Мини Пинчер
#2291
Публикувано: 17 October 2006 - 12:22 PM

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.
#2292
Публикувано: 17 October 2006 - 01:14 PM
анче с опраиш!споко човече! b)
чафи ти също!(не знам кога,но... b) )
поздрави на мамите и целуФки на фъстъците! w)
#2294
Публикувано: 17 October 2006 - 04:45 PM
Цитат
това намерих
http://www.geocities...ceta/Pincer.htm

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.
#2296
Публикувано: 17 October 2006 - 07:59 PM
много е щастлива!/само но бута нещо се мръщи bl) /
#2297
Публикувано: 17 October 2006 - 09:38 PM
danissa, ние си приемаме щурчетата като част от семеиствата. Не ,че при другите породи не е така ,но нашите са гевезета и капризковци. Например твоят рот ще откаже ли паржола или сварено пилешко? Е , нашите понякога го правят и ние се чудим как да ги накараме да хапнат и още куп щуротии
l)
#2298
Публикувано: 18 October 2006 - 10:36 AM
Цитат
danissa, ние си приемаме щурчетата като част от семеиствата. Не ,че при другите породи не е така ,но нашите са гевезета и капризковци. Например твоят рот ще откаже ли паржола или сварено пилешко? Е , нашите понякога го правят и ние се чудим как да ги накараме да хапнат и още куп щуротии
l)
Анче, имам/нямам деца Рикчето ще си остане първото ми такова. w) И бели прави, и не е скучно с него, а че е член на семейството-неопровержимо е . b)
Ама на-темата за ротове-пустее.Ша взема да се преместа тука l) -я пинчи и ротко колко са еднакви цветово l)
А, и да пуснеш колекция `плетива` есен-зима 2006/2007. 1super

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.
#2299
Публикувано: 18 October 2006 - 12:05 PM
Чудесно ,че ни харесваш групичката victoryVVV аз като нямам доберман , немски дог и други пак си кисна и в техните теми ,защото ги харесвам и с моите кучета са расли такива ,но с други стопани. Ротвайлера е една от породите ,който много харесвам ,но навам възможност да гледам в къщи .Просто като бях малка нашите се съгласяваха само на дребен пес с къс косъм и оттам се започна ....ама ще си взема аз и други породиииии , но малко по -нататък.
Нали и нашите нямат титли от изложби и не се дърпаме в коментари за стандарти и съдии b) И СА НАЙ-КАЧЕСТВЕНИ ЕСТЕСТВЕННО l) w) w) w)
А за плетивата....Кети и другите аз съм пас. У нас е шев и кройка b) и най-вече преправяне на някоя качулка , ръкав ,чорап....
#2300
Публикувано: 18 October 2006 - 05:16 PM
Цитат
Ех, Анче, блазе ти, преправяш чорапче, качулка хихи....И хоп-нова фешън дрешка за някое дребосъче. l)

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.
#2301
Публикувано: 18 October 2006 - 06:24 PM
Та като се разговорихте за тоалети....ето един!!
Прикачени файлове
-
F1020002.JPG (25.01K)
Брой сваляния: 62

#2302
Публикувано: 18 October 2006 - 06:33 PM
Цитат
Та като се разговорихте за тоалети....ето един!!
Благодаря Чоко Ан за приема. cheers
тоалета на манекена ти е много фешън. l) С ле-е-ек сибирски акцент върху яката, средно дълъг косъм, спиращ студа и ..какво е това червеното виснало?

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.
#2303
Публикувано: 18 October 2006 - 06:53 PM
Прикачени файлове
-
PICT0013.JPG (29.84K)
Брой сваляния: 65

#2304
Публикувано: 19 October 2006 - 09:49 AM
Да попитам какви са тези яки bl) , кожички bl) bl) ама моля ви се ...само еко палта l) Ето и Чоко не ги искал , ама и той като рота е с червено b) и повече си харесва грейката и явно е заради цветът.
Мойто Мръвун му праснах едно фото гаднооо ,гаднооо и той седи като бит.
Представям ви модел от колекцията ВСЕКИ СЕЗОН Е ЗИМА БЕЗ ЛЯТОТО . Лесен за обличане с удобен цип. Моделът се чувства като със скафандър . Двойно подшита дреха с пришита халкичка на гърба , удобна за закачане на повод . Спестява времето за поставянето на нашийник или нагръдник. По желание може да се пришие дръжка на гърба на якето и става удобна транспортна чанта ;) може да се измислят и други приложения на якето.
Прикачени файлове
-
Picture_658.jpg (43.79K)
Брой сваляния: 53
#2305
Публикувано: 19 October 2006 - 09:56 AM
Чоко е много смешен с червената грейка--дупето върви наляво греиката надясно b)
С тия цветове верно ги направихте п......и a)
Аз на моя ще му направя от естествени материали(ся като гътнем телето)и ще му закача зъб от бизон на якичката b)
Зъб още нямам ма ша пратим татьо на лов--сезона го откриха b)
#2306
Публикувано: 19 October 2006 - 11:55 AM
Хей, мами на красавици и красавци w) ,я драснете някой ред в тая темичка ,че да ги смаем каква красота са ни слънчицата w)
http://dog.bg/f/inde...=41&t=5174&st=0
Аз се записах от тук angelpik r)
http://dog.bg/f/inde...41&t=5174&st=15
#2307
Публикувано: 19 October 2006 - 11:55 AM
Цитат
С тия цветове верно ги направихте п......и a)
Аз на моя ще му направя от естествени материали(ся като гътнем телето)и ще му закача зъб от бизон на якичката b)
Не знам защо-ама аз още като си преглеждах старите грейки хвърлих око само на червената-иначе всички му станаха b).Имаше и една сива жилетка, на която се изпишка, незнайно защо, но подозирам, че е било бунт заради дантелата по яката. b)
Хората са свикнали да виждат пинчерчета облечени, в отсрещния блок има едно пинчерче, то е винаги в крак с модата-сега е модно райето и има няколко жилетки такива. 1super
Чафи, интересно ще е е телешкото манто, баровско малко, че и гердан от зъби-и-и-и.Да не вземе малкия пинчо да рекетира големите песове за кокали. l)

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.
#2308
Публикувано: 19 October 2006 - 08:22 PM
Анче ама как можа да го премениш милия като манекен а момите ги няма ще ревнуват oleeee
А запалихте ме ще вадя преждите и иглите тези дни гоблена пак ще го зарежа s)
#2309
Публикувано: 20 October 2006 - 07:06 PM
Ще взема да хвана куките ;)
Момичета, този кирилизатор е голяма мъка, но го понаучих bravoS
Всички дрешки са ви страхотни, мили мами, целувки на кутретата, аз моето ще си го гушна чак след 2 седмици w)


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +







