Dog.bg Форуми : Подарък ШАР ПЕЙ или КОКЕР ШПАНИОЛ бебе

Към съдържанието

 
 
 

БКК Китайски Шар-Пей


Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Подарък ШАР ПЕЙ или КОКЕР ШПАНИОЛ бебе тарся някои да подарява кокер или шар пей бебе

#1 Потребителят е офлайн   naiden Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 30-April 09
  • Gender:Male
  • Location:Провадия
  • Interests:кученца , рали спорт :)

Публикувано: 30 April 2009 - 12:45 PM

Здравейте , тарся някои да подарява шар пей или кокер шпаниол БЕБЕ , по възможност мъжки, бих искал аз да го въспитам и науча на навици , живея със приятелката си със сигурност ще бъде гледан отлично , и няма да му липсва нищо ,живея във апартамент , и се намирам в не посредствена близост до парк , причината е ,че от дете мечтая за шар пей или кокер , но за съжеление нямам финансовата възмойност да отделя от порядакът на 500 лв за кученце ! От град Провадия съм GSM:0895 22 30 77 Найден ! Благодаря ви предварително !

#2 Потребителят е офлайн   AnubisA Икона

  • Black Shushona`s
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 936
  • Регистрация: 21-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 30 April 2009 - 12:59 PM

Е кат немаш пари как ше го гледаш това куче? Ваксини, максини, храни, играчки, недай си боже лекарства... Или ше яде попара от сварени кокали и хляб, и така...
User's Signature

... and through it all,
she offers me protection,
a lot of love and affection- whether I`m right or wrong..

#3 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 April 2009 - 01:06 PM

Породисти кученца много рядко се подаряват, и то обикновено само на много близки на развъдчиците приятели. Щом наистина искате породисто куче, трябва да знаете, че доста хора са се трудили страшно много, за да го има това кученце, а и са вложили средства и в заплождането, бременността, разждането и отглеждането на малките. Ако считате, че нямате възможности за такова кученце, си осиновете животинче от приют - то ще ви обича не по-малко от което и да е било породисто!

Но не бива да забравяте - за да отглеждате кученце, ще са ви необходими немалко средства и затова преди да решите да си взимате куче, трябва да помислите дали ще можете изобщо да си позволите отглеждането му. В противен случай, ще страда самото то!
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   naiden Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 30-April 09
  • Gender:Male
  • Location:Провадия
  • Interests:кученца , рали спорт :)

Публикувано: 30 April 2009 - 01:28 PM

Дами не сам казал че нямам пари да го гледам но ми е трудно да дам 500-600 лева на куп , те парва почвам сам да йивея сас приятелката ми и е малко трудно финансово да отделям такава сума ,разбира се че ще го гледам не бих искал да мъча животното , не сам от тези , които ги вземат и гаврят със тях нов сам във форумът и такмо четях черният списак сас лоши осиновители !

#5 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 April 2009 - 01:38 PM

Никой не иска да спори с теб. Ако нещо се случи с кучето ти, ще трябва да можеш да дадеш понякога и повече пари накуп.

След личен контакт с някой развъдчик, може и да договорите изплащане на части или нещо подобно, но човекът трябва да има увереност, че ще имате и желание, и възможност да гледате кучето.
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   AnubisA Икона

  • Black Shushona`s
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 936
  • Регистрация: 21-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 30 April 2009 - 01:41 PM

Ми да ти кажа честно и аз нямах еди колко си пари за моето куче на куп, но развъдчика се съгласи да ми я даде на изплащане и сега вече имам куче от желаната порода.
Може да намериш много начини ако решиш, но да искаш да ти подарят, че и породно куче, си е направо несериозно...
User's Signature

... and through it all,
she offers me protection,
a lot of love and affection- whether I`m right or wrong..

#7 Потребителят е офлайн   naiden Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 30-April 09
  • Gender:Male
  • Location:Провадия
  • Interests:кученца , рали спорт :)

Публикувано: 30 April 2009 - 02:23 PM

Разбирам ви но не ме нападаите така,много сте враждебно настроени извинете ако сам ви подразнил със нещо! По принцип държа повече на кокер , а и видях че се подаряват кокери на 8 месеца на годинка и за това реших да пусна тема и по принцип , комшията ми е ветеринар и би ми помогнал, винаги ! И живея и във малак град и тук няма такива развъдници апак от варна някак сам абстрахиран защото брат ми си купи уж чихуа хуа апак то се оказа някакав мелез когато порасна и мисля че са големи мошеници във този краи !

