лина пиете кафе- добре, а Чафи и Чоко??? Щото аз докато си пия водката Беките добре се занимава в мивката dribble
А за маймунката r) момичета на пъпа ми е оживяла, вече спретнахме с мъжа ми два-три скандала fow Ама накрая обеща, че някой ден ще ми купи.
Моя приятялка имаше( казваше се Кети) и се справяше добре, но дойде ден да избира - мъж или маймунче (love)
#676
Публикувано: 24 February 2006 - 03:01 PM
Моя ще си хапне от твоята гозба особено ако прибавя и парченца любов. Той си хапва всичко но по много малко s)
Прясното мляко ме шашка bl) не е ли рисковано да се дава от опаковката?
Зеленчуците му харесват повече когато си ги хрупа 1super
Даваш ли на Бъди някаква твърда храна и как сте на тази възраст със зъбите???
#677
Публикувано: 24 February 2006 - 03:16 PM
Цитат
1-затваряш Майлс в банята че тая бесотия ще му извади очите.
2-слагаш и памперс че те ръсят от високо
3-искат дървета -ама вие като нямате ще вържеш мрежа от въжета по целия блок--по просторите и ще я гледате всички заедно.Я ще е у леля Пена или при баба Куна l)
Кети гледай Чочко да си не завре чистото носле в преработен трюфел b)
Ей ама велики сте w) w) w) Добре сте го намислисли w) хареса ми много w)
#678
Публикувано: 24 February 2006 - 03:18 PM
Днес ходих при нашите доктори специално да ги питам за котешката храна.
Казаха, че няма никав проблем не само за пинчета а и за кучета с тегло до 7-8 кг.
Имат наблюдения в/у такива кучета.
Ми то сега като се замисля... нашите златни същества са по-нежни и по-малки от котките super best
Аз се fow теглих им няколко .... в зоомагазина от където взимах РоялКанин за кучета - повече там нямя да стъпя. И се оказа, че те били единствените дето зареждали тази марка bash
#679
Публикувано: 24 February 2006 - 03:50 PM
Цитат
Моя ще си хапне от твоята гозба особено ако прибавя и парченца любов. Той си хапва всичко но по много малко s)
Прясното мляко ме шашка bl) не е ли рисковано да се дава от опаковката?
Зеленчуците му харесват повече когато си ги хрупа 1super
Даваш ли на Бъди някаква твърда храна и как сте на тази възраст със зъбите???
Че какво му е на млякото? Пастьоризирано, и годно за употреба от опаковката. пропуснах да кажа че от както се появи на пазара млякото верея + 30% калции, само това мляко купувам за пинчера и само с това мляко му правя вкусотииката.
зъбите са му наред,купувам му от тея кожените кокали, да си чисти зъбите с тях. Вземам не най-малките а малко по-големите, за да има какво да глозга повече време.
Храня го нормално, през дватадни като не му давам от гозбата, му давам кокали, и друга нормална храна. яде си я нормално. калцият от изварата в рецептата и млякото помагаи за костите и за зъбите.
попринцип оригиналната рецепта както аз съм я чел е към сместа с да се добавят 3 части кайма - 25% смес и 75% кайма, а за по капризните кучета се добавят 4 части кайма - 20% смес и 80% кайма.
#680
Публикувано: 24 February 2006 - 04:12 PM
Цитат
Днес ходих при нашите доктори специално да ги питам за котешката храна.
Казаха, че няма никав проблем не само за пинчета а и за кучета с тегло до 7-8 кг.
Имат наблюдения в/у такива кучета.
Ми то сега като се замисля... нашите златни същества са по-нежни и по-малки от котките super best
Аз се fow теглих им няколко .... в зоомагазина от където взимах РоялКанин за кучета - повече там нямя да стъпя. И се оказа, че те били единствените дето зареждали тази марка bash
l) Та и аз да си кажа...като изчетох всичко за храненето по форумите..като ме насметаха тук и там fow стигнах до извода ....че с каквото и да го храниш няма да сбъркаш cheers 1super важното е да му харесва и да не е гладен d) (само да не ме почнете ся и вие fow )

#681
Публикувано: 24 February 2006 - 04:22 PM
Ани ами щом е така работата веднага оставяйте с Лина кафето итръгвайте да ги учите да събират трюфели и ще чакаме картичка от Хаваите
#682
Публикувано: 24 February 2006 - 05:15 PM
Цитат
Ми r) не си спомням oleeee нещо ми бяха казвали докторите, ще ги попитам.
Браво за зъбките bravoS радвам се да го чуя, че са добре на тази възраст 1super
Галя не знам - като не ме слуша главата bash bash bash ще минем на китайска храна b)
-три меса с ороз и зеленчуци dribble
лакомства като бисквитки, солетки, вафлички и др. та чак и шоколади си имаме много, ама РоялКанин - вече НЕ s)
#683
Публикувано: 24 February 2006 - 05:26 PM
#684
Публикувано: 25 February 2006 - 11:00 AM
#686
Публикувано: 25 February 2006 - 01:04 PM


Вижте колко съм хубава без гипс . b) Днес се окъпахме и миришем на хубаво направо сме като нови .Много лошо че времето се развали и не можем да ходим на разходка
#688
Публикувано: 25 February 2006 - 06:00 PM

Поздрави на всички от Чафи
#689
Публикувано: 25 February 2006 - 06:12 PM
и сега ....на диета!!!! (love)
Катрина незнам Кети дали заслужава с нейния темперамент... ама виж дай да се разберем да пратите на нашите кърлежи в Ракитово малко храна от вашата!Няма проблем-само кажи и ти пращаме парите.И това е сериозно!Днес ходихме в Пазарджик,мислихме си че ще им купине някое лакомство...а то магазина затворен и нашите мъници пак останаха на "сухо" в тва село! oleeee
Ааааа Галя най-послееее освободихте Саричка от шините....изглежда ми особено доволна,дори си мисля че е забравила вече за счупеното краченце....и сега като е здравичка да не я забравите и да не я гушкате....аааааа...такива да ги нямаме... bash
w) Цунки на всички моцунки w) от Чоко w)

#690
Публикувано: 25 February 2006 - 06:16 PM
Цитат
На гърба на спирката в гкухата уличка....
Благодаря, ама работата е, че просто не искам да им правя оборот - чат ли си??? Яд ме е много на тях a) Днес пообиколих и откри една нова клиника dribble супер заредена bravoS


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +




