Весела,поне ние сме българи
Американски Стафордшир Териер Говорилня
#2020
Публикувано: 19 October 2009 - 06:39 PM
Весела,поне ние сме българи
#2021
Публикувано: 19 October 2009 - 08:12 PM
Да се влее в какво? Няма смисъл да се налива и налива нова кръв в България, при условия че тия кучета НЯМА да са български.. Нито ще имат нормално БЪЛГАРСКО поколение с нормални български родословни документи. Изобщо нищо няма да става по НОРМАЛНИЯ начин.
Абе щом като на "големите босове" в породата от нашата страна "не са им нужни" мойте и вашите кучета, ние
пък за какво да се натискаме и да се мъчим нещеш ли да сме част от "техният клуб", "тяхната развъдна програмка",
"техните амбиций за покоряване на германските рингове", "техните мераци за световни класирания" и така нататъка?
Кой как може ще се оправя и където иска ще регистрира или преотстъпва кучетата си, но няма как да се откаже от тях!
В момента, който такива комплексирани и впили се в "кокала" наречен национален клуб люде, започват да пречът на
мен и другите желаещи да отглеждат и развъждат породата на територията на страната ни, за мен не съществува
повече никакво желание за защитаване на националния интерес в тази порода. Аз не се смятам за изменник!
#2022
Публикувано: 19 October 2009 - 08:55 PM
Flamewood's Flaming Woods - Gwen

#2023
Публикувано: 19 October 2009 - 09:03 PM

ch. Woodforest EZ Dragons Flame

Flamewood's Keep the Flame - Shilla
#2024
Публикувано: 19 October 2009 - 09:12 PM
СТАФОРДШИРСКИ ТЕРИЕР- кафяв, с бяло на гърдите. Младо куче. Много добре сложен.
В кооперацията има разгонена женска и почти през цялото време е пред сградата.
Пиша във вашия форум и се надявам да помогнете на стопанина му да го открие.
За информация- 0898 229515
#2026
Публикувано: 19 October 2009 - 09:16 PM
СТАФОРДШИРСКИ ТЕРИЕР- кафяв, с бяло на гърдите. Младо куче. Много добре сложен.
В кооперацията има разгонена женска и почти през цялото време е пред сградата.
Пиша във вашия форум и се надявам да помогнете на стопанина му да го открие.
За информация- 0898 229515
Ами добре е,че има хора като вас,ако човека с това куче влиза и чете тук се надяваме да сте му от помощ.
#2027
Публикувано: 19 October 2009 - 09:26 PM
Да се влее в какво? Няма смисъл да се налива и налива нова кръв в България, при условия че тия кучета НЯМА да са български.. Нито ще имат нормално БЪЛГАРСКО поколение с нормални български родословни документи. Изобщо нищо няма да става по НОРМАЛНИЯ начин.
Абе щом като на "големите босове" в породата от нашата страна "не са им нужни" мойте и вашите кучета, ние
пък за какво да се натискаме и да се мъчим нещеш ли да сме част от "техният клуб", "тяхната развъдна програмка",
"техните амбиций за покоряване на германските рингове", "техните мераци за световни класирания" и така нататъка?
Кой как може ще се оправя и където иска ще регистрира или преотстъпва кучетата си, но няма как да се откаже от тях!
В момента, който такива комплексирани и впили се в "кокала" наречен национален клуб люде, започват да пречът на
мен и другите желаещи да отглеждат и развъждат породата на територията на страната ни, за мен не съществува
повече никакво желание за защитаване на националния интерес в тази порода. Аз не се смятам за изменник!
#2028 Guest_LucaB_*
Публикувано: 20 October 2009 - 06:01 AM
...абе, като се замисля, ако имаше как и гражданството биха ни отнели! Теб така като те гледам, май ''уронваш престижа на държавата'' например
!!!
#2029
Публикувано: 20 October 2009 - 09:41 AM
Това е един от европейските кенъли, които ме възхищават от много години - методична, целенасочена селекция !
Трудно може да се сбърка някое от техните кучета, дори и без да видиш родословието
#2031
Публикувано: 20 October 2009 - 11:38 AM
Привет!!
Это не вы случайно на "СтафСтиле" ???Там тоже есть Барракуда))
#2032
Публикувано: 20 October 2009 - 01:46 PM
Това е един от европейските кенъли, които ме възхищават от много години - методична, целенасочена селекция !
Трудно може да се сбърка някое от техните кучета, дори и без да видиш родословието
Същата работа е и при мене със Sindelar's / Gallant / Fraja's "кръвта" !!!
Веднъж зарибиш ли се по една кръв и край, повече няма отърване от страста по нея!
Няма лошо всеки да си харесва различна от другия кръв, нали за това са и различните линий,
да задоволяват предпочитнията на различните хора - развъдчици, собственици или просто фенове!
Прикачени снимки
#2034
Публикувано: 20 October 2009 - 08:46 PM
#2039
Публикувано: 22 October 2009 - 06:24 PM
nesh,од којих је родитеа Роми ?


Вход
Регистрация
Помощ






Горе
Цитиране +