#8 Потребителят е офлайн   Виктория Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 782
  • Регистрация: 22-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 30 April 2009 - 02:32 PM

Показване на мнениетоnaiden, в Apr 30 2009, 12:23 PM, написа:

Разбирам ви но не ме нападаите така,много сте враждебно настроени извинете ако сам ви подразнил със нещо! По принцип държа повече на кокер , а и видях че се подаряват кокери на 8 месеца на годинка и за това реших да пусна тема и по принцип , комшията ми е ветеринар и би ми помогнал, винаги ! И живея и във малак град и тук няма такива развъдници апак от варна някак сам абстрахиран защото брат ми си купи уж чихуа хуа апак то се оказа някакав мелез когато порасна и мисля че са големи мошеници във този краи !



Ми то да ти кажа за това се купуват кучета от равъдници и си има клубове по породите.Щото не да стане в един момент,че си си купил улична превазходна и да казваш на хората за каква порода уж ти минава кучето.Така,че пич събирай пари за куче щото тука никой няма да ти подари.Пък и щом клониш към кокер що пишеш при бръчките не разбрах?

#9 Потребителят е офлайн   naiden Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 30-April 09
  • Gender:Male
  • Location:Провадия
  • Interests:кученца , рали спорт :)

Публикувано: 30 April 2009 - 02:41 PM

Вижте нов сам и неорентиран , за това пиша тук , защо се даржите сас мен като със престъпник , и тези подробности не ги знаехме за клубове и така на татък ! просто бяхме излъгани но си го гледа брат ми и му се радва !

#10 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 30 April 2009 - 02:50 PM

Показване на мнениетоnaiden, в Apr 30 2009, 12:23 PM, написа:

... от варна някак сам абстрахиран защото брат ми си купи уж чихуа хуа апак то се оказа някакав мелез когато порасна и мисля че са големи мошеници във този краи !


Във Варна има страхотен развъдник за чихуа-хуа. Вероятно кучето на брат ви е било закупено от някой магазин!

#11 Потребителят е офлайн   Виктория Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 782
  • Регистрация: 22-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 30 April 2009 - 02:51 PM

Показване на мнениетоnaiden, в Apr 30 2009, 01:41 PM, написа:

Вижте нов сам и неорентиран , за това пиша тук , защо се даржите сас мен като със престъпник , и тези подробности не ги знаехме за клубове и така на татък ! просто бяхме излъгани но си го гледа брат ми и му се радва !


Еми ще си го гледа.Какво да прави да изхвърли животината на улицата ли?
Има достатъчно такива по улиците на България.
Вземи и прочети темите от край до край към породата която ти е симпатична.
Да се запознаеш със спецификата за всяка порода.И както казах-безплатен обяд няма.
Всеки които е отгледал и едно куче от първия му ден на раждането го цени много. И сам си знае колко безсънни нощи е бдял,че то да стане на 50-60дневна възраст за даване.

#12 Потребителят е офлайн   nestor-nesy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 66
  • Регистрация: 27-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 30 April 2009 - 03:00 PM

Показване на мнениетоnaiden, в Apr 30 2009, 11:45 AM, написа:

Здравейте , тарся някои да подарява шар пей или кокер шпаниол БЕБЕ , по възможност мъжки,


Що не влезнеш в сайта на Sony да ги питаш дали няма да ти подарят някоя плазма по възможност с DVD?Не че се заяждам но за мен нещата стоят по същия начин. :ba_025:

#13 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 April 2009 - 03:13 PM

naiden,
Прочети:

Купуване на куче:

НЕ купувайте от зоомагазин
Борсите за кучета

Как да разпознаем добрия развъдчик?
Цените на кутретата
Избор и определяне на темперамента на кутре
Избор на кученце
Кученце шоу или пет класа
-Куче от чужбина 1


Задължително и това:
Какво всъщност е родословието
User's Signature

Качена снимка

#14 Потребителят е офлайн   слави_9212 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 21
  • Регистрация: 01-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Айтос

Публикувано: 28 January 2010 - 08:45 PM

Да ти кажа аз пак куче от тази порода се гледа доста трудно и изисква доста финанси.
Моят сладур се беше натровил понеже някой н София в южният парк е бил хвърлил каима с отрова.
Лечението му струваше 700 лева. С престой в клиника просто куче от тази порода изисква много грижи и финанси.
Също изка доста разходки и доста време за разходка.
Просто тази порода иска много време а и докато са малки са големи пакостници.

User's Signature

Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   cherrta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 35
  • Регистрация: 19-December 08
  • Gender:Female
  • Location:Bucharest

Публикувано: 04 May 2010 - 12:35 AM

Показване на мнениетоnaiden, в 30 April 2009 - 10:50 AM, написа:

но за съжеление нямам финансовата възмойност да отделя от порядакът на 500 лв за кученце ! От град Провадия съм GSM:0895 22 30 77 Найден ! Благодаря ви предварително !



Какви са тези шар пеи за 500 лева хаха Това ще да е някаква кръстоска м/у шар пей и кокер шпанbол :D

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни