Мини Пинчер
#991
Публикувано: 09 May 2006 - 07:47 AM
Снощи си го взехме. Докторите го пуснали към 16 ч. да си играе на двора с тяхният нюф d)
и като отидохме в 17 ч. - неможеше никой от тримата ветеринари да го хване и ме пуснаха аз да си го взема. Беше се згушил под големия нюф и ръмжеше. Нямаше и следа от отока - гладен като змей.
Днес и температурата е по-ниска. Дано да се оправим worthy
#999
Публикувано: 09 May 2006 - 03:18 PM

#1000
Публикувано: 09 May 2006 - 09:14 PM
#1001
Публикувано: 10 May 2006 - 08:35 AM
Чочко вече е по-добре, няма температура, храни се, пие вода с мед super best но днес и утре ще продължим с антибиотика.
Така и не го разбрахме от какво беше болен ouu но по-важното е, че се оправя.
Станал е на мама глезанчето, защото не се храни сам, а аз трябва да му подавам гранулка по гранулка. За вадата го гоня из целия двор и му я давам с лъжичка oleeee Като заспя вечер той ме избутва от възглавницата и се разполага като бей w) на нея.
Като излизаме от къщи той е пръв пред вратата - не е стоял една минутка сам.
Като характер много се промени, незнам дали ще се превъзпитаваме, ама и такъв да си остане ще се радваме, че е сред нас super best
#1003
Публикувано: 10 May 2006 - 11:07 AM
#1004
Публикувано: 10 May 2006 - 11:09 AM

#1005
Публикувано: 10 May 2006 - 12:01 PM
Лазо ела в Ракитово -близо е до Пловдив има само момченца пинчери.Сигурно ще са много щастливи да видят момиченце.
Ама наште момченца са много дребнички--вие колко кг сте.
#1007
Публикувано: 10 May 2006 - 12:39 PM
Цитат
choko_an и слонски бутчета да му варя b) това е полужението, просто си е елегантен.
Лекарите казаха, че не е хубаво да му давам пилешки историй точно сега, понеже пилетата ги блъскат постоянно с някакви лекарства + витамини, ако е домашно да.
Пък и аз нали го храних с пилешки глави и шийки ouu
#1009
Публикувано: 10 May 2006 - 02:47 PM
Прикачени файлове
-
SSA40978.JPG (191.03K)
Брой сваляния: 250
#1010
Публикувано: 10 May 2006 - 03:03 PM
Чафи, наистина може да дойдем до ракитово, понеже нашата госпожица няма и 2 кг. а е вече на 2 години. тук в Пловдив обиколихме няколко момченца, но всичките сравнени с нея са гиганти. Ако искаш миостави някакъв телефон за по-лесна връзка.
Прикачени файлове
-
_______22_.jpg (99.63K)
Брой сваляния: 222


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +






