gogot, в Feb 26 2009, 09:54 PM, написа:
Вярно трябва още много да учиш щом не познаваш стафовете...говорили ти нещо 30 процента кафяво ... явно не ... ДА НОРМАЛЕН САМ МА ... немисля че креатина ще съсипе кучето,а напротив ... не неискам да е пит , защото то е стаф , но ти няма как да го разбереш , защото неможеш да направиш разлика... "то редовно участва в боеве и засега има само победи " - та все още нему трябва допълнителна мускулна маса... :D ... :D ... И ДА ТИ КАЖА НЕЩО много си далеч от истината за кучетата...а за стафовете ... ТИ ВЪОБЩЕ ЗНАЕШ ЛИ КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ТАЗИ ПОРОДА КУЧЕТА...
ПОСЛЕСЛОВ .... НЕДЪРЖА ДА МИ ОТГОВАРЯШ
Aз пък държа да ти отговоря!
За 30% - да прав си,но никой не толерира такова куче! От поста ти личи,че ти наистина не знаеш за кво става дума.И радвам се,че си нормален УЕ.Да не сме на село та ми викаш МА? Опа,извинявай!Забравих,че в Пазарджик наистина сте ;) За това колко разбирам от стафове мога да ти кажа само едно - разбирам и то много повече от теб.Е,разбира се, не мога да се сравнявам с г-н Тодоров,ма и ти не можеш!
За креатина - прави каквото искаш - жалко за малкото,наистина.
ПП.Сори брато,ама ти си много далече от всички истини! :D