д-р Светла Колева, в May 26 2009, 10:43 AM, написа:
Човешката злоба и завист могат да бъдат безкрайни и ти го демонстрираш великолепно!
Заради твоите интрги аз все още не мога да съдя АСТ на CACIB, но
специалката е САС, а за САС ми е дадена цялата трета група мноого, мнооого отдавна!
Спри да излагаш България и Българската кинология пред целия свят, както направи
и миналата година, когато ме бяха поканили в Нови Сад и специалка в Задар - Хърватска.
Светле, не обръщай внимание на поредната интрига и продължавай в същия дух!
Е понякога се случва и да успеят с номерцата си и да провалят нечий план, но така е във
живота - НЯМА СТАДО БЕЗ МЪРША! Нали знаеш лафа: "керванът си върви, а кучетата си лаят..."?