Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#771 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 04 March 2006 - 04:21 PM

Много са готини и тримата юнаци dribble
Дай Боже по- често да си правим такива срещи d) super best

#772 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 04 March 2006 - 04:22 PM

Ани е права Майлс е сладур-възпитан и кротичък.Ма те на наште им се пада да ги заведем в София и да ги пуснем у Майлс та да видим как ще се репчат.Имаше много малки поражения-маркиране на територия тук-там-не можах да гушна Майлс че ме е страх моя да го не сръфа от ревност.То всъщност опитах но Чафо взе да ръмжи и се отказах.
Катрина им донесе много подаръци w) w) bravoS
С една дума срещата мина ------е като среща при кученца l) b) w)
Има още снимки но са в албума накрая--не мога да ги побликувам всичките bl) ще задръстя форума

#773 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 04 March 2006 - 04:23 PM

Майлс е с много готина дрешка 1super Катрина ли я шила???

#774 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 04 March 2006 - 04:23 PM

1super Ама това не са всички снимки...има и още...изтощихме батериите... oleeee
User's Signature

Качена снимка

#775 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 04 March 2006 - 04:25 PM

Ми нали е софиянец--гъзар.Мисля че е купена d)

#776 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 04 March 2006 - 04:25 PM

1super Ама това не са всички снимки...има и още...изтощихме батериите... oleeee ..ама в следващата серия...
User's Signature

Качена снимка

#777 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 04 March 2006 - 04:26 PM

oleeee Това се повтори ама нета се бъзика...
User's Signature

Качена снимка

#778 Потребителят е офлайн   bigi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 08-February 06
  • Location:Перник

Публикувано: 04 March 2006 - 04:27 PM

Е, големи сте сладури!!! bravoS victoryVVV
Пу, Да сте живи и здрави w) w) w)
Много ви се радваме вкъщи w)
User's Signature

Качена снимка[br] Поздрав най-сърдечен Драги ми Смехурко!!!

#779 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 04 March 2006 - 04:29 PM

Биги--за Мимка и Джани ли говориш--и ние четем за вашта сладурана с тия големи очи b) w) цункай я по коремчето.А как се разглежда албумчето на Биги-нещо ми се мотаят бебета

#780 Потребителят е офлайн   bigi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 08-February 06
  • Location:Перник

Публикувано: 04 March 2006 - 04:37 PM

Цитат

Биги--за Мимка и Джани ли говориш--и ние четем за вашта сладурана с тия големи очи b) w) цункай я по коремчето.А как се разглежда албумчето на Биги-нещо ми се мотаят бебета

Да , Да , Да - Мимка и Джани!!! victoryVVV
Познавате се значи bravoS
User's Signature

Качена снимка[br] Поздрав най-сърдечен Драги ми Смехурко!!!

#781 Потребителят е офлайн   bigi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 08-February 06
  • Location:Перник

Публикувано: 04 March 2006 - 04:39 PM

Срам , не срам, ще си призная- не зная как да направя албум bl) s)
А и вчера компа ми блокира ,та инсталирах наново всичко и сега снимчиците ни ги няма s) . Но ще направим нови. Светни ме как да се справя със снимките , моля те w)
User's Signature

Качена снимка[br] Поздрав най-сърдечен Драги ми Смехурко!!!

#782 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 04 March 2006 - 06:03 PM

Биги ще направиш албум в www.snimka.bg като си направиш регистрация там е обяснено-вече не помня подробности bl) и адреса на албума ще го копираш и ще го сложиш вместо подпис----и ще го напълниш с Биги w) b)

#783 Потребителят е офлайн   bigi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 08-February 06
  • Location:Перник

Публикувано: 04 March 2006 - 08:55 PM

БЛАГОДАРЯ!!!
Ще се снимаме l) l) l) bravoS w)
User's Signature

Качена снимка[br] Поздрав най-сърдечен Драги ми Смехурко!!!

#784 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 March 2006 - 01:38 AM

Ех здравейте и от мен най-накрая в късните часове на ноща b)
Знам че е късно, но нямах търпение да споделя и аз за разходката ни до Ракитово. С Майльо бяхме слабо казано очаровани w) Запознахме с Чоко и Чафи и техните прекрасни майки.:) Малките се налудуваха чудесно както вече са разказали домакините b) Ама и тримата са такива диванета по отношение на гушкане :))) въобще не можеш да ги хванеш да им се нарадваш. А колко са мънички само, направо съм притеснена чак че Майльо е великан :))) Както си мислех, че той е толкова мъничък и бях разочарована l) Лина, Ани имате чудесни малки дечица, фъстъчета сладки са те и много се радвам че се видяхме. w) Имаме си подарък w) две много сладки жабки които пеят и ни казват че ни обичат .Ще се снимаме с тях че сега късно и ще ги покажем. А сега поне това което успях да снимам аз слагам тук.Но фотото не фокусира добре и малко размазва, но все пак се вижда де :)))
Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#785 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 05 March 2006 - 08:41 AM

1super Тази последната снимка е ..снимка на Ракитовските гъзетата l)
l) l) l) l) след "покушението" на вазата l) всички и се изредиха.. oleeee oleeee
User's Signature

Качена снимка

#786 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 05 March 2006 - 01:38 PM

r) Днес е Прошки!Или така се казва при нас!Ходи се у кумовете ,целува се ръка и се иска прошка!Децата събират огромно количество автомобилни гуми,струпват ги на голяма купка и ги палят-това се казва гаганица-! 1super
А ние прибираме всички дрехи от простора,защото като се запалят десетина гаганици в селото и всичко става...в сажди!! n) n)
Та след като е прошки-.....на всички-прощавайте ,ако съм ви обидила без да искам.
User's Signature

Качена снимка

#787 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 March 2006 - 01:55 PM

И аз бих искала да взема прошка от всички. Извинявам се ако някой съм обидила или наранила!
Прошки наистина е един хубав празник и в нашия край.:) Ние правим същото.Само че при нас се казва Гаро - това със струпването на гумите. r) Всяка махала цяла година събирала гуми, пали ги и се състезават коя има по-голямо гаро и кое ще гори най-дълго.
User's Signature

Качена снимка

#788 Потребителят е офлайн   krisalex Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 38
  • Регистрация: 15-January 06

Публикувано: 05 March 2006 - 02:35 PM

голяма игра епадала между тримата юнаци ;) ;) ;)

#789 Потребителят е офлайн   bigi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 08-February 06
  • Location:Перник

Публикувано: 05 March 2006 - 04:25 PM

Днес е прощена неделя , та ИСКАМЕ ПРОШКА НА ВСИЧКИ ВИ ПРИЯТЕЛИ!!!
User's Signature

Качена снимка[br] Поздрав най-сърдечен Драги ми Смехурко!!!

#790 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 05 March 2006 - 05:52 PM

Приятели моля ви за прошка ако с нещо съм ви обидила . worthy

Катрина Лина и Ани голямо гости сте изкарали много се радвам че малките диванета са се наиграли .Кети другия път като идвате в Казанлък непременно да се обадиш и да се съберем да се видим .За всички се отнася който има път през Казанлък да се обажда . super best нали сме център на България .
Рожденния ден мина супер ние бяхме командировани на село а Гашко си посреща гостите сам млади какво да ги правя oleeee оставих ги да се надивеят сами без охрана b) само им напълних хладилника . Сара се натича на воля в двора на село гони котките ходи при другото куче но го гледа от два метра не ходи по близо изобщо не искаше да влиза в къщи сега е толкова уморена че легна и oo .

  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни