ceasar, в Feb 26 2009, 06:24 AM, написа:
dimo Ако трябва да бъда честен, толкова добре изглежда, че чак не ми се вярва, че е на толкова години. Ch. White Rock Lone Star Dallas е в страхотна форма. Поздравления за собствениците му!!!
оффффффффффффф...на какъв език да напиша , че неми трябват съвети КОЙТО ЕДВА ЛИ СА КОМПЕТЕНТНИ...виж там цезаре неми трябва мнението ти кое е добро за МОЕТО куче и кое не е , обзалагам се че много по добре знам от тебе кое е по добро за МОЕТО куче ... така че ако занеш нещо за креатина , ползвал ли си го или как се дозира ПИШИ ... но моля те не пиши на кой какви хапчета му трябват или кое е химия и кое не ...


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +









